Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Rolnicze 164 gier

Praca w polu

Ocena gry

Gra praca w polu. Wybieramy się na wieś gdzie przez kilka dni stajemy się rolnikiem. Naszym zdaniem, będzie obsadzeniem kukurydzą pola. Poruszamy się rolnikiem przy pomoc strzałek, sadzimy ziarenka Spacją. Uważaj na ptaki, które będą chciały ją zjeść. Przeganiaj je Spacją. Gdy plon dojrzewa, zbieraj go. W prawym dolnym rogu mamy ilość kukurydzy do zebrania do osiągnięcia następnego poziomu. Gra jest prowadzona na czas, na pierwszym poziomie mamy tylko minutę, lecz z każdym następnym nasz czas się zwiększa.


Przetransportuj mleko

Ocena gry

Mamy specjalnie przygotowany samochód, który po miejscowości będzie rozwoził mleko od rolników, którzy zawożą je do spółdzielni a ta pakuje je do specjalnych butelek. Na początku uczymy się je transportować. Dlatego też będą to mniejsze ilości im dalej tym ilość będzie dużo większa. Uważać należy aby nie wypadło Cie na krętych i wyboistych drogach. Dojedź do Banku Butelek, tam nasze mleko zostanie rozpakowane i czeka na Was kolejny i kolejny transport. Posługujemy się strzałkami do kierowania ciężarówki z mlekiem.


Symulator Farmy

Ocena gry

Gra Symulator Farmy. Polega na stworzeniu własnej farmy i jej modyfikacja. Wcielając się w postać farmera musimy sadzić warzywa, owoce, roślinność jako pokarm dla Naszych zwierząt oraz podawać im wodę. Aby rozpocząć nasza grę należy kliknąć w niebieski punkt położony na mapie. Będziemy mieli 3 poziomy, pierwszy tam gdzie zaczynamy jest pod postacią osadnika, czyli początkujący farmer, wraz z rozwojem swojej farmy będziemy awansować na wyższe. Do dyspozycji mamy sklep, w którym możemy nabyć swoje nasiona i produkty, aby móc rozwijać swoją farmę.


Farma z końmi

Ocena gry

Gra farma koni, w której poruszając się myszką musimy wybrać sobie farmę lub pokój, a następnie udekorować go/ją. Dekoracje znajdziemy po prawej stronie ekranu gry. Wspaniała gra dla dzieci, które lubią używać swojej wyobraźni lub lubią bawić się w projektanta. Po ukończeniu dekorowania, należy kliknąć w ikonę aparatu i zaznaczyć obszar,który chcemy aby został uwieczniony. Bardzo ciekawą funkcją jest także to, że po zapisie możemy również zdjęcia Naszej farmy bądź pokoju wydrukować i cieszyć się wspaniałym obrazkiem :)Symulator Rolnictwa

Ocena gry

Jest to mini symulator rolnictwa,gdzie będziemy pracowali na rolniczej farmie i nią zarządzali. Do naszych zadań będzie należało między innymi sadzenie przeróżnych roślin i warzyw,które będziemy zbierać i sprzedawać oraz hodowla zwierząt . W tej grze nie ma chwili wytchnienia, cały czas coś prosi o wodę, zebranie plonów, dlatego gra jest bardzo wciągająca. Sterowanie jest przy pomocy myszki. Na początku gry będzie znajdował się samouczek dzięki któremu łatwiej będzie Nam zacząć i pomoże w problemach.


Traktor Rolniczy

Ocena gry

Gra w której poruszamy się traktorem rolniczym, do wyboru będziemy mieli kilka maszyn rolniczych o przeróżnych parametrach. Po wybraniu jednego możemy przystąpić do zabawy. Gra polega na dojechaniu ciągnikiem do wyznaczonego celu, lecz nie jest to łatwe zadanie, czeka na Ciebie wiele przeszkód, wyskoków, dziur oraz utrudnień dzięki którym gra stanie się ciekawsza, a zarazem wciągająca, mapę musimy przejść w określonym czasie, aby ją zaliczyć, po nie udanej próbie klikamy spację i zabawa zaczyna się od nowa. Poruszamy się przy pomocy strzałek.


Gra w przesadzanie kwiatów

Ocena gry

Akcja gry tym razem toczy się w ogródku działkowym, gdzie będziemy musieli przesadzać przepiękne kwiaty. W ogrodzie jest już wiele pięknych kwiatów, lecz ty musisz je tak przesadzać aby koło siebie lub w jednej lini znalazło się minimum pięć takich samych kwiatów jednego koloru. Kwiaty, które przesadzisz i będą się znajdowały koło siebie minimum pięć jednego koloru znikną a ty otrzymasz punkty w grze.Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.


Przesadzanie kwiatów

Ocena gry

Wcielamy się w ogrodnika i naszym zadaniem będzie tym razem przesadzać kwiaty w ogródku, lecz tak aby koło siebie czy też w jednej lini znalazło się minimum 5 takich samych kwiatów jednego koloru. Kwiaty, które znajdą się już koło siebie lub w jednej lini znikają a to właśnie ty otrzymujesz punkty w grze. Postaraj się aby poprzesadzać jak najwięcej kwiatów w jak najkrótszym czasie gry.Do przesadzania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Podlewanie kwiatów

Ocena gry

Czeka na ciebie kolejna gra z cyklu gry podlewanie kwiatów w której to grze właśnie będziemy zajmowali się podlewaniem kwiatów w naszym ogrodzie. Musisz zając się w pierwszej rundzie trzeba kwiatami o które musisz dbać i podlewać je aby nie uschły. Kwiaty są specyficzniej odmiany, która bardzo szybko usycha i więdnie, dlatego też musisz zadbać o to i tak je podlewać aby nie uschły. Jeżeli zauważysz że pąk kwiatu chodź trochę opada w dół to musisz go natychmiast podlać aby nie usechł.Do podlewania używaj myszki komputerowej, która będzie wystarczająca w tej grze.


Podlewanie ogrodu

Ocena gry

Zajmij się swoim ogrodem i zacznij o niego dbać, ponieważ jeżeli tego nie zrobisz to wszystkie kwiaty w nim uschną. Ogród twój jest bardzo duży i znajduje się w nim droga dla ułatwienia, którą się poruszamy i to właśnie po jednej stronie i drugiej tej drogi znajdują się kwiaty, które musisz podlać. Oczywiście nie musisz podlewać wszystkich kwiatów, ponieważ tylko nieliczne z nich uschły i to właśnie je musisz podlać. Uschnięte kwiaty znacznie łatwo można odróżnić, ponieważ są o wiele jaśniejsze i wyróżniają się wśród tych zielonych. Jadąc samochodem a właściwie sterując maszyną do podlewania, która znajduje się na samochodzie musisz w miarę szybko wypatrzeć uschnięte rośliny i to właśnie je podlać używając myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Rolnicze
 • Farma z Ciągnikami

  Farma z Ciągnikami

  Oglądana: 1197 ocena: 10.00

 • Gospodarz domu

  Gospodarz domu

  Oglądana: 669 ocena: 0.00

 • Traktor Rolniczy

  Traktor Rolniczy

  Oglądana: 462 ocena: 0.00

 • Rolnik dla dzieci

  Rolnik dla dzieci

  Oglądana: 420 ocena: 0.00

 • Farma dla zwierząt

  Farma dla zwierząt

  Oglądana: 389 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie