Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Rolnicze 164 gier

Hodowanie świń

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie opieka nad zwierzętami hodowlanymi, takimi jak np. świnie. Zanim jednak do tego przejdziecie musicie zaprojektować i stworzyć całe gospodarstwo od podstaw. Do dyspozycji macie wiele rodzajów drzew, zagród, roślin i zwierząt. Również dom wybudujecie sami. Możliwości jest naprawdę wiele więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt na pewno będzie oszałamiający. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do działa i powodzenia!


Hodowla kurczaków

Ocena gry

Kurczaki, to bardzo popularne zwierzęta, które hoduje się na farmie. Nikt chyba jednak nie lubi życia w niewoli, i właśnie kury postanowiły dać temu kres, w związku z czym robią wszystko aby wydostać się z gospodarstwa. Waszym zadaniem będzie im w tym pomóc, a do tego celu posłuży materac oraz wyrzutnia. Musicie tak dobrać kierunek oraz moc wystrzału, aby kurczaki odbijając się od materaca znalazły się za ogrodzeniem. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Hodowla jajek

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie opieka nad gęsiami i pilnowanie aby znosiły one jajka, gdyż to one są głównym celem tej gry. Spacerujące zwierzęta musicie łapać i zmusić je, aby usiadły na gniazdach. Następnie karmicie je i po jakimś czasie jajka pojawią się w gniazdach. Gdy tak się stanie bierzecie je i wkładacie do wielkiego kosza widocznego po prawej stronie ekranu. Ostatnią czynnością będzie posprzątanie kurnika, po czym za cały proces możecie zabierać się od nowa. Do dzieła i powodzenia!


Hodowanie lew

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której będziecie musieli opiekować się zwierzętami. Tym razem jesteście odpowiedzialni za małe lwy oraz ich przyjaciół. Waszym zadaniem jest bawienie się nimi i podawanie im przedmiotów dostępnych w dolnej części ekranu. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż do wyboru jest sporo atrybutów, a zwierząt również z biegiem czasu będzie przybywało, więc musicie działać szybko i sprawnie aby je zadowolić, gdyż każde niewypełnione zadanie przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić.Hodowla zwierząt dla dzieci

Ocena gry

Na farmie przeważnie hoduje się krowy, konie, kury, czy inne popularne zwierzęta. Tym razem jednak Waszym zadaniem będzie opieka nad pingwinami w lodowej krainie. Początkowo pod swoimi skrzydłami będziecie mieli jednego z nich, lecz z biegiem czasu zacznie się to zmieniać, gdyż każda kolejna plansza będzie coraz trudniejsza, w związku z czym zwierząt i pracy również będzie przybywało. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Podcinanie drzew

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie sprawowanie opieki nad ogrodem. Na samym początku potrzebna Wam będzie łopatka, którą wykopiecie dołki. Następnie weźmiecie nasiona i wrzucicie je w przygotowane miejsca. Po tej czynności całość będziecie podlewać do momentu, aż kwiaty nie rozwiną się całkowicie. Gdy już to nastąpi możecie za pomocą nożyc je ściąć i powtórzyć cały proces od nowa. Pamiętajcie, że do Waszej dyspozycji jest kilka rodzajów nasion, a kwiaty z nich powstałe różnią się od siebie znacząco.


Sadzenie drzew

Ocena gry

Uprawa pola, to bardzo pracochłonne zajęcie, lecz owoce tej pracy warte są wysiłku, a w tej grze właśnie takie zadanie zostało Wam powierzone. Do dyspozycji macie wiele rodzajów nasion z których wyrosną piękne drzewka z owocami i warzywami. Dostępne są również kwiaty dla upiększenia pola. Dużym atutem jest fakt, że wszystkie plony możecie przesuwać za pomocą myszki i umieszczać je w jakich tylko chcecie miejscach. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, łapcie za myszkę i sprawcie, aby Wasze pole było najpiękniejsze w okolicy.


Hodowla bydła

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie hodowanie bydła, czyli owiec i krów. Na ekranie cały czas pojawiać Wam się będą zwierzęta, które potrzebują jedzenia, picia itp. Ikonki tych potrzeb pojawiać się będą nad ich głowami, a Wy musicie spełnić je w wymaganym czasie. Jest bardzo proste, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc będziecie musieli pracować sprawniej. Na pewno jednak dacie sobie radę więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Hodowanie koni

Ocena gry

Konie to bardzo popularne i pomocne zwierzęta, a w tej grze, to właśnie je będziecie hodować. Na samym początku wybierzecie sobie rasę koni. Następnie zaczniecie wykonywać swoją pracę. Pod swoimi skrzydłami mieć będziecie tylko dwa konie, aczkolwiek z biegiem czasu ta postać rzeczy się zmieni, a pracy przybędzie. Musicie spełniać każde zachcianki kucyków na które jest ograniczony czas. Karmicie je, napajacie, układacie do snu i bawicie. Na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie i zaczynajcie.


Karmienie i hodowla indyków

Ocena gry

W tej grze jesteście świetnymi opiekunami zwierząt i swoje usługi będziecie świadczyć w wielu krajach, w których przecież żyje wiele różnych zwierząt. Na początku do dyspozycji mieć będziecie tylko indyka, lecz z biegiem czasu ptaków oraz bydła zacznie przybywać, w związku z czym pracy również. Gdy jednak wykonacie wszystkie czynności, to przeniesiecie się do kolejnej krainy. Pamiętajcie jednak, że z każdym levelem poziom trudności będzie wzrastał, aczkolwiek nie ma się co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę.


Popularne gry

 • Rolnicze
 • Farma z Ciągnikami

  Farma z Ciągnikami

  Oglądana: 1197 ocena: 10.00

 • Gospodarz domu

  Gospodarz domu

  Oglądana: 669 ocena: 0.00

 • Traktor Rolniczy

  Traktor Rolniczy

  Oglądana: 462 ocena: 0.00

 • Rolnik dla dzieci

  Rolnik dla dzieci

  Oglądana: 420 ocena: 0.00

 • Farma dla zwierząt

  Farma dla zwierząt

  Oglądana: 389 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie