Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki darmowe gry dla dzieci online Mydlane bańki 5 gier

Robienie i puszczanie baniek mydlanych

Ocena gry

Tym razem będziemy robić bańki mydlane a następnie je puszczać. Postaraj się zrobić jak najwięcej baniek w jak najkrótszym czasie gry. Nie mogło być tak łatwo i oprócz robienia baniek musisz w bańce uwięzić muchę lub kwiatka. Wykonaj to jak najszybciej i przejdź do kolejnego etapu gry. Rób i puszczaj bańki mydlane myszką komputerową.


Bańki mydlane dla dzieci

Ocena gry

Zapewnij sobie darmową rozrywkę grając w bańki mydlane dla dzieci w której to grze głównym celem jest wyeliminować jak najwięcej kolorowych baniek z ekranu gry. Przemyśl każdy swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ ruchu nie można cofnąć. Strzelaj bańkami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki takiego samego koloru. Do gry potrzebna Ci będzie tylko mysz komputerowa.


Pękające bańki mydlane

Ocena gry

Kolejny raz gra z bańkami, lecz tym razem całkiem inna wersja. Tym razem masz możliwość gry całkowicie za darmo w bańki mydlane. Strzelaj kolorowymi bańkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki takiego samego koloru. Wykaż się celnymi strzałami i pokonaj jak najwięcej poziomów w tej grze. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Najnowsze bańki mydlane

Ocena gry

Tym razem będziemy poruszać się bańką mydlaną i latać nią właśnie w tej grze. Postaraj się tak sterować bańką aby w każdym z poziomów gry dotrzeć do mety bez uderzenia w ściany. Nie możesz uderzyć w żadną ze ścian, ponieważ po uderzeniu w ścianę bańka pęka. Twoim zadaniem jest pokonać przeszkody i dotrzeć do końca mapy w każdym z poziomów gry. Graj myszką komputerową.Gra w bańki mydlane

Ocena gry

Gra z bańką mydlaną to gra w której poruszamy się a wręcz sterujemy bańką mydlaną. Naszym zadaniem jest poprowadzić bańkę po mapie tak aby pokonać jak najwięcej poziomów a żeby nie uderzyć w żadną ścianę i nie rozwalić bańki. Postaraj się zachować pełną precyzję i przejść jak najwięcej poziomów w tej grze. Do gry potrzebujesz tylko myszki za pomocą której sterujesz bańką.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Mydlane bańki
 • Najnowsze bańki mydlane

  Najnowsze bańki mydlane

  Oglądana: 470 ocena: 0.00

 • Robienie i puszczanie baniek mydlanych

  Robienie i puszczanie baniek mydlanych

  Oglądana: 371 ocena: 0.00

 • Bańki mydlane dla dzieci

  Bańki mydlane dla dzieci

  Oglądana: 329 ocena: 0.00

 • Pękające bańki mydlane

  Pękające bańki mydlane

  Oglądana: 325 ocena: 0.00

 • Gra w bańki mydlane

  Gra w bańki mydlane

  Oglądana: 273 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie