Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Lekarz 31 gier

Leczenie Monster Hight

Ocena gry

Wcielamy się tym razem w zawodowego lekarza i naszym zadaniem będzie w tej grze wyleczyć Monster Hight. Twoją pacjentką tym razem jest dziewczynka Monster Hight i to właśnie nią musisz wyleczyć. Na samym początku gry musisz oczywiście rozpoznać jaka to jest choroba a dopiero potem po postawionej diagnozie przystąpić do jej leczenia. W grze będzie Ci potrzebna tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Leczenie ucha dla dzieci

Ocena gry

Leczenie ucha dla dzieci to gra w której będziemy zajmowali się leczeniem ucha. Musisz wyleczyć tym razem ucho w jak najkrótszym czasie gry. Postaraj się wyleczyć ucho twojego pacjenta aby znów funkcjonowało jak dawniej. Jeżeli będzie konieczna operacja to musisz ją wykonać.Do leczenia i operowania ucha potrzebujesz myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze.


Leczenie Pou dla dzieci

Ocena gry

Wciel się w prywatnego lekarz Pou i zacznij go leczyć. Obecnie Pou jak widzisz jedzie w karetce i jest dosyć ciężko ranny. Twoim zadaniem jest oczywiście go wyleczyć używając wszystkich dostępnych metod leczenia i lekarstw. Krótko mówiąc zrób wszystko aby Pou znów był zdrowy i wesoły.Daj z siebie wszystko i wylecz Pou w jak najkrótszym czasie gry.Do leczenia Pou używaj tylko myszki komputerowej.


Leczenie oka

Ocena gry

Leczenie oka to gra w której będziemy musieli wykonać operację oka.Przeprowadź bardzo precyzyjną operację oka podczas której musisz się bardzo skupić i przede wszystkim zachować bardzo dużą cierpliwość aby wszystko poszło po najlepszej myśli.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Leczenie ran i blizn

Ocena gry

Tym razem przed tobą o wiele trudniejsze zadanie, ponieważ właśnie w tej grze będziemy leczyli rany i blizny naszych pacjentów.Masz bardzo wiele pacjentów, ponieważ jak się pewnie domyślasz rana czy też blizna na twarzy nie wygląda za ciekawie, wiec dlatego tez tak poranione osoby trafiają właśnie do ciebie abyś je wyleczył.Do leczenia używaj tylko myszki komputerowej.


Leczenie małych dzieci

Ocena gry

Akcja gry rozgrywa się tym razem w gabinecie dziecięcym,więc możesz się domyślić że w tej grze musisz wcielić się w lekarza dla małych dzieci i właśnie będziesz musiał/a leczyć małe dzieciaki.Na samym początku zawsze przed leczeniem małego i dzielnego pacjenta zacznij z nim bardzo dobre rozmawiać aby się pośmiał i cię polubił. Wtedy gdy wykonasz taką rozmowę wstępną z pacjentem to znacznie łatwiej będzie Ci go leczyć.Do leczenia małych pacjentów używaj tylko myszki komputerowej.


Leczenie zębów-wyrywanie i borowanie

Ocena gry

Leczenie zębów-wyrywanie i borowanie to gra w której zajmiemy się jamą ustną naszego pacjenta a dokładnie naszym zadaniem będzie wyleczyć jego zęby. Jeżeli któryś z zębów pacjenta jest w słabym stanie to musisz go borować a jeżeli w bardzo słabym stanie to musisz go wyrwać i wstawić nowego zęba czyli tak zwanego implanta. Postaraj się leczyć zęby tak swoim pacjentom aby każdy z nich był zadowolony.Do leczenia zębów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Leczenie głowy i operacja mózgu

Ocena gry

Leczenie głowy i operacja mózgu to gra w której musimy zarówno wyleczyć głowę i wykonać także operację mózgu. W grze masz do wyboru bardzo wiele przydatnych narzędzi, które są specjalnie przeznaczone do operowania mózgu. Operacja mózgu nie należy do najłatwiejszych, więc dlatego musisz podczas wykonywania tej operacji skupić się podwójnie aby nie pominąć czasem nawet najmniejszego szczegółu.Do operowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Lecznie niemowlaków

Ocena gry

Praca jako lekarz dla dzieci nie należy do najłatwiejszych, ponieważ jak wiadomo małe dzieci a w szczególności niemowlaki są bardzo rozdarte w gabinecie. Jednak w tej grze musisz wcielić się w lekarza dla najmłodszych dzieci i będziemy leczyli tym razem niemowlaki. Masz wiele pacjentów, więc musisz każdego obsłużyć i wyleczyć z choroby.Do leczenia niemowlaków z choroby przyda Ci się tylko myszka komputerowa.


Leczenie bobasów

Ocena gry

Leczenie bobasów to darmowa gra z serii gry leczenie bobasów w której to grze wcielamy się w lekarza dla małych dzieci i leczymy bobasów. Zadbaj jednakowo i oczywiście jak najlepiej o każdego pacjenta, ponieważ jeżeli pacjent, którego leczyłeś będzie zadowolony z wizyty u ciebie to na pewno jeszcze nie raz cię odwiedzi a ty na tym zarobisz. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która w tej grze będzie wystarczająca.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Lekarz
 • Lekarz odbieranie porodu

  Lekarz odbieranie porodu

  Oglądana: 804 ocena: 0.00

 • Operowanie

  Operowanie

  Oglądana: 649 ocena: 0.00

 • Barbie Lekarz

  Barbie Lekarz

  Oglądana: 419 ocena: 0.00

 • Leczenie bobasów

  Leczenie bobasów

  Oglądana: 389 ocena: 0.00

 • Lekarz Pediatra dla dzieci

  Lekarz Pediatra dla dzieci

  Oglądana: 383 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie