Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Rolnicze 164 gier

Gospodarz domu

Ocena gry

Mieszkacie wraz z mamą na farmie, która właśnie wybrała się na zakupy i poprosiła Was abyście się zaopiekowali gospodarstwem podczas jej nieobecności. Oczywiście zgodziliście się, lecz to zadanie jest bardzo trudne, gdyż na Waszej głowie jest bardzo wiele. Starajcie wykonywać się wszystko w wyznaczonym czasie, gdyż jeśli tego nie będziecie robić, to stracicie panowanie nad sytuacją i po powrocie mama będzie na Was bardzo zła, a tego na pewno nie chcecie, więc postarajcie się i dajcie z siebie wszystko.


Gospodarstwo i dom

Ocena gry

Gospodarstwo może zostać stworzone na wiele różnych sposobów, a dzięki tej grze będziecie mogli zaprojektować je całkowicie od początku zupełnie samemu, co na pewno jest nie lada gratką. To od Was będzie zależało, gdzie trafią zabudowania, drzewa, zwierzęta czy inne rzeczy. Co ciekawe, cały czas możecie swoje gospodarstwo modyfikować, więc na pewno się Wam to spodoba. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż czeka Was dużo pracy, zanim farma stanie się taką, jaką ją sobie wymarzyliście.


Gospodarstwo domowe

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie prowadzenie gospodarstwa. Do waszych zadań będzie należało wiele obowiązków, takich jak np: hodowanie różnych roślin oraz karmienie zwierząt. Nie bójcie się jeśli myślicie, że nie dacie rady, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi, w związku z czym na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pamiętajcie również, że z biegiem czasu Wasza farma się będzie rozrastała, więc i pracy przybędzie w bardzo szybkim tempie. Do dzieła i powodzenia!


Gospodarstwo online

Ocena gry

Kurczaki to zwierzęta hodowlane, lecz tym razem znudziło im się siedzenie na farmie i znoszenie jajek w związku z czym postanowiły się one wydostać, a Wy musicie im w tym pomóc. Zrobicie to za pomocą wyrzutni i materaca, który niestety będzie zmieniał swoje położenie, a Wy musicie tak operować wyrzutnią i siłą wystrzału, aby zwierzęta bezpiecznie znalazły się poza ogrodzeniem. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż kurczaki na Was czekają. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Praca na gospodarstwie

Ocena gry

Uprawianie pola to nie jest tak proste zadanie jak mogło by się wydawać, o czym przekonacie się na własnej skórze grając w tę oto grę. Na samym początku musicie oczywiście przygotować pole pod uprawy, a następnie zasiać na nim pożądane warzywa. Gdy już to zrobicie czeka Was podlewanie i ich pielęgnacja, aż do momentu dojrzenia, kiedy to będziecie mogli je zebrać. Z biegiem czasu w grze będą otwierały się przed Wami kolejne możliwości. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gospodarstwo dla małych dzieci

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie opiekowanie się farmą, na której przeważają gęsi. Musicie się tak nimi opiekować, aby składały one jak najwięcej jajek. Gęsi umieszczacie w gniazdach, następnie karmicie je i czekacie aż zniosą jajka. Następnie zbiory wkładacie do wielkiego kosza widocznego po lewej stronie ekranu. Na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż farma na Was czeka. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Gospodarstwo konne

Ocena gry

Konie to zwierzęta, których hodowanie jest bardzo popularne, a w tej grze właśnie to będzie Waszym zadaniem. Na samym początku wybierzecie rodzaj kucyka jakim chcecie się opiekować, a następnie zajmiecie się jego karmieniem, napajaniem, czyszczeniem, no i oczywiście sprzątaniem po nim. Na samym początku nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu zwierząt zacznie przybywać, a wszystko musicie wykonać w pewnym limicie czasowym, więc będziecie mieli pełne ręce roboty. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc do dzieła!


Duże gospodarstwo-big farm

Ocena gry

Tym razem pod Waszymi skrzydłami macie duże gospodarstwo rolne, na którym będziecie mieli wiele obowiązków. Karmicie tutaj zwierzęta i pamiętajcie aby robić to regularnie, gdyż w innym wypadku mogą one zdechnąć. Do Waszych obowiązków należeć będzie również uprawianie pola, sianie warzyw i zbieranie gotowych plonów, które następnie sprzedacie. Nie martwcie się jeśli myślicie, że nie podołacie tym zadaniom, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi, więc na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Gra w gospodarstwo dla dzieci

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie prowadzenie farmy, na której to uprawiać będziecie różne warzywa. Na samym początku musicie oczywiście je posiać, a następnie podlewać i opiekować się nimi do momentu, aż dojrzeją. Gdy tak się stanie pozostanie Wam tylko ich zebranie, za co dostaniecie bezcenne punkty. Do wyboru macie kilka rodzajów warzyw, a z biegiem czasu w grze przed Wami otwierać się będą kolejne możliwości. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Gospodarstwo i farma

Ocena gry

W tej grze wraz z mężem prowadzicie gospodarstwo rolne. Waszym zadaniem będzie głównie przygotowanie pola pod uprawy, posianie warzw, podlewanie ich i pielęgnacja, aż będą gotowe. Gdy już tak się stanie musicie je koniecznie zebrać, za co dostaniecie niezbędne punkty. Pamiętajcie też o swoich zwierzętach, którymi musicie się opiekować. Nie martwcie się jeśli myślicie, że nie dacie rady, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne wskazówki, więc na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Popularne gry

 • Rolnicze
 • Farma z Ciągnikami

  Farma z Ciągnikami

  Oglądana: 1197 ocena: 10.00

 • Gospodarz domu

  Gospodarz domu

  Oglądana: 668 ocena: 0.00

 • Traktor Rolniczy

  Traktor Rolniczy

  Oglądana: 462 ocena: 0.00

 • Rolnik dla dzieci

  Rolnik dla dzieci

  Oglądana: 419 ocena: 0.00

 • Farma dla zwierząt

  Farma dla zwierząt

  Oglądana: 389 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie