Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Piekarz 6 gier

Pieczenie pizzy dla dzieci

Ocena gry

Pora upiecz pizze na dzisiejszy obiad. Właśnie wróciłaś z pracy około dziesięć minut temu i bardzo zgłodniałaś i masz ochotę na pizze. Nie ma co się zastanawiać, lecz najwyższa pora zrobić właśnie pizze.Składniki masz gotowe pod nosem, więc musisz tylko nałożyć je na pizze i włożyć pizze ze składnikami do piekarnika.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Pieczenie tortu na wesele

Ocena gry

Pieczenie tortu na wesele to gra w której wcielamy się w piekarza i naszym zadaniem będzie upiec tort na wesele. Tor który będziesz piekł/a w tej grze musi być wyjątkowy, ponieważ wesele jak dobrze już pewnie wiesz to bardzo wyjątkowa okazja na której jest bardzo wiele gości i każdy z nich spożywa tor, więc powinien on być przede wszystkim duży a także smaczny aby goście na weselu jedli go ze smakiem. Upiecz tor weselny grając myszą.


Pieczenie pizzy

Ocena gry

Jesteśmy piekarzem tym razem a przed nami pieczenie pizzy. W grze mamy do wyboru wiele gotowych składników z których będziemy mogli przygotować pizze. Wybierz te składniki, które najlepiej lubisz i te której chcesz aby pojawiały się na pizzy i potem ułóż je na pizzy. Najlepiej jak rozłożysz składniki po całej pizzy, ponieważ wtedy na każdym kawałku będzie równomiernie rozłożone i każdy zje. Do grania i pieczenia pizzy potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Pieczenie chleba

Ocena gry

Pieczenie chleba dla dzieci to darmowa gra z serii gry pieczenie chleba w której to grze tym razem jak można sie już domyśleć po samej jej nazwie będziemy piekli chleb. Przygotuj oczywiście przed pieczeniem chleba zakwas czyli taką jakby pożywkę dzięki której wychodzi znacznie lepszy chleb. Niech twój wypiek będzie jak najlepszy i chleb powinien oczywiście smakować każdemu.Postaraj się podczas pieczenia chleba, niech on wyjdzie najlepszy.Piecz używając tylko wyłącznie myszki komputerowej.Pieczenie babeczek i ciasta

Ocena gry

Wcielamy się tym razem w rolę zawodowego piekarza i naszym zadaniem w tej grze jest pieczenie babeczek i ciast.Oczywiście zanim wstawimy ciasto do piekarnika to logiczne jest że musimy je odpowiednie przygotować do pieczenia i wygnieść ciasto. Postaraj się przygotować jak najlepsze ciasto a dopiero potem musisz je włożyć do piekarnika i upiec.Do pieczenia potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Pieczenie ciastek

Ocena gry

Jesteś piekarzem i w dodatku pracujesz tym razem na piekarni, która specjalizuje się głównie w pieczeniu ciastek. Jest to jedna z najlepszych piekarni w mieści, więc musisz się postarać aby być dobrym pracownikiem. Musisz obracać koło używając strzałek aby dopasować foremkę do kształtu ciasteczka jakie wylatuje z piekarnika. Graj myszką komputerową.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Piekarz
 • Pieczenie tortu na wesele

  Pieczenie tortu na wesele

  Oglądana: 408 ocena: 0.00

 • Pieczenie ciastek

  Pieczenie ciastek

  Oglądana: 348 ocena: 0.00

 • Pieczenie pizzy dla dzieci

  Pieczenie pizzy dla dzieci

  Oglądana: 345 ocena: 0.00

 • Pieczenie pizzy

  Pieczenie pizzy

  Oglądana: 344 ocena: 0.00

 • Pieczenie chleba

  Pieczenie chleba

  Oglądana: 324 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie