Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Pisanie 11 gier

Pisanie samodzielnie

Ocena gry

Matematyka jest przedmiotem bardzo trudnym i sprawia problemy wielu osobom. Dzięki tej grze macie jednak okazję ją sobie poćwiczyć poprzez zabawę łącząc przyjemne z pożytecznym, co jest na pewno wielką zaletą, więc nie ma co czekać, tylko trzeba zaczynać. Do pomocy macie wirtualnego profesora, który na tablicy pisze Wam działania. Wy zaś za pomocą klawiatury w puste miejsce wpisujecie odpowiedni wynik. Nie powinniście mieć problemu, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu równania stawać się będą coraz trudniejsze.


Pisanie i czytanie

Ocena gry

W poniższej grze macie szansę sprawdzić na ile dobrze umiecie ortografię. Jeśli jednak jest to Wasza pięta achillesowa, to nie martwcie się, gdyż trening czyni mistrza, więc nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba zaczynać. Po prawej stronie ekranu pojawiać Wam się będą słowa z pustymi lukami, w które musicie wstawić odpowiednie litery. Gdy już tego dokonacie, to odkryje Was się jedna z części zdjęcia. W ten sposób postępujecie aż do momentu ukończenia gry, lecz pamiętajcie, aby zachowywać reguły ortografii, gdyż tylko tak możecie zdobywać bezcenne punkty.


Pisanie i rysowanie

Ocena gry

Każdy sposób na naukę jest dobry pod warunkiem, że działa. Dlatego też nie mogliście lepiej trafić. W tej grze będziecie się uczyć alfabetu łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli poprzez zabawę. Waszym zadaniem jest pokolorowanie liter za pomocą pędzla na wszystkie możliwe kolory jakie są dostępne. Macie całkowitą dowolność, więc dajcie się ponieść własnej inwencji twórczej oraz wyobraźni, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Pisanie z komputerem

Ocena gry

Pisanie na klawiaturze to w pewnym sensie sztuka. Jest wiele sekretów i tajników, które pozwalają pisać szybciej, efektowniej i efektywniej. Przeważnie zależy to od ułożenia rąk na klawiaturze, a dzięki tej grze będziecie się tego mogli nauczyć, gdyż grając w nią uczycie się pisania na komputerze. Przez cały czas na ekranie pojawiać Wam się będą liczne podpowiedzi jak ułożyć dłonie i którymi palcami wciskać poszczególne klawisze, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!Pisanie z robotem

Ocena gry

Wydaje Wam się, że pisanie na klawiaturze jest łatwe i umiecie to robić? Ta gra pokaże Wam, że wcale tak nie jest. Jest ona świetną encyklopedią wiedzy na ten temat, a grając w nią macie okazję się o tym przekonać i poznać wszystkie tajniki prawidłowego pisania na komputerze. Pewien robot cały czas będzie podpowiadał Wam jak ułożyć dłonie i którymi palcami wciskać poszczególne klawisze. Bądźcie więc pilnymi uczniami i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki oraz oczywiście klawiatury.


Pisanie cyfr

Ocena gry

Nauka nieczęsto sprawia przyjemność, lecz dzięki tej grze może się to zmienić, ponieważ poprzez zabawę uczycie się tutaj matematyki. Waszym zadaniem jest za pomocą ołówka połączyć kropki z poszczególnymi cyframi. Musicie robić to po kolei dzięki czemu powstawać będzie rysunek przedstawiający królika. Jest to bardzo proste, więc swoich sił mogą spróbować nawet najmniejsze dzieci, a na pewno im się to spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie!


Pisanie do malowania

Ocena gry

W tej grze posługiwać się będziecie kredką, a Waszym zadaniem będzie narysowanie mostu, którym postacie w grze przemieszczą się na drugą stronę. Nie jest to trudne, bynajmniej na początku, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu każda kolejna plansza stawać się będzie coraz trudniejsza, w związku z czym musicie wykazać się dużą inteligencją i pomysłowością. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sprawdźcie się w nowej roli. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Pisanie na tablicy szkolnej

Ocena gry

Matematyka, to jeden z trudniejszych przedmiotów w szkole. Sprawia ona problemy wielu uczniom, a żeby się jej przeciwstawić trzeba trenować, gdyż to jest źródłem sukcesu. Dlatego też nie czekajcie dłużej i zaczynajcie grę, gdyż dzięki niej łączycie przyjemne z pożytecznym ucząc się poprzez zabawę. Wirtualny nauczyciel pisze na tablicy działanie, a Wy musicie w puste miejsce za pomocą klawiatury wpisać odpowiedni wynik. Nie robicie tego na czas, więc nie spieszcie się, gdyż ważniejsze jest abyście podali prawidłowy rezultat.


Pisanie na tablicy

Ocena gry

Pisanie na tablicy szkolnej nie jest zbyt przyjemne, gdyż przeważnie wiąże się z dostaniem oceny, a jak to bywa jest ona rodzona w bólach i nie zawsze jest pozytywna. W tej grze jednak nie grozi Wam jedynka, a pisanie na tablicy powinno sprawić Wam przyjemność, gdyż łączycie tutaj przyjemne z pożytecznym ucząc się poprzez zabawę matematyki. Do wyboru macie dodawanie, odejmowanie, mnożenie lub dzielenie. To od Was zależy co wybierzecie. Czas na rozwiązanie działań jest ograniczony, więc postarajcie się przed jego upływem zdobyć jak najwięcej punktów.


Pisanie na klawiaturze

Ocena gry

Nauka mało kiedy sprawia przyjemność, a dzięki tej grze może się to zmienić, gdyż w tym przypadku uczycie się poprzez zabawę. W kierunku farmy, którą się opiekujecie leci rój os, a Wy nie możecie dopuścić, aby dostały się one do Waszej posiadłości. Na owadach widoczne są działania matematyczne, a Wy musicie je rozwiązać. Jest to jedyny sposób aby powstrzymać biało-czarną plagę. Do tego celu posłuży Wam klawiatura, gdyż to właśnie za jej pomocą wpisujecie wynik i zatwierdzacie enterem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to osa z rozwiązanym działaniem, po prostu zniknie z ekranu.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pisanie
 • Pisanie z robotem

  Pisanie z robotem

  Oglądana: 1580 ocena: 0.00

 • Pisanie z komputerem

  Pisanie z komputerem

  Oglądana: 1331 ocena: 0.00

 • Pisanie na tablicy

  Pisanie na tablicy

  Oglądana: 353 ocena: 0.00

 • Pisanie i rysowanie dla dzieci

  Pisanie i rysowanie dla dzieci

  Oglądana: 308 ocena: 0.00

 • Pisanie samodzielnie

  Pisanie samodzielnie

  Oglądana: 275 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie