Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki darmowe gry dla dzieci online Ruchliwe bańki zumi 6 gier

Ruchliwe bańki zumi dla dzieci

Ocena gry

Ruchliwe bańki zumi dla dzieci to gra w której należy strzelać kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie znajdują się już bańki tego samego koloru. Pamiętaj zanim strzelisz kolorową bańką dobrze przemyśl swój ruch, ponieważ nie możesz go cofnąć. Kolorowe bańki cały czas się poruszają więc nie masz zbyt wiele czasu na podejmowanie decyzji gdzie strzelić, więc musisz myśleć szybko. Graj myszką.


Zuma ruchliwe kulki i bańki

Ocena gry

Ruchliwe kulki i bańki to gra w której twoim zdaniem jest strzelać z armaty kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie znajdują się już bańki tego samego koloru. Postaraj się strzelać dosyć szybko, ponieważ kolorowe kulki cały czas się przemieszczają. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Najnowsze ruchliwe bańki

Ocena gry

Strzelaj kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie znajdują się już kolorowe kulki. Postaraj się uzbierać koło siebie trzy kulki jednakowego koloru. Uzbierane kulki koło siebie znikną a ty otrzymasz za nie punkty. Strzelaj kulkami dosyć szybki, ponieważ kulki przemieszczają się. Do zagrania w tą grę będzie potrzebna myszka.


Ruchliwe kulki zumi

Ocena gry

Zasady gry są bardzo proste. Główny cel gry to wyeliminowanie jak najwięcej kolorowych kulek w jak najkrótszym czasie gry. Strzelaj kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie znajdują się już kolorowe kulki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Ułożony trzy kolorowe kulki koło siebie znikną a ty otrzymasz punkty. Graj z użyciem myszki.Ruchliwe kolorowe kulki

Ocena gry

Ruchliwe kolorowe kulki to darmowa gra w której należy tak strzelać kolorowymi kulkami i tak je ustawiać z głową aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki jednakowego koloru. Postaraj się wyeliminować jak najwięcej kolorowych kulek z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry. Do gry używaj myszki komputerowej.


Ruchwile bańki dla najmłodszych

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z cyklu bańki, lecz tym razem zdecydowanie inna od tradycyjnych baniek. Tym razem w tej grze musisz strzelać kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie już znajdują się kulki danego koloru tak aby uzbierać minimum trzy kulki jednego koloru obok siebie. Wtedy takie bańki ułożone obok siebie znikają a ty otrzymujesz punkty. Do gry używaj myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ruchliwe bańki zumi
 • Najnowsze ruchliwe bańki

  Najnowsze ruchliwe bańki

  Oglądana: 7423 ocena: 0.00

 • Zuma ruchliwe kulki i bańki

  Zuma ruchliwe kulki i bańki

  Oglądana: 475 ocena: 0.00

 • Ruchliwe kulki zumi

  Ruchliwe kulki zumi

  Oglądana: 391 ocena: 0.00

 • Ruchliwe kolorowe kulki

  Ruchliwe kolorowe kulki

  Oglądana: 356 ocena: 0.00

 • Ruchliwe bańki zumi dla dzieci

  Ruchliwe bańki zumi dla dzieci

  Oglądana: 347 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie