Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Rolnicze 164 gier

Podlewanie ogródka

Ocena gry

Podlewanie ogródka to gra w której jak już się pewnie domyśliłeś/aś po jej nazwie będziemy podlewać ogródek w którym rosną prze piękne kwiaty. Zasadzone w twoim ogrodzie kwiaty bardzo szybko więdną i potrzebują wody, więc jeżeli o nie nie zadbasz to dosyć szybko uschną. Dlatego właśnie w tej grze bawimy się w ogrodnika i będziemy podlewali nasze piękne kwiaty. Musisz wyczuć moment, kiedy kwiat usycha, czyli kiedy uchyla się ku dołowi i właśnie wtedy musisz go podlać.Do podlewania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze.


Podlewanie roślin

Ocena gry

W tej grze zabawiamy się w małego ogrodnika i zajmiemy się głownie podlewaniem roślin. Naszym zadaniem jest jechać wózkiem drogą na której nie brakuje kwiatów. Oczywiście nie rosną one na drodze, lecz po jednej i drugiej stronie drogi czyli po prawej stronie i lewej. Nie wszystkie rośliny musisz podlać, lecz tylko te, które tego wymagają czyli te które są uschnięte. Znacznie się wyróżniają, ponieważ są bardzo jasne w przeciwieństwie do tych roślin, które nie są uschnięte. Musisz jadą zobaczyć rośliny, które są uschnięte i podczas jazdy je podlać specjalnym wężem, który został do tego przygotowany. Musisz do grania używać tylko myszki komputerowej za pomocą której właśnie podlewamy uschnięte rośliny.


Sadzenie kwiatków

Ocena gry

Sadzenie kwiatków to darmowa gra z serii gry sadzenie kwiatków w której to grze jak już się domyślasz pewnie po samej nazwie tej gry będziemy zajmowali się sadzeniem kwiatków w ogródku. Wciel się w najlepszego ogrodnika w mieście i zajmij się ogródkiem. Sadź kwiaty w każdej z rund tej gry. Jednak aby zasadzić kwiatki potrzebna jest doniczka i to właśnie ją musisz przepchnąć na kwiatka aby go zasadzić. Poruszaj się strzałkami i w każdej z plansz tej gry przepchaj doniczkę na kwiatka aby go zasadzić.


Rolnik dla dzieci

Ocena gry

W tej grze na samym początku w zależności od płci wybieramy chłopca lub dziewczynkę i naszym zadaniem będzie wcielić się w rolnika i będziemy musieli pracować w polu. Uprawiaj pole, sadź warzywa i owoce a potem zbieraj plony, które zasadziłeś i zarabiaj pieniądze.Do grania i uprawiania pola potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Postaraj się tym razem przejść jak najwięcej plansz w tej grze.« poprzednia 1 28 9 10 11 12 13 14 15 16 17 następna »

Popularne gry

 • Rolnicze
 • Farma z Ciągnikami

  Farma z Ciągnikami

  Oglądana: 1197 ocena: 10.00

 • Gospodarz domu

  Gospodarz domu

  Oglądana: 669 ocena: 0.00

 • Traktor Rolniczy

  Traktor Rolniczy

  Oglądana: 462 ocena: 0.00

 • Rolnik dla dzieci

  Rolnik dla dzieci

  Oglądana: 420 ocena: 0.00

 • Farma dla zwierząt

  Farma dla zwierząt

  Oglądana: 389 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie