Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Ortograficzne 15 gier

Pisanie piosenek

Ocena gry

Czym byłby świat bez muzyki? Jest ona obecna w życiu każdego człowieka. Napotykamy się na nią na każdym kroku, czy to w telewizji, radiu lub komputerze. Każdy z nas ma swoje ulubione utwory które uwielbia, lecz są i takie których się z różnych powodów nie lubi. W tej grze będziecie mieli okazję za pomocą pianina napisać własny utwór. Dysponujecie tutaj całkowitą dowolnością, więc dajcie się ponieść własnej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a końcowy efekt na pewno będzie ciekawy. Do dzieła i powodzenia!


Pisanie dla dzieci

Ocena gry

Matematyka jest bardzo trudna, dlatego też warto uczyć się jej od najmłodszych lat. Ta gra jest poświęcona właśnie tym najmniejszym dzieciom i dzięki niej łączycie przyjemne z pożytecznym ucząc się poprzez zabawę. Waszym zadaniem jest rozwiązywanie działań matematycznych i za każdym razem pod równaniem macie do wyboru kilka cyfr, w związku z czym musicie wybrać tę odpowiednią, aby po jej uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Pisanie po tablicy

Ocena gry

Jeśli macie problemy z matematyką i chcielibyście się z tym uporać, to bardzo dobrze trafiliście, gdyż ta gra jest właśnie po to, aby Wam pomóc. Do wyboru macie działania gdzie trzeba odejmować, dodawać, mnożyć lub dzielić. To od Was zależy co wybierzecie. Następnie po dokonaniu wyboru zabieracie się za rozwiązywanie, a wyniki wpisujecie za pomocą klawiszy na klawiaturze. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż podobno trening czyni mistrza, a w tym przypadku z pewnością tak jest.


Pisanie na kartce

Ocena gry

W poniższej grze będziecie się uczyć matematyki. Nie zniechęcajcie się jednak już na samym początku, gdyż w tym przypadku przyjemne łączycie z pożytecznym gdyż \"królowej nauk\" uczycie się poprzez zabawę, co jest wielkim atutem, gdyż chyba sami przyznacie, że jest to nieczęste połączenie. Na wirtualnej kartce wyświetlać Wam się będzie działanie, a Wy musicie wybrać jedną z odpowiedzi, które są widoczne po prawej stronie ekranu. Dodatkowo do pomocy macie ołówek, którym możecie sobie pomagać i pisać.Ortografia dla dzieci

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w pewną postać, która ma za zadanie zbierać litery tworzące wyraz widoczny na ekranie. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ musicie robić to w odpowiedniej kolejności. Dodatkowo każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza i pojawiają się na niej różnorodne przeszkody na które nie możecie dać się złapać, gdyż każdy taki błąd przybliża Was do zakończenia gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Ortografia na wesoło

Ocena gry

Wraz z SpongeBobem Kanciastoportym będziecie się uczyli w tej grze ortografii. Waszym zadaniem będzie zbieranie literek, które utworzą wyraz znajdujący się na dole ekranu. Do tego celu posłużą Wam balony, gdyż litery znajdują się na niebie. Uważajcie zatem na ptaki, ponieważ zetknięcie z nimi niestety spowoduje przebicie jednego z trzech balonów, a do tego nie możecie dopuścić. Pamiętajcie również, aby zbierać tylko potrzebne litery. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!


Ortografia Jurek Ogórek

Ocena gry

Ortografia jest problemem wielu uczniów i nie ma się co dziwić, gdyż jest bardzo trudna. Te wszystkie wyjątki itp. sprawiają wiele problemów, lecz podobno trening czyni mistrza i tak jest również w tym przypadku. Przed Wami ortograficzna gra w języku polskim, gdzie musicie w puste miejsca wstawić odpowiednie litery. Za każdym razem po tej czynności odsłoni Wam się pewna część obrazu i w ten sposób musicie postępować do momentu, aż całość będzie gotowa. Jest to świetna zabawa połączona z nauką, a sami przyznacie, że w szkole takie połączenie jest nieczęste.


Wypracowanie

Ocena gry

Przed Wami wyśmienita gra ortograficzna i to w dodatku w języku polskim. Jesteście tutaj malarzem i po lewej stronie ekranu pojawiają Wam się słowa i w puste miejsca musicie wstawić odpowiednie litery. Za każdym razem gdy to zrobicie namalujecie pewną część obrazu i musicie w ten sposób postępować do momentu, aż Wasze arcydzieło zostanie ukończone. Starajcie się popełniać oczywiście jak najmniej błędów, gdyż każdy taki wypadek powoduje utratę cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym dajcie z siebie wszystko.


Nauka ortografi dla dzieci online

Ocena gry

W poniższej grze ortografii będziecie się uczyć w języku angielskim. Na ekranie wyświetlą Wam się sylaby, które musicie dopasować do wyrazu tak, aby powstała nazwa przedmiotu znajdującego się na obrazku. Nie jest to łatwe, lecz dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż poprzez zabawę również się uczycie i na pewno warto to wykorzystać, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Ortografia online

Ocena gry

Są tu jacyś fani Spidermana? Jeśli tak to mamy coś specjalnie dla nich. W tej grze wcielicie się właśnie w człowieka pająka, a Waszym zadaniem będzie oczywiście pokonanie wroga. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ wasz nieprzyjaciel wyrzucił litery, które po właściwym ułożeniu utworzą słowo. I właśnie to musicie zrobić, gdyż to jedyny sposób, aby zwyciężyć. Dużym utrudnieniem jest jednak to, że gra jest na czas oraz w języku angielskim. Nie zwlekajcie więc zbyt długo z odpowiedzią, gdyż każda chwila zwłoki przybliża Was niestety do przegranej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ortograficzne
 • Ortografia Jurek Ogórek

  Ortografia Jurek Ogórek

  Oglądana: 307 ocena: 0.00

 • Ortografia online

  Ortografia online

  Oglądana: 281 ocena: 0.00

 • Ortograficzna gra dla dzieci

  Ortograficzna gra dla dzieci

  Oglądana: 278 ocena: 0.00

 • Pisanie na kartce

  Pisanie na kartce

  Oglądana: 246 ocena: 0.00

 • Dyktando dla dzieci

  Dyktando dla dzieci

  Oglądana: 241 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie