Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Ratownik 33 gier

Pogotowie górskie

Ocena gry

Pracujesz w górach w pogotowiu ratunkowym. Ostatnio w górach na szlaku była poważna lawina, która uszkodziła wiele ludzi, którzy teraz leżą w domu. Twoim zadaniem jest kierować karetką pogotowia i zbierać poszkodowanych na przegląd do lekarza, którzy leżą w domach. Po zebraniu wszystkich musisz dotrzeć z nimi do lekarza aby lekarz ich opatrzył i ocenił ich stan zdrowia czy się polepszył czy pogorszył.Do jazdy używaj tylko strzałek.


Symulator ambulansu

Ocena gry

Kieruj karetką pogotowia inaczej określaną też jako ambulans i pomagaj ludziom, których dopadła choroba. Najprawdopodobniej jest to jakaś epidemia, ponieważ zachorowało na nią bardzo wiele mieszkańców osiedla i nikt nie wie dokładnie co to jest na prawdę za choroba. Dlatego tez musisz jeździć karetką po osiedlu i zatrzymywać się pod każdym domem na specjalnie wyznaczonym parkingu aby zabrać chorego pacjenta i potem musisz jechać do następnego domu po kolejnego pacjenta i tak aż zbierzesz wszystkich. Oczywiście kierujesz używając strzałek. Na samym końcu jak już wszystkich pozbierasz chorych to musisz jechać do szpitala aby przekazać ich pod opiekę lekarza.


Symulator pogotowia ratunkowego

Ocena gry

Symulatory pogotowia ratunkowego to zbiór gier z których właśnie pochodzi ta gra. Jesteśmy tym razem pracownikiem ośrodka zdrowia i szpitala i naszym zadaniem będzie tym razem wcielić się jednocześnie w kierowcę karetki a także w ratownika medycznego. Naszym zadaniem będzie jeździć karetką po mieście i zbierać pacjentów z domów i zawozić ich do szpitala aby tam dalej ich opieką zajęli się lekarze. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są tym razem niezbędna do kierowania karetką pogotowia.


Symulator karetki pogotowia

Ocena gry

Zagraj w prawdziwy symulator karetki pogotowia zupełnie za darmo i ciesz się wspaniałą zabawą. Czeka na ciebie między innymi szalona jazda karetką na sygnale czyli musisz jechać jak najszybciej aby pomóc ludziom, ponieważ dobrze wiesz że w sytuacji jak ktoś potrzebuje pomocy to liczy się każda sekunda. Dokładnie w tej grze będziesz msuiał/a jeździć karetką pogotowia po mieście w którym zapanowała jakaś straszna epidemia, ponieważ bardzo wiele mieszkańców zachorowało. Musisz podjechać pod każdy dom i zaparkować w specjalnie wyznaczonym miejscu i po zaparkowaniu czekasz na pacjenta i następnie jedziesz do kolejnego domu a na końcu do szpitala. Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.Ambulans dla dzieci

Ocena gry

Ambulans dla dzieci to gra w której zasiadamy za kierownicą karetki pogotowia i będziemy musieli wcielić się w zawodowego kierowcę karetki pogotowia. Naszym zadaniem będzie wykonywać misje, które polegają na zebraniu już w pierwszej rundzie gry wszystkich chorych z całego osiedla, ponieważ zapanowała jakaś epidemia i każdy niemalże zachorował.Dlatego też musisz podjechać pod każdy dom i idealnie zaparkować w specjalnie wyznaczonym miejscu i poczekać na pacjenta aby on wsiadł i dopiero potem musisz jechać dalej po kolejnego pacjenta a na końcu do szpitala aby zawieść wszystkich pacjentów. Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.


Pogotowie ratuje komuś życie

Ocena gry

Pogotowie ratuje komuś życie to kolejna gra z serii gry ratowanie komuś życia w której to grze będziemy jeździli karetką pogotowia i naszym zadaniem będzie zbierać chorych pacjentów i zawozić ich do szpitala. Postaraj się w każdej z rund tej gry zebrać wszystkich pacjentów w jak najkrótszym czasie gry i zawieźć do szpitala. Jednak aby zabrać pacjenta musisz zaparkować przed domem w wyznaczonym miejscu za pomocą pachołków. Do jazdy używaj tylko strzałek, które są niezbędne do jazdy pogotowiem ratunkowym w tej grze.


Pogotowie na sygnałach

Ocena gry

Postaraj się jechać jak najszybciej pogotowiem na sygnałach i podjechać musisz pod każdy dom, który widzisz na ekranie gry a dokładnie musisz zaparkować w specjalnie wyznaczonym miejscu, które znajduje się przed każdym domem. Następnie po zaparkowaniu musisz chwilę poczekać aż pacjent wsiądzie do karetki a następnie odjechać wraz z pacjentem do kolejnego domu po kolejnego pacjenta a na końcu musisz pojechać do szpitala. Jeździsz pogotowiem używając w tym celu tylko strzałek.


Pogotowie medyczne

Ocena gry

Zostałeś zatrudniony do prawy w pogotowiu medycznym i twoim zadaniem jest kierować karetką i zbierać pacjentów z domów a następnie musisz ich wszystkich zawieźć do szpitala aby lekarze przejęli nad nimi kontrolę ,ponieważ panuje w mieście jakaś epidemia i jeszcze nikt z lekarzy nie wie co to tak na prawdę jest. Kieruj strzałkami.


Pogotowie bus

Ocena gry

Kieruj pogotowiem ratunkowym i w każdej z rund tej gry musisz zaparkować w wyznaczonym miejscu przed każdym domem a celu zabrania pacjenta do szpitala. Postaraj się w grze jeździć w miarę szybko tak oczywiście aby nie spowodować żadnego wypadku, lecz tak aby zdążyć do szpitala z pacjentami w jak najkrótszym czasie gry. Do jazdy karetkę pogotowia używaj tylko strzałek.


Karetka spieszy na ratunek

Ocena gry

Jeździj karetką pogotowia i postaraj się w jak najkrótszym czasie gry pozawozić chorych z domów do szpitala. Pod każdym domem jak już pewnie zdążyłeś zauważyć na ekranie gry wyznaczone jest specjalne pole w którym to musisz zaparkować karetkę bay chory wyszedł z danego domu i wsiadł do karetki, którą ty kierujesz. W momencie gdy już wsiądzie musisz jechać do następnego domu zrobić dokładnie to samo i na końcu oczywiście musisz jechać prosto do szpitala. Używaj do jazdy strzałek.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Ratownik
 • Karetka lego

  Karetka lego

  Oglądana: 340 ocena: 0.00

 • Pogotowie medyczne

  Pogotowie medyczne

  Oglądana: 330 ocena: 0.00

 • Symulator pogotowia ratunkowego

  Symulator pogotowia ratunkowego

  Oglądana: 314 ocena: 0.00

 • Pogotowie ratuje komuś życie

  Pogotowie ratuje komuś życie

  Oglądana: 311 ocena: 0.00

 • Karetka,policja,straż

  Karetka,policja,straż

  Oglądana: 310 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie