Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki darmowe gry dla dzieci online Pękające bańki i kulki 8 gier

Pękające bańki Bubble Hit

Ocena gry

Bubble Hit dla dzieci online to jedna z najpopularniejszy gier jeżeli chodzi o pękające bańki. Myślenie logiczne, celne strzelanie i szybkie ruchy to słowa, które opisują tą grę. W grze musisz szybko podejmować przemyślane decyzje i strzelać kolorowymi bańkami. Postaraj się układać bańki kolorami. Bańki pękną dopiero w momencie gdy obok siebie lub w jednej lini ułożyć minimum trzy bańki jednakowego koloru.Do grania w grę używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Logiczne pękające bańki

Ocena gry

Logiczne pękające bańki dla dzieci to gra w której musimy trochę pomyśleć zanim wykonamy jakiś ruch. Najlepiej dokładnie się zastanowić przed każdym zamierzanym ruchem, ponieważ jeżeli już strzelimy bańką to nie możemy już tego cofnąć. Postaraj się grupować bańki kolorami, ponieważ o to właśnie chodzi w tej grze. Ustawiaj bańki minimum trzy jednego koloru obok siebie lub w jednej lini. Do grania używaj myszki komputerowej.


Pękające bańki 3

Ocena gry

Przed tobą trzecia wersja pękających baniek. Radziłeś sobie z pierwszą i drugą częścią tej gry ? Spróbuj swoich sił w trzeciej części, która już nie jest taka łatwa jak poprzednie wersje. Strzelaj bańkami do momentu aż znajdą się koło siebie minimum trzy bańki w takim samym kolorze i pękną. Daj z siebie wszystko. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Najnowsze pękające bańki

Ocena gry

Zagraj całkowicie za darmo w najnowszą wersję pękających baniek. Najnowsza wersja została nieco zmodyfikowana. Jak dobrze pewnie pamiętacie w poprzednich wersjach przy maszynie którą strzelamy była tak jakby igła, która pokazuje mniej więcej jak poleci bańka. Niestety w tej wersji nie ma i jest to dużym utrudnieniem. Spróbuj swoich umiejętności w najnowszej wersji pękających baniek. Graj myszką komputerową.Pękające balony

Ocena gry

Pękające balony to bardzo podobna gra do tradycyjnych i popularnych pękających baniek czy też kulek. Po prostu zamiast kulek w tej grze mamy baloniki z obrazkami. Zasady jednak się nie zmieniły i są takie same jak w kulach pękających. Musisz ustawić koło siebie lub w jednej lini minimum trzy takie same balony jednego koloru. Do układania balonów używaj myszki.


Pękające piłki

Ocena gry

Tym razem w powietrzu latają piłki. W tej grze musisz strzelać w nie piłkami w tym samym kolorze. Przykładowo jeżeli widzisz że w powietrzu lata piłka niebieska to musisz strzelić w nią trzy razy piłką niebieską aby pękła. Bardzo podobnie jak w tradycyjnych pękających bańka, lecz teraz musimy strzelić trzy razy a nie ułożyć trzy koło siebie. W grze potrzebujesz tylko myszki.


Pękające bubble

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu pękające bąbelki. Tym razem na ekranie gry widnieją bańki w których w środku są jabłka. Bańki występują w kilku kolorach. Zasady gry są bardzo proste.Musisz strzelać bańkami z jabłkami w środku tak aby postarać się układać je kolorami. Chodzi dokładnie aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki jednego kolory. Pokaż swoje umiejętności i wyeliminuj jak najwięcej kolorowych baniek z ekranu monitora. Graj z użyciem myszki.


Perłowe pękające bańki dla dzieci

Ocena gry

Perłowe pękające bańki dla dzieci to gra w której strzelamy z armaty kolorowymi kulkami. Twoim zadaniem jest strzelać bardzo celnie tak aby koło siebie lub w jednej lini ustawić co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Po ustawieniu minimum trzech jednakowych baniek w jednej lini wszystkie pękną a ty otrzymasz punkty. Do tej gry potrzebna będzie Ci tylko myszka komputerowa.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Pękające bańki i kulki
 • Pękające bańki Bubble Hit

  Pękające bańki Bubble Hit

  Oglądana: 487 ocena: 0.00

 • Pękające bańki 3

  Pękające bańki 3

  Oglądana: 371 ocena: 0.00

 • Pękające piłki

  Pękające piłki

  Oglądana: 331 ocena: 0.00

 • Pękające bubble

  Pękające bubble

  Oglądana: 327 ocena: 0.00

 • Perłowe pękające bańki dla dzieci

  Perłowe pękające bańki dla dzieci

  Oglądana: 321 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie