Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Opiekunka 67 gier

Opiekuńcza niania

Ocena gry

Doobra niania musi być przede wszystkim:opiekuńcza,zaradna,doświadczona i odpowiedzialna. To cechy, które powinny wyróżniać każdą dobrą nianię. Właśnie ty grając w tą grę musisz wcielić się w nianię i przyswoić sobie te cechy. Pracujesz w żłobku czyli w miejscu bardzo podobnym do przedszkola, tylko opiekujesz się młodszymi dzieciakami, niż te co uczęszczają do przedszkola. Do grania potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Niania 3

Ocena gry

Tym razem już trzecia część gry z nianią w której ot grze będziemy zajmowali się dzieciakami w szpitalu. Jest to trochę inna niania niż ta co opiekuje się dzieciakami w domu, ponieważ tym razem będziemy opiekowali się dzieciakami w szpitalu na sali. W pierwszej kolejności musisz przyjąć każdego dzieciaka a potem położyć do na łóżko i zająć się jego opieką. Do opiekowania się dziećmi potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Wszystkie przedmioty i zabawki, które są zachciankami dzieciaków znajdziesz na stołach po przeciwnej stronie niż łóżka.


Niania mama

Ocena gry

Każda mama m tak na prawdę doświadczenie w opiece i bez wahania mogła by zostać nianią, skoro potrafiła sama wychować i opiekować się własnym dzieckiem. Tym razem właśnie musisz wcielić się w tak zwaną mame nienie i będziesz opiekowała się dziećmi pracując w żłobku. Przyjmuj dzieciaki chore i zajmuj się nimi. Pamiętaj aby zawsze na samym początku przyjąć dzieciaka i położyć go na łóżko a potem zacząć się z nim bawić.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem będzie niezbędna.


Niania online za darmo

Ocena gry

Niania online za darmo to gra w której jak nie trudno się domyśleć po samej nazwie gry będziemy musieli wcielić się w nianię czyli potocznie mówiąc opiekunkę dla dziecka i naszym zadaniem właśnie tym razem będzie zajmowanie i opiekowanie się dzieciakiem. Postaraj się przyjąć pod swoją opiekę każdego dzieciaka. Musisz zadbać o każdego dzieciaka tak samo, więc nie ma czegoś takiego że jednego dzieciaka traktujesz lepiej a drugiego gorzej. Zadbaj także o to aby każdy dzieciak był uśmiechnięty i zadowolony i niczego mu nie brakowało.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Niania mania pełna wersja

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry nanny mania w której to grze naszym zadaniem będzie opiekować się dzieciakami. Na samym początku każdej z plansz w tej grze musisz przyjąć dzieciaków, które znajdują się pod drzwiami. W dalszej kolejności musisz położyć każdego dzieciaka z osobna na łóżko a dopiero potem musisz zająć się jego opieką. Zadbaj o to aby podawać dzieciakowi taki przedmiot jaki tylko chce w danej chwili. Przedmioty oraz wszystkie zabawki znajdują się na stole. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj żeby opiekować się każdym dzieciakiem jak najlepiej. Powodzenia !


Niania i trojaczki

Ocena gry

Opieka nad dziećmi nie jest najłatwiejsza a co dopiero, gdy mamy do opieki aż kilka dzieciaków nie jednego ? Grając w tą grę zobaczyć jak to jest opiekować się więcej niż jednym dzieciakiem naraz, ponieważ tym razem będziesz się opiekował wieloma dzieciakami.Pracujesz w żłobku i twoim zadaniem jest przyjmować wszystkie dzieci, które tylko są chętne. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem jest niezbędna.


Niania opiekunka do dzieci

Ocena gry

Wcielamy się tym razem w bardzo doświadczoną opiekunkę i naszym zadaniem będzie opiekować się dzieciakami. Pracujemy w żłobku dla dzieci w którym czeka na nas dosyć ciężka praca, ponieważ musisz bardzo dokładnie się opiekować każdym dzieciakiem z osobna.Na samym początku tej gry twoim obowiązkiem jest przyjąć dzieciaki i położyć je na łóżko a następnie musisz przystąpić do opiekowania się nimi.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Niania psów i kotów

Ocena gry

Tym razem będziemy zajmowali się psem. Naszym głównym zadaniem w tej grze będzie opiekować się psiakiem jak najlepiej. Musisz zadbać o jego higienę a także postawę. Musisz także ubrać psa tak aby wyglądał jak najładniej i był przede wszystkim bardzo modnie ubrany. Pod dostatkiem masz ubrań do wyboru, więc na pewno poradzisz sobie i wybierzesz najładniejsze ubrania a następnie ubierzesz w nie pieska. Do grania i ubierania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Niania opiekuje się dzieckiem

Ocena gry

Gra niania opiekuje się bobasem to kolejna darmowa gra z serii gry niania opiekowanie się dziećmi w której to grze jak już pewnie się domyśliłaś że będziemy zajmowali się tym razem opieką dzieci. W grze musisz bardzo dobrze się skupić i mieć oczy jak to się mówi \" do o koła głowy otwarte\" , ponieważ jeżeli coś się stanie dzieciakowi, którym się opiekujesz to ty ponosisz za to pełną odpowiedzialność, więc musisz być bardzo czujna/a i przyglądać się co dzieciaki robią.Do opiekowania się dziećmi w tej grze potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Niania Mania 2 za darmo

Ocena gry

W tej grze musimy wcielić się w prawdziwą nianię, ponieważ będziemy opiekowali się bobasami. Twoim zadaniem jest zapewnić jak najlepszą opiekę malutkim dzieciom zwanym jako bobasy. Postaraj się opiekować bardzo dobrze dziećmi tak aby niczego im nie brakowało oraz żeby nie były głodne i smutne. Podczas opiekowania musisz mieć dzieciaki cały czas na oku, ponieważ jeżeli tylko się coś im stanie to ty za to niestety odpowiadasz i bierzesz odpowiedzialność. Do grania i opiekowania się dziećmi potrzebujesz myszkę komputerową.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Opiekunka
 • Opieka nad świnką morską

  Opieka nad świnką morską

  Oglądana: 629 ocena: 0.00

 • Niania Frania w ciąży

  Niania Frania w ciąży

  Oglądana: 436 ocena: 0.00

 • Niania Frania Ubieranki

  Niania Frania Ubieranki

  Oglądana: 397 ocena: 0.00

 • Opiekunka w przedszkolu

  Opiekunka w przedszkolu

  Oglądana: 357 ocena: 0.00

 • Opieka nad szczurem

  Opieka nad szczurem

  Oglądana: 346 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie