Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Pielęgniarka 16 gier

Robienie zastrzyków w ręke

Ocena gry

Zastrzyki w rękę już robiłeś, wiec czas teraz na wykonanie zastrzyków w pupę. To jednak nie jest takie proste jak robienie zastrzyków w rękę czy tez nogę lub brzuch, ponieważ przy wykonywaniu zastrzyków w pupę pacjenci bardzo często się ruszają, więc musisz bardzo dobrze wycelować strzykawką zanim wykonasz zastrzyk. Do robienia zastrzyków potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Robienie zastrzyków dzieciom

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry robienie zastrzyków dzieciom w której to grze jak sama nazwa wskazuje i mówi za siebie będziemy musieli wcielić się w pielęgniarkę i naszym głównym zadaniem w tej grze będzie wykonywanie zastrzyków dzieciom. Postaraj się w jak najkrótszym czasie wykonać wszystkie zastrzyki i oczywiście tak aby było to jak najmniej bolesne dla pacjentów i dzieciaków. Do gry potrzebujesz tylko myszki.


Zastrzyki w pupe u dzieci

Ocena gry

Jesteś lekarze i przed tobą zadanie, która będzie polegało na robieniu zastrzyków w pupe dzieciom. Uważaj aby dziecko podczas robienia zastrzyków się nie ruszyło, ponieważ będzie to bardzo bolesne dla niego a ty możesz dostać niższą pensję od szefa. Do robienia zastrzyków dzieciakom potrzebujesz tyko wyłącznie myszki komputerowej.


Szpital zastrzyku w pupe

Ocena gry

Szpital zastrzyku w pupe to gra w której pracujemy w szpitalu i będziemy musieli wykonywać zastrzyki w pupę naszym pacjentom. Postaraj się tak wykonywać zastrzyki aby każdy z nich był jak najmniej bolesny. Pamiętaj że jeżeli wykonasz zastrzyk bezboleśnie to pacjent wróci do ciebie w przyszłości, natomiast w przeciwnym wypadku gdy zrobisz zastrzyk i będzie on bardzo bolał twojego pacjenta to taki pacjent już na pewno nigdy Cię nie odwiedzi. Do grania i wykonywania zastrzyków potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Dora robi zastrzyki

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry Dora robi zastrzyki w której to grze co będziemy robili to można się domyśleć już po samym tytule czyli nazwie tej gry. Dora jest tym razem lekarką i pielęgniarką w jednym i razem z nią będziemy musieli wykonywać zastrzyki pacjentom. Postaraj się wykonywać zastrzyki tak aby były jak najmniej bolesne dla twoim pacjentów. Do robienia zastrzyków i używania strzykawki potrzebujesz wyłącznie myszki komputerowej.


Robienie zastrzyków w pupe

Ocena gry

Wcielamy się w lekarza lub lekarkę i naszym zadaniem tym razem będzie wykonywać zastrzyki naszym klientom czyli inaczej mówiąc pacjentom. Musisz w każdej z rund tej gry zrobić zastrzyki tak aby oczywiście każdy zastrzyk był dobrze,poprawnie wykonany i jak najmniej bolał pacjenta. Do wykonywania zastrzyków potrzebujesz tylko tym razem myszki komputerowa, która akurat w tej grze jest niezbędna i nie zagrasz bez jej posiadania.


Pielęgniarska gra z pielęgniarką

Ocena gry

Zagraj za darmo w grę w pielęgniarką i ubieraj pielęgniarkę.Siostra czyli pielęgniarka wybiera się za niecałą godzinę na dyżur, wiec musi jakoś przyzwoicie wyglądać.Dlatego też właśnie ty tym razem będziesz musiał/a pomóc ubrać pielęgniarkę.Wybieraj dostępne z gry ubrania i używaj myszki do grania.


Pielęgniarka dla dziewczyn

Ocena gry

Pielęgniarka dla dziewczyn to kolejna darmowa gra z seri gry z pielęgniarkami w której to grze tym razem będziemy ubierali piękną i młodą pielęgniarkę oraz dekorowali wnętrze pokoju w którym się obecnie znajduje. W grze masz dostępne wiele przedmiotów, mebli i ubrań, więc na pewno nie będzie problemu z wyborem ubrań czy też mebli.Graj myszką.


Pielęgniarka do dzieci

Ocena gry

Ubieranie to nic dziwnego, ponieważ każdy się musi ubrać aby jakoś przyzwoicie wyglądać.Właśnie i ty tym razem będziesz ubierać pielęgniarkę w tej grze. Do wyboru w grze masz bardzo wiele przeróżnych ubrań, które możesz wybrać do ubierania pielęgniarki. Postaraj się i wybierz te ubrania, które najbardziej Ci się tylko podobają i ubierz w nie pielęgniarkę. Do ubierania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Pielęgniarka-salowa

Ocena gry

Pielęgniarka-salowa to darmowa gra z serii gry pielęgniarski dla dzieci w której to grze tym razem będziemy ubierali pielęgniarkę na dyżur. Przygotuj pielęgniarkę na dyżur, który ma za niespełna godzinę i ubierz ją aby wyglądała jak najładniej.Do ubierania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pielęgniarka
 • Dora robi zastrzyki

  Dora robi zastrzyki

  Oglądana: 1414 ocena: 0.00

 • Robienie zastrzyków w pupe

  Robienie zastrzyków w pupe

  Oglądana: 1206 ocena: 0.00

 • Szpital zastrzyku w pupe

  Szpital zastrzyku w pupe

  Oglądana: 1087 ocena: 0.00

 • Zastrzyki w pupe u dzieci

  Zastrzyki w pupe u dzieci

  Oglądana: 922 ocena: 0.00

 • Robienie zastrzyków dzieciom

  Robienie zastrzyków dzieciom

  Oglądana: 716 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie