Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki darmowe gry dla dzieci online Perłowe bańki 5 gier

Niszczenie perłowych baniek

Ocena gry

Kolejna edycja gry z cyklu gry bańki. Tym razem jednak twoim głównym zadaniem w tej grze jest zniszczyć jak najwięcej baniek z ekranu gry. Najlepiej jak zniszczysz wszystkie bańki, które widnieją na ekranie monitora, ponieważ wtedy automatycznie przejdziesz do kolejnego poziomu gry.Strzelaj bańkami z myślą tak aby koło siebie ułożyć minimum trzy bańki jednakowego koloru. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Perłowe pękające bańki mydlane

Ocena gry

Wykaż się refleksem i spostrzegawczością i zagraj w perłowe pękające bańki mydlane. Zasady tej gry są bardzo proste. Głównym celem gry jest wyeliminować jak najwięcej baniek mydlanych z ekranu gry. Pamiętaj że aby bańki pękły musisz ułożyć minimum trzy bańki jednego koloru koło siebie lub w jednej lini. Do tej gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Strzelanie w perłowe bańki mydlane

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest strzelać z łuku w perłowe bańki mydlane, które unoszą się. Postaraj się tak celnie strzelać aby za jednym strzałem rozwalić jak najwięcej mydlanych baniek. Uważaj na różne przeszkody, w które jak strzelisz to możesz skończyć grę, ponieważ się zabijesz. Do strzelania i celowania potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Perłowe pryskające bańki dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu pękające bańki online dla dzieci przed tobą. Tym razem masz możliwość zagrania w grę w której głównym zadaniem jest wyeliminować wszystkie kolorowe i perłowe bańki, które znajdują się na ekranie gry. Do gry potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.Najnowsze perłowe bańki mydlane

Ocena gry

Najnowsze perłowe bańki mydlane to darmowa gra w której to grze twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi bańkami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki takiego samego koloru. W momencie gdy uda Ci się ustawić minimum trzy bańki jednego koloru to wtedy one pękną a ty otrzymasz punkty. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Perłowe bańki
 • Najnowsze perłowe bańki mydlane

  Najnowsze perłowe bańki mydlane

  Oglądana: 2222 ocena: 0.00

 • Perłowe pryskające bańki dla dzieci

  Perłowe pryskające bańki dla dzieci

  Oglądana: 471 ocena: 0.00

 • Niszczenie perłowych baniek

  Niszczenie perłowych baniek

  Oglądana: 362 ocena: 0.00

 • Strzelanie w perłowe bańki mydlane

  Strzelanie w perłowe bańki mydlane

  Oglądana: 327 ocena: 0.00

 • Perłowe pękające bańki mydlane

  Perłowe pękające bańki mydlane

  Oglądana: 309 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie