Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców darmowe gry dla dzieci online Myśliwskie 18 gier

Polowanie na robaki

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać robaków, a Waszym zadaniem będzie pokonanie innych osobników tego samego gatunku. Do tego celu posłuży Wam wiele broni, które możecie zmieniać na lepsze wraz ze wzrostem poziomu. Początkowo nie powinniście mieć problemów z pokonaniem wroga, aczkolwiek pamiętajcie, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Starajcie się, aby Wasze strzały były celne, gdyż w innym wypadku, to Wasz wróg odniesie zwycięstwo.


Myśliwy 2

Ocena gry

Zwierzęta bardzo często stają się celem myśliwych, lecz jeśli nie pochwalacie tego typu hobby, a chcielibyście spróbować swoich sił w tej dziedzinie, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej wirtualnej grze Waszym zadaniem będzie strzelanie do zwierząt za pomocą dubeltówki. Jest to bardzo proste, więc na pewno dacie sobie radę. Starajcie się, aby przed upłynięciem czasu zdobyć jak najwięcej punktów. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Myśliwy online

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w łucznika, który wybrał się na polowanie. Waszym zadaniem będzie celne strzelanie do ptaków. Nie jest to jednak takie łatwe o czym sami się przekonacie. Nie dopuście do tego, aby któryś z ptaków znalazł się tuż nad Wami gdyż na Waszej głowie zagoszczą jego odchody, a każdy taki incydent przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterujecie łukiem za pomocą strzałek, zaś strzelacie spacją.


Myśliwska gra online

Ocena gry

Króliki to zwierzęta, które bardzo lubią marchewki. W tej grze wyhodowaliście właśnie jedną z nich, a jej smakosze zrobią wszystko, aby się do niej dobrać. Wy oczywiście nie możecie do tego dopuścić i dlatego też Waszym zadaniem będzie je zabijać. Do tego celu posłuży Wam proca i o ile na początku nie powinniście mieć problemów, o tyle z biegiem czasu chętnych na Wasze warzywo będzie przybywać. Nie martwcie się, gdyż pomocne krety dostarczać Wam będą ulepszenia do Waszej broni, dzięki czemu powinniście wyjść zwycięsko z tego pojedynku.Polowanie na zwierzęta

Ocena gry

W przedstawionej grze znajdujecie się na Safari, a Waszym celem będzie polowanie na dzikie zwierzęta. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać, ponieważ przez cały czas zmieniają one swoje położenie, a dodatkowo są ukryte w krzakach oraz za drzewami, więc ich trafienie nie jest proste. Po jakimś czasie na pewno jednak nabierzecie prawy, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Symulator polowania

Ocena gry

Las to dom dla wielu dzikich zwierząt i to właśnie tam jako myśliwi wybierzecie się na polowanie. Waszym celem będą sarny, które co róż wyłaniać się będą z krzaków. Nie pozwólcie, aby Wam uciekła choć jedna, gdyż taki incydent zakończy Waszą grę, a tego na pewno nie chcecie, jak i również nie możecie do tego dopuścić, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i sprawdźcie się w nowej roli. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Myśliwy na polowaniu

Ocena gry

Łuk od stuleci był głównym atrybutem myśliwych, a w tej grze będzie również i Waszym podczas polowania na ptaki, które nadlatywać będą z każdej strony. Strzelanie do nich wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest, o czym się zresztą przekonacie na własnej skórze, wiec nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba, a przy okazji macie świetną okazję, aby sprawdzić się w nowej roli. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Myśliwska gra dla dzieci

Ocena gry

Kaczki to ptaki, które bardzo często stają się celem myśliwych. Tak będzie i tym razem, a w rolę myśliwego wcielicie się właśnie Wy. Wraz ze swoją strzelbą wybierzecie się nad rzekę, gdzie przecież kaczek jest bardo dużo gdyż to ich naturalne środowisko. Będą one przelatywały z jednego brzegu na drugi i to właśnie wtedy musicie oddać celne strzały. Sterować dubeltówką będziecie za pomocą myszki, lecz przeładowanie magazynka nastąpi po naciśnięciu spacji. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, gdyż gra na pewno przypadnie Wam do gustu.


Myśliwska gra hunting za darmo

Ocena gry

Rysie, to bardzo świetni myśliwi w środowisku zwierzęcym. W tej grze wcielicie się właśnie w jednego z nich, lecz zanim wyruszycie na polowanie będziecie musieli wybrać kolor Waszego futra. Niby mało istotne, lecz miłe dla oka. Gdy już wykonacie tę czynność to możecie zabierać się za łapanie skaczących królików. Robicie to przy pomocy strzałek oraz spacji. Pamiętajcie jednak, aby unikać innych, większych zwierząt oraz skał, przez które możecie się pokaleczyć, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry.


Polowanie na dzikie zwierzęta

Ocena gry

Przed Wami kolejna myśliwska gra. Tym razem wcielicie się w postać podobną do Robin Hooda, a Waszym zadaniem będzie zabijanie dzikich zwierząt za pomocą łuku. Jest to trochę smutna i dość krwawa gra, dlatego też zapewne nie wszyscy będą mogli w nią grać. Sterowanie łukiem, czyli kierunkiem wystrzału oraz jego mocą jest za pomocą myszki komputerowej. Pamiętajcie, aby po upolowaniu każdego zwierzęcia zebrać bonusy leżące na ziemi. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, łapcie za myszkę i sprawdźcie się w tej oto nowej roli.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Myśliwskie
 • Polowanie na bażanty

  Polowanie na bażanty

  Oglądana: 435 ocena: 0.00

 • Myśliwy 2

  Myśliwy 2

  Oglądana: 368 ocena: 0.00

 • Muśliwy w lesie

  Muśliwy w lesie

  Oglądana: 310 ocena: 0.00

 • Myśliwska gra dla dzieci

  Myśliwska gra dla dzieci

  Oglądana: 260 ocena: 0.00

 • Polowanie na jelenie

  Polowanie na jelenie

  Oglądana: 260 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie