Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Policjant 20 gier

Policja lego

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziemy zajmowali się budową samochodu policyjnego z klocków lego.Masz w grze dostępnych bardzo wiele przeróżnych klocków w różnych kształtach i kolorach. Twoim zadaniem jest zbudować właśnie z dostępnych klocków w grze samochód policyjny.Postaraj się zbudować jak najlepszy samochód, który będzie jeździł jak najlepiej i sprawdzał się podczas policyjnych służb. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która w tej grze jest niezbędna?


Wirtualna policja

Ocena gry

Czeka Cię tym razem prawdziwy trening na strzelnicy. Twoim zadaniem jest strzelać w tarcze, które porozkładane są na strzelnicy. Postaraj się oczywiście tak celować aby trafiać w same środki tarcz, ponieważ wtedy tylko dostaniesz jak znacznie więcej punktów niż jak byś strzelał w inny punkt na tarczy.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna do strzelania z broni palnej.


Pościg policyjny

Ocena gry

Kierujesz w tej grze radiowozem policyjnym i twoim zadaniem jest gonić przestępców, którzy poruszają się samochodem. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry dogonić samochód przestępców i zepchnąć go z drogi głównej. Samochód jest oznaczony strzałką, więc na pewno zorientujesz się który to samochód. Do kierowania samochodem policyjnym używaj tylko strzałek, które są niezbędna do tej gry.


Motory policyjne

Ocena gry

Akcja tej gry toczy się na ulicy po której będziemy jeździli motorem policyjnym i naszym zadaniem będzie omijać wszelakie przeszkody, które tylko spotkamy na drodze. Najczęściej są to jednak ludzie i samochody, które musisz po prostu ominąć tak aby w nie nie uderzyć. Możesz oczywiście kilka razy uderzyć ale nie zbyt mocno, ponieważ przy zbyt mocnym uderzeniu możesz stracić swoje życie. Możesz zerkać cały czas na pasek życia, który jest ulokowany w lewem górnym rogu. Do grania używaj myszki komputerowej.Samochód policyjny

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą policyjnego samochodu i przewieźć więźniów do wyznaczonego miejsca. Po drodze czeka jednak na ciebie bardzo wiele przeszkód, które oczywiście musisz pokonać. Postaraj się jechać tak aby dostosować prędkość do warunków jakie panują na drodze, czyli jeżeli jest przed tobą jakaś górka to zwolnij aby nie przewrócić samochodu. Do kierowania autem policyjnym potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek. Powodzenia młody policjancie !


Ściganie złodziei

Ocena gry

Poruszasz się bo jesteś kierowcą samochodu policyjnego i w tej grze będziesz musiał jeździć autem policyjnym po autostradzie i łapać złodziei. Przestępcy, których musisz złapać poruszają się samochodami, które są specjalnie oznaczone zielonym kółeczkiem i takie samochodu musisz tak uderzyć aby spadły z drogi i się rozbiły. Do grania potrzebujesz tylko strzałek, którymi kierujesz autem. Postaraj się jechać dosyć szybko tak aby złodzieje Ci nie uciekli.


Ucieczka przed policją

Ocena gry

Ucieczka przed policją to kolejna gra z serii gry uciekanie przed policją w której to grze twoim zadaniem jak już pewnie się domyśliłeś po samej nazwie gry, ponieważ gra dokładnie opisuje to co będziemy robili w grze.Jesteś znanym policji już złodzieje i dosłownie pół godziny temu napadłeś na bank i teraz twoim zadaniem jest uciec przed policją, która za pewne zaraz przyjedzie na miejsce rabunku czyli do banku w którym dokonałeś napadu. Do grania potrzebujesz tylko strzałek za pomocą których kierujesz samochodem. Zaparkuj samochód w każdej z rund w specjalnie wyznaczonym pachołkami polu.


Uciekanie przed policją

Ocena gry

Grasz tym razem jako złodziej, który okradł bank. Twoim zadaniem będzie uciekać samochodem przed policją, która może się zaraz pojawić, ponieważ obrabowałeś bank. Postaraj się w jak najszybszym czasie gry uciec z miejsca rabunku czyli z banku i zaparkować auto w specjalnie wyznaczonym miejscu pachołkami. Pamiętaj jednak żeby wykonać do w dosyć krótkim czasie, ponieważ policja może nadjechać w każdej chwili a jak Cię złapie to nie będzie za ciekawie. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek za pomocą których kierujesz samochodem.


Policjanci i złodzieje zabawa dla dzieci

Ocena gry

Pracujesz tym razem w policji i twoja praca polega oczywiście na pilnowaniu porządku, który tym razem będzie polegał na łapaniu złodziei, którzy próbują uciekać o własnych siłach z więzienia w których to jesteś strażnikiem i twoim zadaniem jest właśnie pilnować aby żaden z więźniów z niego nie uciekł. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna do łapania złodziei.


Policja łapie złodziei

Ocena gry

Jesteś tym razem zawodowym policjantem i twoim zadaniem jest tym razem wykonywać swoją policyjną służbę, która polega na łapaniu złodziei. Daj z siebie wszystko i postaraj się w jak najkrótszym czasie gry złapać wszystkich złodziei, którzy są tylko na ekranie gry.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej oraz strzałek w niektórych momentach gry. Powodzenia na służbie !


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Policjant
 • Policjanci i złodzieje zabawa dla dzieci

  Policjanci i złodzieje zabawa dla dzieci

  Oglądana: 403 ocena: 0.00

 • Policja łapie złodziei

  Policja łapie złodziei

  Oglądana: 334 ocena: 0.00

 • Policjanci i złodzieje

  Policjanci i złodzieje

  Oglądana: 298 ocena: 0.00

 • Policjant i złodziej

  Policjant i złodziej

  Oglądana: 288 ocena: 0.00

 • Chodzenie policjantem

  Chodzenie policjantem

  Oglądana: 261 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie