Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Maszyny budowlane 32 gier

Ładowanie koparką

Ocena gry

Zanieczyszczone środowisko to duży problem współczesnego świata i warto dbać o jego czystość. W tej grze właśnie to będziecie robić, a Waszym zadaniem jest posprzątanie brzegu oceanu ze śmieci jakie pozostawili ludzie. Do tego celu posłuży Wam koparka z magnesem na końcu. To za jego pomocą przysysać będziecie pod wodą śmieci. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ robicie to na czas, a każda ryba wyciągnięta przez przypadek z wody powoduje utratę cennych sekund. Dodatkowo każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza.


Ładowanie traktorów

Ocena gry

Traktory to maszyny, które są wykorzystywane nie tylko w rolnictwie, ale i w transporcie, a grając w tę grę przekonacie się o tym na własnej skórze. Zasiadacie tutaj za sterami jednego z nich, a Waszym zadaniem jest przewiezienie ładunku do celu. Od planszy zależy co to będzie, lecz zawsze musicie uważać, aby tego nie zniszczyć. Pamiętajcie, więc, że prędkość nie jest tutaj najlepszym rozwiązaniem, a każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Ładowanie i rozrzucanie obornika

Ocena gry

W tej grze zasiądziecie za sterami traktora, a Waszym zadaniem będzie przewieść wyhodowane warzywa do miasta, gdzie je sprzedacie. Z pozoru wydaje się to łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ trasa wiedzie przez wiele wzniesień i nierówności, gdzie niestety w bardzo łatwy sposób można zgubić naczepę lub ładunek, a do tego nie możecie dopuścić, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry. Nie ma się jednak co martwić na zapas, gdyż na pewno dacie sobie radę. Nie ma co czekać, więc zaczynajcie.


Ładowanie drzewa

Ocena gry

Praca kierowcy ciężarówki nie jest łatwa, a dzięki tej grze będziecie się mogli o tym przekonać. Na samym początku załadujecie drzewo na pakę, gdyż to właśnie je musicie przewieźć do tartaku. Wydawać by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest, ponieważ droga wiedzie przez wiele wzniesień na których bardzo łatwo stracić ładunek, a do tego nie możecie dopuścić. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu każda kolejna plansza staje się coraz trudniejsza, powodzenia!Ładowanie towaru

Ocena gry

W poniższej grze pracujecie w kopalni drogocennych kamieni jako kierowca ciężarówki. Na samym początku będziecie musieli załadować ładunek na samochód, a następnie przewieźć go w wyznaczone miejsce. Wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest ponieważ droga jest wyboista i pełna wzniesień, w związku z czym łatwo na niej zgubić ładunek, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie, więc, że prędkość nie jest tutaj najważniejsza, a dodatkowo każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza.


Ładowanie tira

Ocena gry

Rozwożenie pizzy nie zawsze musi być nudne. W tej grze wcielicie się właśnie w takiego przewoźnika, a ten jakże popularny przysmak wraz z innymi składnikami będziecie transportować tirem. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać ponieważ częściowa utrata ładunku wiąże się z odjęciem cennych punktów, a całkowita z końcem gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również, że każda kolejna plansza stawać się będzie coraz trudniejsza. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Ładowanie wózkiem widłowym

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w operatora wózka widłowego. Poruszać się nim będziecie w porcie, gdzie jest duży ruch, więc na pewno nie będzie to łatwe zadanie, gdyż nawet najmniejszy kontakt z bandą lub innym przedmiotem skutkuje utratą jednego z trzech żyć, a do tego nie możecie dopuścić. Musicie więc bezbłędnie dowieść ładunek do celu i początkowo na pewno nie będziecie mieli z tym problemów, lecz pamiętajcie, że każda plansza staje się coraz trudniejsza, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę.


Dźwig lego

Ocena gry

Złoto jest bardzo pożądanym surowcem na całym świecie, a w tej grze jesteście odpowiedzialni za jego wydobycie. Wcielicie się w operatora koparki, która swoje szczypce musi zanurzać głęboko w ziemi w poszukiwaniu tego kruszcu. Początkowo nie powinniście mieć z tym problemu, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a dodatkowo na każdej planszy z góry macie narzucone ile bryłek musicie wydobyć i w jakim czasie trzeba się zmieścić. Nie zrażajcie się jednak na samym początku gdyż na pewno dacie sobie radę.


Dźwig magnetyczny

Ocena gry

Dźwigi magnetyczne to bardzo popularne maszyny budowlane. W poniższej grze wcielicie się w operatora jednego z nich, a Waszym zadaniem będzie rozładowywanie ciężarówek. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ musicie to zrobić na ulicy wśród innych uczestników ruchu, w związku z czym uważacie, aby przez przypadek nie złapać samochodu cywilnego, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry. Sterowanie magnesem odbywa się za pomocą strzałek, spuszczacie go zaś klikając spację.


Ładowanie wózkiem widłowym

Ocena gry

Ładowanie wózkiem widłowym to gra w której musisz załadować ładunek na wózek a następnie przewieźć go na wolno stojącą paletę. Uważaj aby nie jeździć zbyt szybko, ponieważ przy zbyt szybkiej a przede wszystkim brawurowej jeździe może ci skrzynia spaść i rozbić.W takim wypadku będziesz musiał zacząć grę od nowa. Do grania używaj klawisza X którym ładujesz oraz kładziesz skrzynię na palecie a także strzałek do kierowania pojazdem.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Maszyny budowlane
 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 530 ocena: 0.00

 • Ładowanie wózkiem widłowym

  Ładowanie wózkiem widłowym

  Oglądana: 432 ocena: 0.00

 • Symulator ładowarki

  Symulator ładowarki

  Oglądana: 386 ocena: 0.00

 • Jazda podnośnikiem

  Jazda podnośnikiem

  Oglądana: 374 ocena: 0.00

 • Symulator wózka widłowego

  Symulator wózka widłowego

  Oglądana: 363 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie