Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Rolnicze 164 gier

Hodowla gołębi

Ocena gry

Niektóre ptaki są bardzo żarłoczne, a szczególnie jeśli mówimy o pisklętach. W tej grze Waszym zadaniem będzie się nimi zająć i zadbać o to, aby nie były głodne. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ bardzo szybko wychylają one głowę z gniazda i ją chowają, w związku z czym musicie wykazać się nie lada refleksem, aby podać im butelkę. Dodatkowym utrudnieniem jest, to, że musicie zrobić to bardzo precyzyjnie i trafić im do dzioba. Nie dopuście, aby Wasze ptaszki umarły z powodu braku pożywienia.


Hodowanie ptaki

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie karmienie ptaków. Jest to jednak trochę nietypowe, gdyż do tego celu posłuży Wam wyrzutnia, którą tak musicie wycelować i dobrać moc, aby owoce trafiły do ptaków. Początkowo nie powinno sprawiać Was to problemów, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a na ekranie pojawią się przeszkody, które musicie ominąć. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Hodowla i dojenie krowy

Ocena gry

Krowy nie należą do najczystszych zwierząt, lecz Waszym zadaniem w tej grze jest opieka nad jedną z nich, a więc i do Waszych obowiązków będzie należało jej czyszczenie. Całą listę czynności jaką musicie wykonać widzicie w lewym, górnym rogu ekranu, lecz ich ukończenie nie koniecznie będzie takie proste jak mogło by się wydawać, ponieważ na ekranie nie pojawiają się żadne podpowiedzi. Musicie więc liczyć tylko na siebie, lecz mimo to na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Hodowla pszczół

Ocena gry

Tum razem wcielicie się w postać pszczoły, i tym samym dzięki tej grze przekonacie się jak ciężką pracę wykonują te pracowite owady. Waszym zadaniem będzie zbierać pyłek z kwiatów widocznych na ekranie, lecz nie jest to wcale takie proste jak mogło by się wydawać, ponieważ musicie uważać na płonące kule, które cały czas wystrzeliwane są w Waszym kierunku, a każde trafienie niestety przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.Hodowla mrówek

Ocena gry

Mrówki, to bardzo pracowite stworzenia, a w tej grze Waszym zadaniem będzie im pomóc w dotransportowaniu jedzenia do wyznaczonych kopców. Początkowo nie powinno sprawić Wam to problemu, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, gdyż każdy kopiec będzie przyporządkowany do innego typu celu, gdyż w jednym znaleźć się będą musiały liście, a w drugim owady. Wy zaś za pomocą myszki tak musicie klikać na strzałki na trasie aby pokierowały one mrówki w odpowiednie miejsca. Każdorazowy sukces zakończy się punktem dodatnim, zaś niepowodzenie ujemnym.


Hodowla indyków

Ocena gry

Indyki to bardzo popularne ptactwo, które hoduje się na farmie i to właśnie opieka nad nimi będzie Waszym zadaniem w tej grze. Początkowo są one bardzo małe, lecz podając im jedzenie oraz picie doprowadzicie do tego, że urosną, po czym będziecie mogli je sprzedać. Za zarobione pieniądze kupicie kolejne małe sztuki, dzięki czemu w Waszej farmie zacznie mieszkać coraz więcej indyków, a tego właśnie chcemy, więc nie czekajcie i do dzieła. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Hodowla królików

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie hodowanie królików na farmie. Musicie je karmić, napajać oraz opiekować, gdyż zdarzy się, że będą one chore. Ich największym przysmakiem jest oczywiście marchewka, więc na pobliskim polu musicie ją uprawiać, a nasiona kupicie w sklepie. Początkowo pod Waszymi skrzydłami będzie jeden królik, lecz z biegiem czasu za zarobione pieniądze możecie kupić kolejne. Nie martwcie się jeśli myślicie, że nie dacie rady, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi.


Hodowla robaków

Ocena gry

Właśnie znajdujecie się w laboratorium, a Waszym zadaniem jest nakarmienie głodnej dżdżownicy owocami. Musicie je znaleźć na kartach widocznych w lewym, górnym rogu. Przez chwile wszystkie się odkryją, a Wy przez ten czas musicie zapamiętać na których widniały ich sylwetki, aby następnie je odgadnąć i zdobyć bezcenne punkty. Pamiętajcie jednak, że każdy błąd powodować będzie ujemne oczka oraz coraz większą szansę na koniec gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do dzieła i powodzenia!


Hodowla chomików

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w prawdziwego opiekuna zwierząt. Pod Waszymi skrzydłami obecne będą chomiki, króliki oraz inne pupile, które są chore lub potrzebują pomocy w innej czynności, jak np. w jedzeniu i piciu, a Waszym zadaniem będzie oczywiście im w tym pomóc. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogłoby się Wam wydawać, ponieważ zwierzaków jest bardzo wiele, a dodatkowo atrybutów również, w związku z czym musicie być czujni i wykazać się sprawnością oraz refleksem. Na pewno dacie sobie radę, więc do dzieła!


Hodowanie psów

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie opieka nad psem i kotem. Musicie spełniać ich wymagania, takie jak np. podanie jedzenia, picia lub czegoś do zabawy. Macie na to ograniczony czas, a każde niepowodzenie przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc dajcie z siebie wszystko. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz z biegiem czasu poziom trudności znacząco wzrośnie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

 • Rolnicze
 • Farma z Ciągnikami

  Farma z Ciągnikami

  Oglądana: 1222 ocena: 10.00

 • Gospodarz domu

  Gospodarz domu

  Oglądana: 681 ocena: 0.00

 • Traktor Rolniczy

  Traktor Rolniczy

  Oglądana: 467 ocena: 0.00

 • Rolnik dla dzieci

  Rolnik dla dzieci

  Oglądana: 425 ocena: 0.00

 • Farma dla zwierząt

  Farma dla zwierząt

  Oglądana: 394 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie