Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Kucharz 12 gier

Królewski kucharz online

Ocena gry

Pora podwyższyć sobie znacznie poprzeczkę i stać się królewskim kucharzem. To właśnie w tej grze ty jesteś określany mianem królewskiego kucharza i to właśnie ty będziesz musiał przygotować a właściwie ugotować obiad grając w tą grę. Masz już przygotowane niektóre składniki, które są niezbędne do gotowania zupy.Postaraj się i przygotuj zupę używając do tego tylko myszki komputerowej.


Przyrząd posiłek na obiad

Ocena gry

Przyrząd posiłek na obiad to gra której nazwa mówi sama za siebie co będziemy w niej robić.Zabawimy się tym razem w kucharza i naszym zadaniem będzie oczywiście tak jak w nazwie gry przygotować posiłek na obiad. Musisz postarać się i przygotować z gotowych składników ugotować zupę czy też iny posiłek. To wszystko zależy od ciebie co przygotujesz w grze. Do tej gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Gotowanie Barbie-Kucharz dla dziewczynek

Ocena gry

Wciel się w tej grze w znaną Barbie i zajmij się gotowaniem razem z nią. Tym razem będziemy gotowali posiłki. Przygotowane masz w grze wszystkie niezbędne składni do przygotowania bardzo pysznego posiłku i twoim zadaniem jest właśnie z tych gotowych składników przygotować prze pyszny posiłek.Graj i przygotuj posiłek używając tylko myszki komputerowej.


Smażenie i gotowanie obiadu

Ocena gry

Zajmiemy się tym razem gotowaniem i smażeniem naszego obiadu. Musisz w miarę szybko przygotować pyszny obiad, ponieważ ludzie czekają głodni.Zwróć uwagę przede wszystkim na czas przygotowania potrawy, ponieważ tym razem czas gra dużą rolę. Pewnie wiesz to po sobie że jak jesteś głodny to chcesz zjeść jak najszybciej. Dlatego robiąc coś szybko pomożesz głodnym ludziom.Do gotowania używaj tylko myszki komputerowej.Kucharz gotowanie zupy

Ocena gry

Jesteśmy zawodowym kucharzem i właśnie teraz grając w tą grę będziemy gotowali zupę.Akcja gry oczywiście odbywa się w kuchni, gdzie będziemy gotowali nasz posiłek. Mamy dostępne bardzo wiele gotowych składników na dany posiłek z których wykonamy zupę to znaczy ugotujemy ją. Oczywiście łatwo się domyśleć że zawsze musimy się dobrze przygotować a przede wszystkim przygotować składniki.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Gotowanie obiadu i zupy dla dzieci

Ocena gry

Gotowanie obiadu i zupy dla dzieci to kolejna gra z serii gry gotowania obiadu w której to grze naszym zadaniem będzie jak już pewnie wywnioskowałeś/aś z nazwy gry gotowanie obiadu. W grze masz wszystkie składniki, które są potrzebne a wręcz niezbędne do gotowania zupy i tym razem musisz z nich ugotować zupę. Postaraj się i daj z siebie wszystko podczas gotowania aby zupa wyszła jak najlepsza i każdego smakowała.Gotuj myszką komputerową.


Kucharz Mały

Ocena gry

Kolejna kucharska gra w której będzie tym razem robili pizze.Masz pod ręką wszystkie niezbędne składniki, które są niezbędne do wykonania pizzy, ponieważ jak już dobrze wiesz pizza powstaje ze składników. Najczęściej jest tak że klient wybiera sobie jakie składniki chce mieć tylko na pizzy i kucharz taką robi. Do pieczenia pizzy i wybierania składników potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która będzie niezbędna w tej grze.


Kucharz Duży

Ocena gry

Wcielamy się kucharza i będziemy gotowali obiad tym razem musimy ugotować obiad zaczynając od początku, czyli mamy tylko do wyboru składniki, które najprościej mówiąc musimy po prostu zmienić w danie. Przygotuj w każdej rundzie przed gotowanie zupy odpowiednio wszystkie składniki a dopiero potem zacznij gotowanie.Do gotowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Grillowanie

Ocena gry

Zagraj w grę w której będziemy robić grilla, jest to gra z serii gry grill i naszym zadaniem jest przygotować wszystko na grilla a potem przystąpić do grillowania razem z naszą rodziną i przyjaciółmi. Zrób najlepszego i niezapomnianego grilla grając w grę myszką komputerową.


Pieczenie dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą prawdziwe wyzwanie, ponieważ właśnie w tej grze będziemy zajmowali się pieczeniem pizzy. Musisz za każdym razem zanim zaczniesz piec pizze przyszykować sobie składniki z których tą pizze zrobisz. W grze masz składników pod dostatkiem, więc możesz wybierać jakie tylko chcesz i zrobić pizze o której od dawna już marzyłeś. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Kucharz
 • Kucharz Duży

  Kucharz Duży

  Oglądana: 344 ocena: 0.00

 • Królewski kucharz online

  Królewski kucharz online

  Oglądana: 323 ocena: 0.00

 • Grillowanie

  Grillowanie

  Oglądana: 312 ocena: 0.00

 • Kucharz Mały

  Kucharz Mały

  Oglądana: 308 ocena: 0.00

 • Przyrząd posiłek na obiad

  Przyrząd posiłek na obiad

  Oglądana: 306 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie