Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Murarz 12 gier

Murowanie ścian

Ocena gry

Dekorowanie i murowanie ścian to bardzo fajna praca. Pierwsza część czyli murowanie ścian masz już za sobą, ponieważ dom w którym będziemy dekorowali wnętrza jest już w stanie surowym czyli nie ma żadnych mebli i dekoracji.Udekorować i umeblować wnętrze domu to będzie właśnie twoje zadanie. Potrzebne elementy i meble masz do dyspozycji na ekranie gry. Do dekorowania używaj tylko myszki komputerowej.


Murarz i cegiełki

Ocena gry

Dom powstaje z gotowych elementów murowanych lub z samotnych cegiełek. Tym razem dom został już wybudowany a ty jako zawodowy dekorator wnętrz musisz postarać sie i udekorować środek domu aby wyglądał jak najładniej. Podczas dekorowania zaplanuj sobie wszystko aby środek domu wyglądał po prostu jak z bajki. Do grania i dekorowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Jeżeli chodzi o elementy którymi będziesz dekorował środek to wszystkie masz dostępne w grze na ekranie.


Zabawa w murarza w przedszkolu

Ocena gry

Tym razem ruchliwa gra a dokładnie zabawa w murarza czyli musimy wcielić się w murarza i zająć się budowaniem domu. W sumie to dom już jest wybudowany tylko twoim zadaniem jest udekorować jego wnętrze w środku budynku. Na ekranie gry jak sam widzisz masz do wyboru bardzo wiele gotowych elementów którymi możesz udekorować środek. Do grania potrzebujesz myszki komputerowej. Postaraj się tak dekorować wnętrze domu aby wyglądało jak najlepiej.


Zabawa w murarz dla dzieci

Ocena gry

Zabaw się tym razem w murarza i zacznij budować i dekorować dom. W pierwszej fazie gry został wybudowany już dom, lecz teraz twoim zadaniem jest tylko udekorować wybudowany dom. W grze masz do wyboru bardzo wiele przeróżnych dekoracji z których musisz udekorować dom. Postaraj się aby twój dom, który będziesz dekorował wyglądał jak najładniej. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna do grania.Murarz dla dzieci

Ocena gry

Pracujemy jako zawodowy murarz i wybudowaliśmy już nasz dom a teraz pora na umeblowanie go w środku. Masz dostępne meble w grze, które musisz użyć do meblowani wybudowanego domu. Podczas meblowani musisz skupić się na wyglądzie domu, czyli meblować tak aby dom jak najbardziej Ci się podobał a także pięknie wyglądał.Używaj tylko myszki komputerowej do grania.


Murarz i cegły

Ocena gry

Cegły i murarz do wspaniałe połączenie a może z tego wyjść tylko jedno a mianowicie gotowa budowla. Właśnie w grze będziemy budowali od zera dom. W grze do wyboru mamy przeróżne przedmioty i meble, które musimy ułożyć w naszym domu aby bardzo ładnie wyglądały i pasowały do pozostałego wyposażenia domu.Do grania w grę potrzebujesz tylko myszkę komputerową.


Murowanie domów

Ocena gry

Wcielamy się w murarza i właśnie grając w tą grę będziemy murowali wiele domów. W każdej z rund tej gry musimy wybudować inny dom, więc gra szybko nam się nie znudzi. Na samym początku każdej planszy dom jest wybudowany i udekorowany w środku. Musisz zapamiętać jak to wszystko wygląda i następnie samemu wybudować i udekorować taki sam dom. Pamiętaj aby wszystkie przedmioty znalazły się na swoim miejscu, gdzie będą odpowiednio pasować do pozostałych elementów w domu.Do układania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Murowanie okien

Ocena gry

Murowanie ścian to gra w której w każdej z rud tej gry na samym początku będziemy murowali okna. Po zamieszczeniu okna w odpowiednie wybranym miejscu możemy przejść do meblowania naszego domu. W grze mamy do wyboru bardzo wiele gotowych mebli z których oczywiście możemy korzystać podczas meblowania naszego domu. Postaraj się i umebluj swój dom aby wyglądał jak najładniej.Do grania w tą grę potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Murowanie ścian w domu

Ocena gry

Dom został zbudowany ze ścian tak jak zresztą powstaje każdy dom na ziemi. Dom jest w surowym stanie, więc teraz czas do umeblowanie i udekorowanie go. W grze masz dostępnych bardzo wiele przeróżnych mebli, które możesz wykorzystać i umeblować czy też udekorować nimi dom. Podczas dekorowania domu musisz się postarać tak aby wszystko pasowało do siebie i żeby dom podobał się przede wszystkim tobie.Do dekorowania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Budowanie domku na drzewie

Ocena gry

Budowanie domku na drzewie to gra w której jak już pewnie wiesz po samej nazwie tej gry będziemy budowali właśnie domek, który znajduje się na drzewie.Budowanie czegoś na drzewie jest o wiele trudniejsze niż budowanie na ziemi zaczynając od fundamentów, lecz właśnie tym razem niestety będziemy budowali na wysokości czyli na drzewie, co jest znacznie trudniejsze, lecz pewnie dasz sobie radę z tym wyzwaniem.Do budowania domku na drzewie potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Korzystaj z gotowych elementów, których nie brakuje w tej grze.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Murarz
 • Murowanie i budowanie domu

  Murowanie i budowanie domu

  Oglądana: 1037 ocena: 0.00

 • Murowanie ścian

  Murowanie ścian

  Oglądana: 711 ocena: 10.00

 • Murarz-budowanie wieży

  Murarz-budowanie wieży

  Oglądana: 490 ocena: 0.00

 • Zabawa w murarz dla dzieci

  Zabawa w murarz dla dzieci

  Oglądana: 481 ocena: 0.00

 • Murarz i cegiełki

  Murarz i cegiełki

  Oglądana: 436 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie