Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Rolnicze 164 gier

Ogrodnik online

Ocena gry

Właśnie szykujecie się do wydania dużego przyjęcia w ogrodzie i Waszym zadaniem w przedstawionej grze będzie przygotowanie go do tego. Posłużą Wam do tego atrybuty widoczne w dolnej części ekranu, a są to krzesła, stoliki itp. Możliwości jest naprawdę wiele, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a końcowy efekt na pewno będzie powalający. Do dyspozycji macie również podgląd na przykładowy wystrój, lecz nie ma co kierować się czyimś pomysłem, gdyż warto trzymać się swojego, powodzenia!


Ogród kwiatowy

Ocena gry

Przed Wami gra w której będziecie musieli wykazać się dużym doświadczeniem w sadzeniu kwiatów, gdyż prowadzicie sklep. Nie jest to jednak zwykła kwiaciarnia, gdzie kwiaty są już gotowe, ponieważ musicie je sami wyhodować. Do tego celu posłużą Wam nasiona, które macie już dostępne. Wsypujecie je do wykopanych dołków, podlewacie i czekacie aż urosną. Gdy tak się stanie możecie przeznaczyć je na sprzedaż, a za zarobione pieniądze kupujecie coraz to lepsze ich odmiany, co sprawi Wam na pewno dużą satysfakcję.


Sadzenie owoców

Ocena gry

Truskawki to owoce, które są uwielbiane przez wiele osób. W tej grze to właśnie ich uprawą się zajmiecie. Oczywiście z biegiem czasu dostępnych do sadzenia owoców będzie przybywało, lecz musi to być poprzedzone ciężką pracą, która jest jednak bardzo przyjemna, więc nie powinna sprawić Wam żadnych trudności. Na samym początku musicie jednak zakupić nasiona i je posadzić, a następnie podlać. Gdy owoce dojrzeją, to zbieracie je i sprzedajecie, po czym za zarobione pieniądze kupujecie kolejne, lecz lepsze.


Sadzenie warzyw i owoców

Ocena gry

W poniższej grze przenosicie się na farmę i wcielacie w rolę świnek, które zajmują się uprawą roślin i warzyw. Oto właśnie Wasze zadanie, które jest bardzo fajne, więc powinno ono Wam sprawić wiele radości. Do dyspozycji macie kilka rodzajów nasion, więc Wasze pole może być bogate w różnego typu uprawy. Dodatkowym atutem jest również to, iż warzywa i owoce w każdej chwili można przenosić na inne grządki. Gra jest w języku angielskim i za każdym razem lektor powtarza nazwy wybranych przez Was nasion, dzięki czemu możecie się trochę podszkolić i w tym temacie.Ogród 2 onlinie

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra związana z ogrodem, lecz tym razem Wasze zadanie nie będzie polegało na sadzeniu roślin, lecz na walczeniu z kretami, które chcą zepsuć Wasz ogród. Do tego celu posłuży Wam drewniany młotek, którym musicie uderzać w wychodzące z ziemi krety. Postarajcie się to robić szybko i sprawnie, gdyż jest ich naprawdę wiele, a czas jest ograniczony, więc starajcie się zrobić wszystko, aby przed jego upływem mieć jak najwięcej punktów. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Prace ogrodowe

Ocena gry

Projektowanie ogrodu to bardzo fajne i przyjemne zadanie, a właśnie takie będziecie mieli w ej grze. Do dyspozycji macie dwa place oraz wiele atrybutów na nich się znajdujących, w związku z czym każdy projekt może być inny. Zabawa ta sprawi Wam na pewno wiele przyjemności, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Wcielcie się w rolę prawdziwego projektanta, dajcie z siebie wszystko i sprawcie, aby Wasz ogród był najpiękniejszy w okolicy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Budowanie ogrodu

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie zbudowanie i zaprojektowanie ogrodu od podstaw. Przed Wami stoi pusty plac, który musicie zagospodarować za pomocą wszystkich dostępnych atrybutów, a jest ich naprawdę sporo, więc wykorzystajcie je w całości i dajcie ponieść się swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a końcowy efekt na pewno będzie oszałamiający. Użyć możecie oczywiście wielu kwiatów o różnych kolorach i zapachach, ale także krzeseł, stolików, filarów latarni, a nawet małych fontann. Możliwości jest naprawdę wiele, więc nie czekajcie i zaczynajcie.


Projektowanie ogrodu

Ocena gry

Na pewno każdy z Was w swojej wyobraźni ma wymarzony ogród, a dzięki tej grze macie możliwość stworzenie takowego, gdyż Waszym zadaniem będzie tutaj właśnie jego zaprojektowanie. Do dyspozycji macie wielką fontannę, która dodaje uroku oraz oczywiście wiele rodzajów kwiatów o wielu kolorach i zapachach. Dysponujecie całkowitą dowolnością w związku z czym dajcie ponieść się swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej i zaprojektujcie najpiękniejszy ogród jaki tylko potraficie. Sterujecie myszką, powodzenia!


Ogrodnik dla dzieci

Ocena gry

Pou jest Wam zapewne świetnie znany, a dziś to właśnie wraz z nim sadzić będziecie kwiaty w ogrodzie. Jest to bardzo proste, a dodatkowo klikając na animowanego bohatera wyświetlać Wam się będą kolejne wskazówki, w związku z czym na pewno dacie sobie radę. Na początku musicie wykopać dwa dołki za pomocą łopatki. Następnie wsypujecie tam nasiona i je podlewacie. Gdy to zrobicie Wasze rośliny urosną i będziecie mogli cieszyć się ich widokiem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Magiczny ogród Dory

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której główną tematyką jest sadzenie roślin. Tym razem wcielicie się w rolę księżniczki, która jest wróżką, w związku z czym wszystkie czynności wykonywać będziecie za pomocą różdżki. Na samym początku klikacie na ikonę łopaty, aby wykopać dół. Następnie wsypujecie tam nasiona i podlewacie je. Końcowa faza to już tylko spowodowanie, aby zaświeciło słońce, które dokończy dzieła. Pamiętajcie jednak aby nie pomylić kolejności, gdyż kwiaty po prostu nie urosną, lecz niejednokrotnie może wyniknąć z tego zabawna sytuacja.


Popularne gry

 • Rolnicze
 • Farma z Ciągnikami

  Farma z Ciągnikami

  Oglądana: 1195 ocena: 10.00

 • Gospodarz domu

  Gospodarz domu

  Oglądana: 666 ocena: 0.00

 • Traktor Rolniczy

  Traktor Rolniczy

  Oglądana: 454 ocena: 0.00

 • Rolnik dla dzieci

  Rolnik dla dzieci

  Oglądana: 418 ocena: 0.00

 • Farma dla zwierząt

  Farma dla zwierząt

  Oglądana: 387 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie