Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Kucharskie 309 gier

Gotowanie bez czasu

Ocena gry

Sałatka rybna to bardzo popularne danie, a Waszym zadaniem w tej grze będzie właśnie ją przygotować. Nie macie się co martwić jeśli nie znacie przepisu, gdyż z pomocą przychodzą liczne wskazówki pojawiające się cały czas na ekranie. Starajcie się utrzymywać w kuchni porządek i odkładać wszystko na swoje miejsce, gdyż tylko dzięki temu będziecie mogli sprawnie przygotowywać to pyszne danie, więc wkładajcie fartuchy i do dzieła, gdyż olej na patelni właśnie się podgrzał. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Smażenie mięsa

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać małej dziewczynki, która za zadanie ma przygotować sałatkę rybną. Na samym początku musicie oczywiście usmażyć rybę na patelni. Następnie ją pokroić i dodać wszelkie składniki. Wydaje się łatwe i takie właśnie jest, aczkolwiek pamiętajcie, aby wykonywać wszystko wedle wskazówek pojawiających się na ekranie, gdyż to właśnie dzięki im danie nie sprawi nam większych problemów. Wkładajcie więc fartuch i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Kuchenna z obrazkiem

Ocena gry

Bycie kucharzem w restauracji nie jest łatwe, a grając w tę grę przekonacie się o tym na własnej skórze. Waszym zadaniem jest przygotowywanie potraw zamówionych przez klientów, lecz nie jest to takie łatwe, ponieważ niejednokrotnie osoby te są mało cierpliwe lub po prostu wybredne. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż nasza ciężka praca na pewno zostanie doceniona przez kogoś innego. Pamiętajcie również, że na samym początku jest łatwo, aczkolwiek z biegiem czasu ruch w restauracji wzrośnie, a i my mamy wtedy więcej pracy.


Gotowanie Anna Elsa

Ocena gry

W tej grze będziecie pracowali w restauracji rybnej. Waszym zadaniem jest przygotowywanie dań wedle zamówień klientów. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ jak wiadomo osoby składające zamówienia często są wybredne, a na dodatek mało cierpliwe, w związku z czym musimy być bardzo sprawni i starać się popełniać jak najmniej błędów, ponieważ zbyt duża złość klientów zakończy naszą grę. Początkowo jednak powinniście dawać sobie radę, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc i pracy będziemy mieli o wiele więcej.Kuchnia Kasi

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać Kasi, której celem jest przygotowanie jakiegoś pysznego dania. Do dyspozycji będziecie mieć wielką kuchnię w której na pewno znajdziecie wszystkie potrzebne składniki, jak i naczynia. Co do przepisu, to na ekranie cały czas pojawiają się podpowiedzi, więc Wam zostaje tylko się do nich stosować, a danie na pewno wyjdzie nieziemsko pyszne. Wkładajcie więc fartuch i zaczynajcie, gdyż Kasia już na Was czeka. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Kuchnia Julii

Ocena gry

Tym razem wraz z Julią znajdziecie się w kuchni, a Waszym zadaniem będzie oczywiście przygotowanie wybornego dania. Do dyspozycji macie wiele składników jak i naczyń, które na pewno pomogą Wam w kuchennych wojażach. Nie martwcie się jeśli nie znacie przepisu, gdyż na ekranie cały czas będą pojawiać się podpowiedzi, a jeśli będziecie się ich słuchać, to na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie zwlekajcie, więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż wszystkie składniki już czekają na użycie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Kuchnia dla dziewczynki

Ocena gry

W tej grze wraz z Arielką będziecie przygotowywać kotlet rybny. Nie jest to trudne zadanie, a poradzicie sobie z nim nawet jeśli nie znacie przepisu, gdyż podpowiedzi i wskazówki ciągłe pojawiają się na ekranie. Jeśli będziecie się ich słuchać i wykonywać wszystko zgodnie z planem, to na pewno Wam się uda, gdyż przecież na tym zależy Wam najbardziej. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej, wkładajcie fartuch i zaczynajcie, gdyż olej na patelni już właśnie się rozgrzał. Sterowanie odbywa się w całości myszką komputerową.


Kucharska dla dla dziewczyn

Ocena gry

Tym razem mamy coś dla dziewczynek. Jest to świetna gra kucharska w roli głównej z bohaterką bajek, jaką jest Arielka, którą na pewno znacie. Waszym wspólnym zadaniem będzie przygotowanie kotletu rybnego. Jeśli nie znacie przepisu nie musicie się tym martwić, ponieważ na ekranie cały czas widoczne są wskazówki i podpowiedzi, których oczywiście należy się słuchać, aby danie wyszło bez zastrzeżeń. Wkładajcie więc fartuch i zaczynajcie, gdyż Arialka już na Was czeka gotowa na wspólną przygodę, powodzenia!


Kucharska gra online

Ocena gry

Przygotowanie sałatki rybnej nie jest zbyt skomplikowane, a przekonacie się o tym grając w tę oto grę. Musicie w niej pomóc rekinowi przygotować to właśnie danie. Wasz kompan na pewno nie będzie Wam obcy, gdyż jest to rekin z filmu \"Gdzie jest Nemo?\" Składniki są dostępne po prawej i lewej stronie ekranu, a przynoszą je bardzo pomocne kraby, które raczej nie chcą być przystawką dla głodnego rekina, więc nie czekajcie już i zaczynajcie. Wkładajcie fartuch i do dzieła. Sterowanie odbywa się w całości za pomocą myszki komputerowej.


Kucharz duży

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać rekina znanego z animowanego filmu pt. \"Gdzie jest Nemo\". Waszym zadaniem jest przygotowanie sałatki rybnej na dnie morza. Nie musicie się martwić o przepis, gdyż ze wszystkimi potrzebnymi składnikami przybywają kraby, a Wy musicie je tylko dodać do siebie i gotowe. Nie jest to trudne, więc na pewno dacie sobie radę. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż rekin zaczyna być już głodny, co w tym przypadku nie zawsze kończy się dobrze. Do działa i powodzenia!


Popularne gry

 • Kucharskie
 • Kuchnia Julii

  Kuchnia Julii

  Oglądana: 684 ocena: 1.00

 • Lody Bonano dla dzieci

  Lody Bonano dla dzieci

  Oglądana: 534 ocena: 0.00

 • Robienie Wina

  Robienie Wina

  Oglądana: 454 ocena: 0.00

 • Gotowanie z Elza

  Gotowanie z Elza

  Oglądana: 417 ocena: 0.00

 • Lekcja gotowania z Sarą

  Lekcja gotowania z Sarą

  Oglądana: 407 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie