Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Przewożenie 22 gier

Przewożenie koni

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry przewożenie koni w której to grze będziemy przewozić zwierzęta do cyrku ogromną ciężarówką i między innymi również konie. Musisz bardzo uważać,ponieważ podczas jazdy nie możesz przewrócić ciężarówki ze zwierzętami, ponieważ jak ją przewrócisz to niestety będziesz zmuszony zakończyć grę. Dlatego też o wiele lepiej jechać wolniej niż za szybko i przewrócić ciężarówkę.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które w tej grze są niezbędne do kierowania ciężarówką ze zwierzętami.


Przewożenie towaru traktorem

Ocena gry

Celem gry jest bezpieczne przewiezienie danego ładunku do celu. W tym zadaniu pomoże nam jeden z czterech traktorów jakie mamy do wyboru. Do wykonania jest 24 zadania, a przewozić będziemy drobne ładunki jak i wielkie koparki. Pamiętajcie jednak, że Wasz traktor jak i ładunek mogą ulec zniszczeniu, co spowoduje koniec gry. Nie trudno więc zgadnąć, że prędkość nie jest tutaj najważniejsza, a liczy się efektywność wykonanego zadania. Wsiadajcie więc za kierownicę i spróbujcie swoich sił w transporcie. Powodzenia!


Przewieź towar

Ocena gry

Po włączeniu tej gry stajecie się mleczarzem, którego zadaniem jak zawsze jest rozwożenie mleka. Praca z pozoru łatwa wcale taka nie jest, gdyż nasz ładunek może niezauważalnie wypaść z przyczepy, a główną tego przyczyną będzie wyboista i nierówna droga, pamiętajmy więc, że prędkość nie jest tutaj najlepszym rozwiązaniem, a strata choćby jednego kartonu to już ujemne punkty, które rzutują na naszym końcowym wyniku, w związku z czym precyzja i dokładność odgrywają tutaj niebagatelną rolę. Powodzenia!


Przewożenie towarów

Ocena gry

Złościliście się kiedyś na kuriera, gdyż ten spóźniał się z Waszą długo oczekiwaną paczką? Tym razem, będziecie mogli wcielić się w jego rolę i przekonać na własnej skórze, że ta praca wcale nie jest taka łatwa jak mogłoby się nam wydawać. Autem kierujemy za pomocą strzałek, a załadunek odbywa się poprzez naciśnięcie spacji. Z biegiem czasu i wykonywaniem kolejnych misji paczek do przewiezienia będziemy mieli coraz więcej, lecz pamiętajcie aby ich nie zgubić, bo może jadą one właśnie do Ciebie. Powodzenia!Przewożenie towarów tirem

Ocena gry

Przewożenie towarów wielkimi ciągnikami siodłowymi potocznie zwanymi tirami, to chleb powszechni codziennie widziany na naszych drogach. W tej grze nie będziemy jednak odpowiedzialni za jazdę, lecz za równie trudną pracę, jaką jest z pewnością załadunek naczepy. Do dyspozycji będziemy mieli robota z magnetyczną łapą, co bardzo ułatwi załadunek skrzyń, który musi się odbyć bardzo sprawnie i precyzyjnie, gdyż każda paczka ma wyznaczone miejsce podczas załadunku. Na pewno dacie sobie radę, więc powodzenia!


Przewożenie towaru online

Ocena gry

W poniższej grze stajemy się kierowcami samochodu ciężarowego. Naszym celem będzie przewiezienie danego ładunku w wyznaczone miejsce, lecz jak zawsze w takich sytuacjach głównym utrudnieniem będzie nierówna droga wiodąca przez wiele wzniesień. Pomocą, a zarazem wrogiem jest dostępne przyspieszenie po naciśnięciu guzika shift. Z jednej strony bonus ten pozwala nam pokonać strome wzniesienia, lecz jest i druga strona medalu-zbyt duża prędkość powoduje możliwość utraty ładunku, przez co narażamy się na ujemne punktów.


Przewożenie pasażerów

Ocena gry

Czasami podróż potrafi być nudna, a dla zabicia czasu próbujemy różnych rzeczy. W tej grze zakochana para nie wytrzymała dłużącego czasu podróży i postanowiła się całować. Jedynym utrudnieniem są inni pasażerowie, którzy nie mogą tego zauważyć, aczkolwiek cały czas coś podejrzewają. Pomóż bohaterom gry w spełnieniu miłosnych zachcianek, tak, aby nikt nie przyłapał ich na gorącym uczynku. Na pewno warto potrenować, gdyż może kiedyś i Wy będziecie w takiej sytuacji. Powodzenia i uważajcie na ciekawskich pasażerów!


Przewożenie towarów pociągiem

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w maszynistę kierującego pociągiem. Naszym zadaniem będzie bezpieczne przetransportowanie towarów w wyznaczone miejsce. Dużym utrudnieniem jest nierówna droga przez którą wiedzie nasza trasa. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze, a w dolnej części ekranu widoczny jest również pasek przyspieszenia, a skumulowaną tam moc możemy użyć poprzez naciśnięcie spacji, co spowoduje przyspieszenie. Pamiętajmy aby tym bonusem gospodarować mądrze np. tuż przed znaczącymi wzniesieniami.


Przewożenie ludzi autobusem

Ocena gry

Ile to razy uciekł Ci autobus lub jak często biegłeś by na niego zdążyć? Z tymi problemami borykał się chyba każdy, a ta gra pomoże Wam potrenować te właśnie czynności. Wcielacie się tutaj w postać pana, któremu właśnie uciekł \"mękol\" i aby go dogonić musicie w niego klikać jak tylko najszybciej potraficie. Pierwsze poziomy nie są trudne, lecz z czasem bus będzie coraz szybszy, a Wasz refleks będzie miał tutaj nie lada znaczenie. Warto jednak zagrać i potrenować przed jutrzejszym gonieniem autobusu jadącego do szkoły. Powodzenia i nie zapomnijcie kupić biletu!


Przewożenie samochodów

Ocena gry

Jesteście fanami samochodów? Jeśli tak, to mamy coś dla Was. W tej grze wcielicie się w kierowcę ciągnika siodłowego, który będzie miał za zadanie przewieść inne auta. Misja z pozoru łatwa wcale taka nie jest, gdyż trasa wiedzie przez nierówną i pełną przeszkód drogę, na której bardzo łatwo stracić ładunek, co jest równoważne z końcem gry. Pamiętajcie, że nie prędkość jest tu najważniejsza, lecz precyzja i czasami warto zdjąć nogę z gazu. Z tymi wskazówkami na pewno staniecie się świetnymi kierowcami, więc do dzieła!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Przewożenie
 • Przewożenie koparki

  Przewożenie koparki

  Oglądana: 443 ocena: 0.00

 • Przewożenie koni

  Przewożenie koni

  Oglądana: 277 ocena: 0.00

 • Przewożenie towaru ciężarówką

  Przewożenie towaru ciężarówką

  Oglądana: 255 ocena: 0.00

 • Przewożenie towarów wywrotką

  Przewożenie towarów wywrotką

  Oglądana: 246 ocena: 0.00

 • Przewożenie towaru

  Przewożenie towaru

  Oglądana: 240 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie