Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Rolnicze 164 gier

Gospodarstwo domowe

Ocena gry

Gra Gospodarstwo Domowe-Przed rozpoczęciem gry, musimy wybrać płeć, wpisać swoje imię, bądź ksywke i wybrać kolor auta. Po wciśnięciu Play ukazuje nam się plansza, na której widzimy swoją farmę oraz lokalne miasteczko. W grze sterujemy myszką, siejemy nasiona, czekamy na obfite plony, po czym pakujemy w worki i ładujemy do naszego \"trucka\" i zawozimy do miasteczka, by sprzedać zebrane plony. Za sprzedany towar dostajemy pieniądze, dzięki którym możemy kupić wiele produktów i rozbudować nasze gospodarstwo. Podczas gry jest do przejścia kilka plansz.


Gospodarstwo zwierząt

Ocena gry

Gospodarstwo zwierząt- W grze wcielamy się w rolnika, który ma masę zwierząt i musi się nimi opiekować. Gra polega na tym, że wykonujemy podstawowe czynności jakie wykonujemy w prawdziwym rolnictwie takie jak: podawanie jedzenia i picia, czyszczenia i mycia zwierząt. W grze mamy określony czas na zrobienie danej czynności, który widać nad głową zwierzęta. Podczas gry znajdziemy wiele zwierząt jakie powinny znajdować się w gospodarstwie np. krowy, małe owieczki, świnki, konie. Nie czekaj dłużej! Zacznij grać, zdobywaj nowe punkty i wchodź na nowe levele.


Gospodarstwo rolne dla dzieci

Ocena gry

Gospodarstwo rolne dla dzieci to gra w której będziemy prowadzili swoje własne gospodarstwo. Na samym początku gry musimy wcielić się w rolnika i poczuć ten klimat gospodarstwa a dopiero potem zaczniemy grać. Naszym zadaniem w grze będzie prowadzić własne gospodarstwo w dużej mierze z naciskiem na prace w polu. Najczęściej będziemy musieli sadzić nasiona i zbierać przeróżne plony już roślin.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która będzie wystarczająca aby sadzić i zbierać plony nasion.


Farma 3 dla dzieci

Ocena gry

Za pewnie już grałeś w grę farma 1 i 2 , więc teraz nadszedł czas na zagranie już w trzecią część czy też odsłonę tej gry. Farma 3 online znacznie różni się od poprzedniej wersji.Jak widzisz na ekranie gry elementy i budynki na farmie są całkiem inne i zostały bardziej unowocześnione. Cała fabuła gry także się zmieniła, co pewnie zauważysz podczas grania w tą grę. Jednak główna zasada gry jest taka sama. Należy w tej grze opiekować się zwierzakami na farmie i prowadzić ją jak najlepiej i oczywiście tak aby jak najszybciej się rozwinęła.Do prowadzenia farmy potrzebujesz myszki komputerowej. Pokaż swoje umiejętności prowadzenia i rozwiń farmę jak najlepiej.Farma 2 online

Ocena gry

Kolejna już druga części gry farma w której to grze bardzo podobnie jak w pierwszej części będziemy się opiekowali zwierzakami na farmie. Musimy miedzy innymi zająć się pełną opieką zwierzaków i zadbać między innymi o to aby nie były głodne i nie smuciły się. Postaraj się i daj z siebie wszystko aby zapewnić zwierzakom na farmie jak najlepszą opiekę.Do opiekowania się potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna do grania w tą grę.


Farma w Afryce

Ocena gry

W Polsce jest bardzo dużo farm i duża konkurencja, dlatego też postanowiliśmy tym razem prowadzić swoją własną farmę w AFRYCE. Pracuj jako główny szef na swojej farmie i nadzoruj pracownikami a także sam pracuj i opiekuj się farma. Masz bardzo wiele zwierzaków, którymi należy się opiekować. Pokaż co potrafisz i zagraj myszką komputerową w tą grę.


The farmer dla dzieci

Ocena gry

The farmer dla dzieci to kolejna darmowa gra z serii gry farma, która to gra na pewno Wam się spodoba i przypadnie do gustu. Zasady gry są bardzo proste. Jeżeli zawsze marzyłeś o prowadzeniu własnej farmy i chciałbym właśnie spróbować czy też zobaczyć jak to jest prowadzić własną farmę to bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie w tej grze musimy wcielić się w prawdziwego farmera i będziemy prowadzić swoją własną farmę na której musimy zająć się opieką zwierzaków a także sadzeniem roślin.Zagraj używając myszki.


Farma stokrotkowo

Ocena gry

Akcja gry odbywa się w Stokrotkowie, czyli w miejscowości gdzie będziemy prowadzili naszą farmę. Pewnie będziesz ciekawy dlaczego akurat farmę prowadzimy w Stokrokowie, więc odpowiem na twoje pytanie. Nasze gospodarstwo prowadzimy w tej miejscowości, ponieważ przejęliśmy farmę po naszym dziadku. Przejdźmy jednak do zasad gry w której należy opiekować się zwierzakami na farmie i prowadzić farmę tak aby oczywiście jak najlepiej ją rozwinąć.Do prowadzenia farmy potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Farma safari

Ocena gry

Prowadzimy tym razem farmę Safarni na której będziemy zajmowali się naszymi zwierzakami.Musisz pokazać się od jak najlepszej strony i zająć się zwierzakami jak najlepiej. W pierwszej kolejności musisz zadbać o to aby każdy ze zwierzaków miał co zjeść a także wypić. Krótko mówiąc nie możesz doprowadzić do takiego stanu aby zwierzaki,którymi się opiekujesz na swojej własnej farmie były głodne. Oprócz tego sadź rośliny i rozbuduj swoją farmę. Do grania i zajmowania się farmą potrzebujesz myszy komputerowej.


Farma świąteczna

Ocena gry

Przed świętami oczywiście każdy stroi swoje mieszkania w środku jak i na zewnątrz. W środku zazwyczaj ubiera się choinkę, która jest symbolem świąt. Tym razem i my będziemy ubierali nasz dom na farmie, którą prowadzimy.W grze mamy do wyboru bardzo wiele przeróżnych i oczywiście pięknych dekoracji, które możemy wykorzystać do ubrania naszego domu. Pamiętaj że możesz korzystać z wszystkich dostępnych w grze dekoracji aby z pośród nich wybrać te,które najbardziej Ci się tylko podobają.Do grania i dekorowania farmy potrzebujesz myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Rolnicze
 • Farma z Ciągnikami

  Farma z Ciągnikami

  Oglądana: 1195 ocena: 10.00

 • Gospodarz domu

  Gospodarz domu

  Oglądana: 666 ocena: 0.00

 • Traktor Rolniczy

  Traktor Rolniczy

  Oglądana: 454 ocena: 0.00

 • Rolnik dla dzieci

  Rolnik dla dzieci

  Oglądana: 418 ocena: 0.00

 • Farma dla zwierząt

  Farma dla zwierząt

  Oglądana: 388 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie