Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców darmowe gry dla dzieci online Łowieckie 30 gier

Łowienie złota na dwie osoby

Ocena gry

Złoto to bardzo pożądany surowiec, gdyż jest on bardzo drogi. W tej grze właśnie ten kruszec będziecie wydobywać, lecz robicie to we dwie osoby. Do tego celu posłużą Wam wielkie łapy, a sterować jeden gracz będzie strzałką góra-dół, drugi zaś przyciskami W oraz S. Zróbcie wszystko, aby przed upływem czasu zebrać więcej punktów niż Wasz rywal, co poskutkuje oczywiście wygraną. Bryłki złota pod ziemią są różnej wielkości i oczywiście ich cena zależy od masy, więc starajcie się dobrać do tych największych.


Łowienie diamentów

Ocena gry

Dora, to animowana postać, którą na pewno znacie. W tej grze wraz z nią przebierzecie się za piratów i Waszym zadaniem będzie poruszanie się po statku i zbieranie diamentów oraz innych cennych przedmiotów. Pamiętajcie również, że do przejścia na kolejny etap potrzebny Wam będzie klucz, więc musicie go koniecznie zdobyć. Nie jest to łatwa misja, o czym przekonacie się sami, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Łowienie szczupaków

Ocena gry

W tej grze będziecie realizować piękne hobby jakim bez wątpienia jest wędkarstwo. W tym celu udacie się nad niesamowicie malownicze jezioro. Wybór miejscówki zależy tylko i wyłącznie od Was i dokonujecie go tuż przed wędkowaniem. Gdy już znajdziecie się na miejscu, to łapcie za wędkę i zaczynajcie polowanie. Przynętę należy zarzucić tam, gdzie widzicie oznaki żerowania ryb. Przeważnie są to cienie, które są bardzo dobrze widoczne, więc na pewno dacie sobie radę, a przebywanie w tak pięknym otoczeniu sprawi Wam wiele przyjemności.


Łowienie na spinning

Ocena gry

Spinning, to bardzo popularna metoda wędkowania. Polega ona na zarzuceniu sztucznej rybki w wybrane przez nas miejsce na wodzie i umiejętne zwijanie. Wydawać, by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest, tym bardziej gdy naszym celem są duże ryby. Grając w tę grę przekonacie się o tym sami, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Zanim jednak zaczniecie łowienie musicie wybrać jezioro na którym chcecie to robić. Gdy już dotrzecie na miejsce, to na wodzie wyszukujecie ceni, którymi zapewne są ryby i to właśnie tam należy zarzucić przynętę.Mysliwy hunter dla dzieci

Ocena gry

Polowanie to nie taka łatwa sztuka, a przekonacie się o tym na własnej skórze grając w tę oto grę. Waszym zadaniem będzie strzelanie za pomocą strzelby do dzików, które przebiegają z jednej strony lasu do drugiej. Wy nie możecie do tego nie dopuścić. Trafienie zwierzęcia wcale nie musi wiązać się z jego zabiciem, gdyż są one bardzo wytrzymałe, więc dajcie z siebie wszystko. Dużym ułatwieniem jest fakt, że macie nieskończoną ilość amunicji, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności w grze będzie wzrastał.


Łowienie monet

Ocena gry

Ogłuszanie ryb dynamitem jest zabronione na całym świecie, gdyż jedyną formą właściwego łowienia jest wędkowanie. W poniższej grze wcielicie się jednak w takiego kłusownika. Siłę oraz kierunek wyrzucenia dynamitu ustalacie za pomocą myszki komputerowej. Następnie czekacie aż niektóre ryby wypłyną i podpływacie do nich motorówką na której się znajdujecie. Uważajcie, aby nie uprzedził Was w tym pewien ptak. Pamiętajcie również, aby zbierać kulki zrzucane przez innego ptaka, gdyż znacząco one Wam pomagają.


Łowienie skarbów

Ocena gry

Płynęliście statkiem, który się rozbił. Po tej katastrofie dotarliście na bezludną wyspę, gdzie musicie przetrwać. Waszym pożywieniem będą oczywiście ryby, których w wodzie jest pod dostatkiem. Aby je złowić skonstruowaliście prowizoryczną wędkę. Żyłkę wraz z haczykiem wrzucicie do wody i za pomocą myszki komputerowej będziecie nakierowywali ją na pływające ryby. Łowicie je dotąd, aż wskaźnik Waszego głodu napełni się. Uważajcie jednak, aby nie wyciągnąć z wody pływających śmieci, gdyż stracicie bezcenne punkty.


Polowanie na ptaki

Ocena gry

Jeśli płynęliście kiedyś łódką, to zapewne wiecie, że niektóre ptaki potrafią być niebezpieczne atakując obiekty pływające. Tak samo jest również w tej grze, gdzie właśnie płynąc motorówką musicie zmierzyć się z kaczkami. Do tego celu posłuży Wam strzelba i to za jej pomocą musicie zabijać pierzastego wroga. Pamiętajcie, aby strzelać również do skrzynek lecących z nieba, gdyż znajduje się tam bezcenna amunicja. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Hunter gra online

Ocena gry

Przed Wami myśliwska gra o świetnej grafice, gdzie do przejścia macie 20 poziomów. Waszym zadaniem będzie zabijanie kaczek z dubeltówki. Przed każdym levelem dostaniecie wytyczne jakie zwierzaki dokładnie powinny się znaleźć na Twoim koncie. Pamiętajcie, aby się ich trzymać, gdyż w innym razie nie przejdziecie na kolejny poziom, a pamiętajcie, że każdy z nich jest coraz trudniejszy. Dubeltówką sterujecie myszką i również za jej pomocą strzelacie. Magazynek przeładowujecie zaś klikając spację, powodzenia!


Myśliwy w lesie na polowaniu

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę myśliwego, który wyruszył do lasu potrenować strzały z łuku. Jako cel posłużą Wam deski w kształcie jeleni, które cały czas będą się przemieszczały i zmieniały swoje położenie, w związku z czym musicie być szybcy i bardzo sprawni. Pamiętajcie również, że nietrafiony strzał będzie się równał z końcem, gry a do tego nie możecie dopuścić za wszelka cenę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Łowieckie
 • Łowienie karpi

  Łowienie karpi

  Oglądana: 1396 ocena: 0.00

 • Łowienie na spinning

  Łowienie na spinning

  Oglądana: 316 ocena: 0.00

 • Łowienie szczupaków

  Łowienie szczupaków

  Oglądana: 300 ocena: 0.00

 • Świat myśliwego online

  Świat myśliwego online

  Oglądana: 268 ocena: 0.00

 • Łowienie na jeziorze

  Łowienie na jeziorze

  Oglądana: 264 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie