Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Kucharskie 309 gier

Robienie jedzenia

Ocena gry

Każdy z Was zapewne lubi zjeść czasami coś bardziej egzotycznego, co nieczęsto gości na domowym stole. Grając w tę grę będziecie mieli okazję poznać przepis na rybne tacos, które jest bardzo popularne w Australii i Meksyku. Od samego początku towarzyszy Wam pomocnik w postaci czerwonej ręki, która pokazuje jakich składników należy użyć. Z taką pomocą na pewno dacie sobie radę, więc nie ma co się obawiać, że danie Wam nie wyjdzie. Zakładajcie więc fartuch i do dzieła, zobaczcie jak poradzicie sobie w nowej roli.


Gotowanie grill

Ocena gry

Rybne Tacos, to bardzo popularne danie w Australii oraz Meksyku. Dzięki tej grze teraz i Wy będziecie mieli okazję przygotować tą właśnie potrawę. Przepis jest dość skomplikowany, aczkolwiek nie musicie się tym martwić, ponieważ przez cały czas czerwona ręka pokazuje Wam jakie czynności należy podjąć, więc na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie ma na co czekać, więc zakładajcie fartuch i zobaczcie jak poradzicie sobie z tym egzotycznym daniem. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Podawanie jedzenia

Ocena gry

Przygotowanie romantycznej kolacji, to niejednokrotnie cel wizyt w kuchni wielu mężczyzn. Tak będzie i tym razem, a Waszym zadaniem jest pomoc pandzie przygotować takie właśnie romantyczne dania dla ukochanej. Wszelkie składniki regularnie spadają z nieba, więc musicie być czujni i je łapać. Następnie umieszczacie je na patelni i pilnujecie, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Jak już skończycie wystarczy danie podać wybrance swojego serca i delektować się nim razem z nią, gdyż na pewno doceni Wasz trud.


Kucharz mały

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę Pandy, która musi przygotować romantyczną kolację dla swojej ukochanej. Składniki będą dosłownie spadały Wam z nieba, więc musicie być czujni. Zadanie nie jest trudne, więc nie macie się czego obawiać, gdyż przez cały czas na ekranie pojawiać się będą podpowiedzi, w związku z czym Wasze danie na pewno zauroczy ukochaną, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż przecież nie wypada, aby kobieta na Was czekała. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Kucharska Sara

Ocena gry

Paluszki rybne to danie, które lubi zapewne wiele z Was. W tej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie tego właśnie dania. Nie bójcie się jeśli nie znacie przepisu, gdyż ten jest cały czas dostępny na ekranie, a po drugie przez cały czas towarzyszy Wam pomocnik w postaci wskazówek. Starajcie się, aby Wasza praca była sprawna, gdyż smażenie odbywa się na czas, lecz mimo to trzeba wykonać wszystko sumiennie. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż olej na patelni już skwierczy, powodzenia!


Smażalnia ryb

Ocena gry

Gotowanie to w pewnym sensie sztuka, a dzięki tej grze będziecie mogli się jej oddać. Waszym zadaniem jest usmażenie paluszków rybnych wedle przepisu. Nie jest to jednak takie proste, gdyż musicie uważać, aby czegoś nie zepsuć lub po prostu nie przypalić naszego dania. Przez cały czas towarzyszą nam wskazówki, lecz pamiętajcie, aby nie zwlekać, gdyż cały czas robimy wszystko na czas, w związku z czym musicie być sprawni jak prawdziwi kucharze. Sterowanie odbywa się w całości myszką komputerową.


Krojenie warzyw,owoców i mięsa

Ocena gry

Tym razem będziemy przygotowywali posiłki na dzisiejszy obiad, lecz przed gotowaniem obiadu musimy oczywiście pokroić składniki z których wykonamy obiad. W grze masz zaznaczoną linię na czerwono po której musisz przejechać myszka i kliknąć aby pokroić warzywa,owoce czy też mięso.Postaraj się kroić dosyć równo, ponieważ jest to także brane pod uwagę. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj że gra jest podzielona na wiele rund i w każdej z nich musisz pokroić inne składniki posiłku.


Smażenie ryby

Ocena gry

Zabaw się w kucharza i tym razem naucz się smażyć ryby jeżeli jeszcze nie umiesz a jeżeli już umiesz smażyć rybę to postaraj się usmażyć i przygotować ją jak najlepiej.Do grania w tą grę potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Pieczenie ciasta

Ocena gry

Wciel się w zawodowego piekarza i zacznij piec ciasta w kuchni. Przed upieczeniem ciasta musimy jednak przygotować ciasto,udekorować a dopiero na końcu włożyć do piekarnika i potem czekać na upieczone ciasto aby można było cieszyć się pysznością. Do pieczenia ciasta używaj tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 222 23 24 25 26 27 28 29 30 31 następna »

Popularne gry

 • Kucharskie
 • Kuchnia Julii

  Kuchnia Julii

  Oglądana: 684 ocena: 1.00

 • Lody Bonano dla dzieci

  Lody Bonano dla dzieci

  Oglądana: 535 ocena: 0.00

 • Robienie Wina

  Robienie Wina

  Oglądana: 455 ocena: 0.00

 • Gotowanie z Elza

  Gotowanie z Elza

  Oglądana: 417 ocena: 0.00

 • Lekcja gotowania z Sarą

  Lekcja gotowania z Sarą

  Oglądana: 408 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie