Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Liczenie 15 gier

Liczenie diamentów

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w wydobywcę diamentów, a Waszym zadaniem będzie je tak ustawiać, aby obok siebie znajdywały się takie same, co spowoduje ich zbicie i oczywiście zdobycie przez Was punktów. Na początku nie powinno sprawiać Wam to problemów, lecz z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, w związku z czym musicie wykazać się wielką inteligencją i sprytem. Nie czekajcie wiec ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Liczenie do 10

Ocena gry

Liczba 10 jest celem wielu zadań matematycznych i nie inaczej jest również tym razem w poniższej grze, gdzie zabawę łączycie z nauką, a musicie przyznać, że jest to nieczęste połączenie. Waszym zadaniem będzie takie dodawanie do siebie klocków, aby zawsze końcowy wynik wynosił 10. Pamiętajcie, że wykorzystane muszą być wszystkie dostępne elementy. Początkowo nie powinno Wam to sprawiać problemów, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, w związku z czym będziecie musieli wykazać się jeszcze większym skupieniem.


Liczenie palców

Ocena gry

W poniższej grze głównym tematem będzie matematyka, której uczyć będziecie się poprzez zabawę. Na ekranie pojawiać Wam się będą różne działania matematyczne, a Waszym zadaniem nie będzie ich rozwiązywanie, gdyż wynik jest już podany. Musicie zaznaczyć tylko czy dana odpowiedź jest prawidłowa, poprzez kliknięcie myszką na czerwony lub zielony guzik. Pamiętajcie, ze na wykonanie każdego działania macie ograniczoną ilość czasu, i jeśli nie zdążycie się zdecydować, to zostanie potraktowane to jako błędna odpowiedź, a tego na pewno nie chcecie.


Liczenie par 2

Ocena gry

Każdy sposób jest dobry, aby poćwiczyć sobie matematykę. Tym bardziej jeśli zabawę łączy się z pożytecznym, a właśnie tak jest w tej grze, która przeznaczona jest dla najmłodszych adeptów matematycznej edukacji. Przenosicie się w niej do dżungli, i przez cały czas na ekranie pojawiać Wam się będą różne zwierzęta oraz owoce. Waszym zadaniem będzie ich policzenie i podanie właściwej odpowiedzi spośród tych widocznych po lewej stronie ekranu.Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Liczenie dla dzieci 5 lat

Ocena gry

Matematyka to bardzo trudny przedmiot i na pewno wielu z Was ma z nim problem. Dzięki tej grze możecie jednak znacząco poprawić swoje umiejętności związane z tym przedmiotem i na pewno warto to zrobić, w związku z czym nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej i zaczynajcie. Na ekranie wyświetlą Wam się działania matematyczne oraz wyniki, spośród których musicie wybrać ten odpowiedni. Zakres liczb jest dosyć wysoki, dlatego też z pomocą przychodzi Wam ołówek, dzięki któremu możecie sobie pomagać.


Nauka liczenia dziecko

Ocena gry

W poniższej grze przeniesiecie się do wirtualnej szkoły, gdzie nauczyciel będzie Was uczył matematyki. Nie bójcie się, gdyż tutaj jest on bardziej przyjazny niż w tradycyjnej szkole. Na tablicy będzie on Wam pisał działania, a Wy w puste miejsca musicie za pomocą klawiszy na klawiaturze wpisywać wyniki. Nie jest to trudne, lecz wymaga od Was koncentracji i skupienia, gdyż każdy źle wpisany wynik powoduje utratę cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do dzieła i powodzenia!


Liczenie punktów

Ocena gry

Połączenie edukacji z zabawą zawsze zwiastuje coś dobrego, gdyż w takich przypadkach nauka sama wchodzi do głowy. Nie inaczej jest w tej grze, gdzie gracie w basebolla i uczycie się matematyki. Na ekranie pojawiać Wam się będą różne działania matematyczne i jeśli je dobrze rozwiążecie to dostaniecie punkt. Jeśli tak się jednak nie stanie to cenne oczka powędrują na konto rywala. Do wyboru macie trzy poziomy trudności, lecz na początku warto zacząć od tego najłatwiejszego, gdyż kolejne są naprawdę trudne.


Liczenie dla 2 klasy

Ocena gry

Połączenie nauki z zabawą, to zawsze dobry sposób, aby edukacja łatwiej wchodziła do głowy. Tak samo jest również z tą grą, która dedykowana jest dla najmłodszych dzieci. Po prawej stronie ekranu widoczne są działania matematyczne. Po lewej zaś widzicie cyfry, które są wynikami. Waszym zadaniem jest je przyporządkować za pomocą myszki przeciągając na odpowiednie miejsce. Gdy zrobicie to poprawnie, to odkryje Wam się pewna część obrazka, by po chwili powstała scena z jakieś znanej bajki, powodzenia!


Liczenie do 9

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra matematyczna. Tym razem jednak nie będziecie wpisywać wyników, gdyż te są już podane, podobnie jak inne cyfry. Waszym zadaniem będzie wstawianie odpowiednich znaków, aby po ich uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Do wyboru macie symbole dodawania, odejmowania, mnożenia oraz dzielenia. Jak sami widzicie są one standardowe, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Liczenie do 10 dla dzieci

Ocena gry

Mało kto lubi chodzić do szkoły, a nauka jest prawdziwą udręką. Jeśli jednak uda się ja połączyć z zabawą, to niekoniecznie tak jest, więc na pewno warto zagrać w tę oto grę. Przeniesiecie się w niej do wirtualnej szkoły, gdzie rozwiązywać będziecie zadania matematyczne. Do wyboru macie dodawanie, odejmowanie, mnożenie lub dzielenie. To od Was zależy co wybierzecie. Wyniki wpisujecie za pomocą klawiszy na klawiaturze i potwierdzacie je enterem. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Liczenie
 • Matematyka dla dzieci online

  Matematyka dla dzieci online

  Oglądana: 286 ocena: 0.00

 • Nauka liczenia dla dzieci

  Nauka liczenia dla dzieci

  Oglądana: 257 ocena: 0.00

 • Liczenie od 1 do 40

  Liczenie od 1 do 40

  Oglądana: 246 ocena: 0.00

 • Liczenie palców

  Liczenie palców

  Oglądana: 220 ocena: 0.00

 • Liczenie do 10 dla dzieci

  Liczenie do 10 dla dzieci

  Oglądana: 214 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie