Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe darmowe gry dla dzieci online Reksio 15 gier

Reksio i skarb piratów

Ocena gry

Właśnie wracaliście swoim autem do domu, kiedy to pod koła wpadł Wam słodki szczeniaczek. Jak najszybciej wezwaliście karetkę, a psina została przewieziona do szpitala. Waszym zadaniem będzie ją opatrzyć i wyleczyć. Początkowo wszelkie rany musicie oczyścić i zszyć. Następnie zaaplikujecie zastrzyk z lekarstwem, który złagodzi ból. Na sam koniec pozostanie już tylko dopatrywanie pacjenta i patrzenie jak zdrowieje. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Reksio i kapitan nemo

Ocena gry

W przedstawionej grze pracujecie w psiej restauracji. Po samej nazwie możecie zorientować się kto będzie Waszymi klientami. W swoim menu oferujecie skrzydełka z kurczaka oraz świeże mleko. Waszym zadaniem jest usadawiać szczeniaki przy stołach, podanie zamówienia, a następnie zbieranie zarobionych pieniędzy. Wydawać by się mogło proste, lecz niekoniecznie takie jest, ponieważ z biegiem czasu chętnych na Wasze przysmaki zacznie przybywać, w związku z czym będziecie mieli pełne ręce roboty. Do dzieła!


Przygody psa Reksia

Ocena gry

Jeśli lubicie opiekować się pieskami, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze właśnie takie zadanie będzie Wam przyświecało, a pod swoimi skrzydłami na początku macie dwójkę czteronożnych przyjaciół, którym nad głowami będą wyświetlały się czynności jakie musicie wykonać. Jest to min. karmienie, napajanie, czy też wspólna zabawa. Początkowo nie powinno sprawić Wam to problemu, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!


Reksio po polsku

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, gdzie głównym tematem jest opieka nad pieskami. Na samym początku wybieracie jednego szczeniaka spośród trzech. Do dyspozycji macie Dalmatyńczyka, Pudla oraz Yorka, wiec na pewno któryś przypadnie Wam do gustu. Musicie tutaj karmić swojego pupila, bawić się z nim i oczywiście kąpać. W razie gdy zajdzie taka potrzeba zabawicie się również w doktora. Nie martwcie się jeśli myślicie, że nie dacie rady, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki, więc na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem.Reksio i czarodzieje

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawi Wam się blady rysunek, który przedstawiać będzie superbohatera psa stojącego przy wieży Eiffla. Waszym zadaniem nie będzie jednak ratowanie świata, a ułożenie puzzli. Każdorazowo musicie klikać czerwony przycisk widoczny w lewym, dolnym rogu ekranu, po czym pojawiać się Wam będzie jeden element. Gdy już przyporządkujecie go w odpowiednie miejsce, to całą tę serię czynności powtarzacie do momentu, aż obrazek będzie gotowy. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Reksio i Ufo

Ocena gry

Ziemię właśnie zaatakowali kosmici. Na posterunku jest jednak nieustraszony pies, który wyrusza do walki, aby uchronić planetę przed zagładą. Jego bronią jest buda, gdzie w środku znajduje się działo. Unosicie się w powietrzu i nie możecie dopuścić, aby jakieś wrogie jednostki przedostały się do miasta. Do tego celu użyjecie właśnie wcześniej wspomnianego działa. Wielkim atutem jest fakt, że ilość amunicji jest tutaj nieograniczona, więc możecie sobie pozwolić na ostre strzelanie. Do dzieła i powodzenia!


Reksio i wehikuł czasu

Ocena gry

W przedstawionej grze pracować będziecie na stołówce w psim schronisku. Cały czas będą do Was przychodziły szczeniaki, które są głodne, czy też spragnione. Wy oczywiście musicie zaspokoić ich kulinarne życzenia dzięki czemu awansujecie na kolejny poziom. Nie jest to trudne, bynajmniej na początku powinniście dać sobie radę, aczkolwiek pamiętajcie, że z biegiem czasu piesków znacznie przybywać, a Wy będziecie mieli pełne ręce roboty, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba.


Reksio dla 4 latka

Ocena gry

Psy to bardzo sympatyczne zwierzęta, które nazywane są przyjacielem człowieka. Uczucia te trzeba jednak odwzajemniać, a dzięki tej grze macie wyśmienitą do tego okazję, gdyż Waszym zadaniem będzie opiekowanie się szczeniakiem w domu i sprawienie, aby było mu jak najlepiej. W tym celu cały czas macie możliwość zmiany kanapy, czy też jego prywatnego legowiska. Piesek regularnie będzie się przemieszczał po całym pomieszczeniu i cieszył się z jego atrakcji. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Reksio z Violetty

Ocena gry

Sami zapewne wiecie, że każdemu człowiekowi podoba się inna rasa psów, aczkolwiek bardzo często jest tak, że chcielibyśmy, aby nasz pupil był połączeniem kilku gatunków. Dzięki poniższej grze tak właśnie będzie mogło się stać, ponieważ Waszym zadaniem jest stworzenie wymarzonego szczeniaka. Na samym początku wybieracie dany gatunek, który jest bazą. Następnie możecie zmieniać mu uszy, oczy, pysk, jak i ogon. Na sam koniec pozostanie już tylko wybrać kolor spośród szerokiej palety barw, które są dosyć ciekawe.


Reksio i miasto sekretów

Ocena gry

Każdy właściciel psa niejednokrotnie bawi się ze swoim pupilem, czy to w domu, czy też na dworze. W tej grze wyszliście ze swoim czteronogim przyjacielem na spacer do miejskiego parku i wzięliście ze sobą frizbee, czyli latający talerz. Musicie nim tak rzucać, aby piesek mógł je złapać i przynieść. Najlepiej, aby w trakcie lotu trafiło w wyznaczone cele, gdyż wtedy dostaniecie więcej punktów. Kierunek oraz moc wyrzutu ustalacie za pomocą myszki komputerowej. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Reksio
 • Reksio i Ufo

  Reksio i Ufo

  Oglądana: 349 ocena: 0.00

 • Reksio i skarb piratów

  Reksio i skarb piratów

  Oglądana: 296 ocena: 0.00

 • Przygody psa Reksia

  Przygody psa Reksia

  Oglądana: 295 ocena: 0.00

 • Reksio po polsku

  Reksio po polsku

  Oglądana: 287 ocena: 0.00

 • Reksio i czarodzieje

  Reksio i czarodzieje

  Oglądana: 281 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie