Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Mechanik samochodowy 37 gier

Naprawianie koparek

Ocena gry

Jesteś kierowcą lawety, która przewozi głownie maszyny budowlane takie jak koparki,dźwigi,spychacze itp. Twoim zadaniem jest zawieźć zepsutą koparkę z budowy na której to właśnie koparka podczas wykonywanej pracy się popsuła.Droga, po której musisz jechać lawetą z koparką nie należy do najłatwiejszych, ponieważ jest na niej dosyć sporo trudnych do pokonania przeszkód takich jak na przykład strome podjazdy czy też zjazdy na których musisz ograniczyć swoją prędkość tak aby podczas jazdy nie wywrócić lawety, ponieważ wtedy to już niestety ale będziesz zmuszony do zaczęcia rundy od nowa.Do kierowania lawetą z koparką potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Naprawa traktorów

Ocena gry

Myślę że nie chciałbym zostać mechanikiem i naprawiać traktory, ponieważ na moje oko jest to bardzo trudna praca, która wymaga sporego doświadczenia i umiejętności. Dlatego też w tej grze będziesz współpracować z mechanikiem, który zajmuje się profesjonalnie naprawą ciągników i innych maszyn rolniczych.Twoje zadanie będzie polecało na testowaniu i sprawdzaniu naprawionych ciągników przez mechanika. Zadbaj o to aby każdy traktor, który opuszcza warsztat został przez ciebie dobrze przetestowany. Do jazdy i testowania ciągnika używaj tylko strzałek.


Naprawianie traktorów

Ocena gry

Podejmując się naprawiania traktorów trzeba się bardzo dobrze znać. Wczoraj podczas koszenia trawy na polu popsuł Ci się traktor.Prawdopodobnie coś stało się z silnikiem. Przyjechała laweta i zabrała ciągnik do mechanika. Dzisiaj dostałeś telefon od mechanika z warsztatu że traktor jest już naprawiony i działa bez żadnych zarzutów. Twoim zadaniem będzie przetestować ekstremalnie ciągnik z naprawy. Musisz jeździć po nierównościach i postarać się aby jechać jak najszybciej ciągnikiem.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Naprawa maszyn

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w postać mechanika samochodowego mającego swój warsztat. Waszymi klientkami będą panię, który powierzają Wam zepsuty wóz. Waszym zadaniem jest oczywiście naprawienie go oraz ulepszenie. Niestety niektóre panie są bardzo wybredne, a w tym przypadku nasza praca zostanie poddana ocenie podczas jazdy testowej, więc postarajmy się nie zawieść i wykonajmy swoją pracę najlepiej jak tylko potrafimy. Sterowanie w warsztacie odbywa się za pomocą myszki, aczkolwiek na jeździe testowej używamy już strzałek.Naprawa silnika auta

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę mechanika samochodowego w swoim warsztacie. Przyjeżdżać będą do nas klienci z różnymi prośbami. Będziemy musieli min. tankować auta, naprawiać je lub zmieniać opony. Starajmy się wykonywać swoją pracę jak najlepiej tylko potrafimy, tak aby klient był w całości zadowolony z usługi. Pamiętajmy również, iż z wykonywanym zadaniem musimy się spieszyć, gdyż jeśli będzie ono trwało za długo nasz klient zezłości się i pojedzie do innego warsztatu, do czego nie możemy przecież dopuścić.


Naprawianie silników

Ocena gry

Mechanika samochodowa to ciężki kawałek chleba, lecz wielu chłopców marzy by kiedyś pracować w tym zawodzie. Dzięki tej grze będziecie mieli okazję sprawdzenia się w branży. Wcielacie się tutaj w młodego chłopaka, który dopiero co otworzył swój warsztat. Klienci przywożący auta będą mieć różne wymagania, jak np. naprawa karoserii, silnika lub malowanie. Wy oczywiście prośby musicie spełnić i starajcie się robić to jak najlepiej, aby klient był zadowolony z usługi. Początkowo nie będzie trudno, aczkolwiek z biegiem czasu ruch przy warsztacie wzrośnie.


Naprawa autobusu

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w pracownika pracującego w fabryce autobusów. Naszym zadaniem jest złożenie jednego z nich. Pamiętajmy, że pojazd ten przez wiele lat będzie służył wielu ludziom, więc postarajmy się wykonać swoją pracę jak najlepiej, gdyż tylko w ten sposób nasz trud zostanie doceniony. Zacząć będziemy musieli od podstaw, czyli nadwozia. Następnie na jego konstrukcji możemy opierać inne elementy, takie jak, nadkola, szyby, drzwi i inne. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, powodzenia!


Budowanie motorów

Ocena gry

Budowa motocykla to bardzo pracochłonna i żmudna praca, aczkolwiek końcowy efekt i radość, z wykonanej roboty jest niesamowita. W tej grze właśnie na tym będzie polegała nasza rola. Musimy własnoręcznie zbudować motor, aby następnie zabrać go na upragnioną przejażdżkę po ulubionej drodze. Modyfikacjom będziemy mogli poddać min. kolor nadwozia. Do dyspozycji jest również kilka rodzajów siedzeń, reflektorów, felg oraz tłumików. Sterowanie w warsztacie odbywa się za pomocą myszki, lecz podczas jazdy testowej używamy już strzałek.


Zbuduj auta

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze będzie zmodyfikowanie wyglądu auta legendarnej marki, jaką bez wątpienia jest Rolls-Royce. Klient, który powierzył nam swoje auto wymaga od nas prawdziwego profesjonalizmu, wić musimy się bardzo postarać. Do dyspozycji mamy kilka rodzajów kolorów nadwozia, zderzaków oraz szyb. Do wyboru są również różnorodne wnętrza i felgi. Po wykonaniu zadania nasz klient zabierze swój wóz na jazdę testową, więc zadbajmy o to, aby był z niej zadowolony. W warsztacie sterowanie odbywa się myszką, zaś podczas jazdy testowej sterujemy strzałkami na klawiaturze.


Naprawa samolotu

Ocena gry

Lotnisko to miejsce w którym wszystko powinno działać jak w szwajcarskim zegarku, a każde opóźnienie powoduje wielkie kłopoty dlatego nie możemy do tego dopuścić. Naszym zadaniem w tej grze będzie przyjmowanie lądujących samolotów, zaparkowanie ich pod odpowiednim hangarem, aby można je było naprawić, zatankować i przygotować do kolejnego lotu. Przetransportowanie ich na pas startowy również należy do nas, lecz uważajmy, aby po drodze w nic nie uderzyć, gdyż spowoduje to koniec gry. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Mechanik samochodowy
 • Naprawianie silników

  Naprawianie silników

  Oglądana: 433 ocena: 0.00

 • Mechanik

  Mechanik

  Oglądana: 361 ocena: 0.00

 • Naprawa traktorów

  Naprawa traktorów

  Oglądana: 348 ocena: 0.00

 • Naprawa autobusu szkolnego

  Naprawa autobusu szkolnego

  Oglądana: 309 ocena: 0.00

 • Naprawa silnika auta

  Naprawa silnika auta

  Oglądana: 303 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie