Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki 672 gier

Statki rybackie

Ocena gry

Rybacy do połowu ryb nie używają wędek. Przeważnie są to sieci, lub specjalne kusze tak jak w tym przypadku. Waszym zadaniem będzie złowienie wymaganej ilości ryb, które zapewnią Wam zdobycie wymaganej punktacji zanim skończy się czas na ekranie. Pamiętajcie jednak, że zahaczenie ryby z kolcami, będzie powodowało odjęcie punktów, a a do tego nie możecie dopuścić. Złowienie rekina zaś jest najwyżej punktowane, aczkolwiek pływa on bardzo szybko i trafienie go, to spory wyczyn. Do dzieła i powodzenia!


Statki ryby

Ocena gry

Wędkarstwo to pasja, którą dzieli miliony osób. W tej grze wcielicie się w jedną z nich i łódką wyruszycie na środek jeziora, aby łowić ryby. Do tego celu posłuży Wam oczywiście wędka, którą sterujecie za pomocą spacji na klawiaturze opuszczając haczyk. Nie jest to jednak łatwe, gdyż musicie zrobić to w odpowiednim momencie. Wymagać, to będzie trochę wprawy, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę. Postarajcie się złowić jak najwięcej ryb zanim czas widoczny na ekranie skończy się. Do dzieła o powodzenia!


Statki towarowe

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek byliście w porcie, to na pewno widzieliście wielkie żurawie, które przenoszą ładunki z brzegu na statek i odwrotnie. Dzięki tej grze będziecie mieli okazję nimi posterować, a przy okazji dowiecie się, że nie jest to wcale takie łatwe. Początkowo może Wam się tak wydawać, aczkolwiek z biegiem czasu to się zmieni. Musicie robić to bardzo ostrożnie i umiejętnie, aby ciężkie skrzynie nie przeważyły okrętu na jedną stronę, ponieważ stojący na pokładzie kapitan wpadnie do wody, a to niestety zakończy Waszą grę.


Statki transportowe

Ocena gry

Sterowanie łodzią nie jest łatwe, a tym bardziej jeśli mówimy o wielkim okręcie. Jeśli nie wierzycie, to dzięki tej grze przekonacie się o tym na własnej skórze, gdyż właśnie za starami takiego kolosa się znajdziecie. Waszym zadaniem jest wyruszenie w rejs, co wydawać by się mogło łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ największym problemem jest wypłynięcie z portu. Z powodu gabarytów Waszego statku musicie być bardzo ostrożni, aby nie zderzyć się z innymi środkami pływającymi lub brzegiem, gdyż taki incydent zakończy grę.Statki kosmiczne kolorowanka

Ocena gry

Gry komputerowe nie tylko przeznaczone są dla dużych dzieci. Zawsze znajdzie się również coś dla tych najmniejszych, tak jak np. ta oto gra, która polega na pokolorowaniu zdjęcia. Na obrazku widoczny jest statek kosmiczny, a Wy musicie go ubarwić. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a końcowy efekt na pewno będzie bardzo ciekawy. Nie czekajcie już dłużej o łapcie za kolorowe kredki. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Statki łamigłówka

Ocena gry

Łamigłówki świetnie ćwiczą umysł każdego, a jeśli można to połączyć z zabawą, to nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba zaczynać. W tej grze na ekranie wyświetlą Wam się karty z sylwetkami min. statków i innych pojazdów. Następnie zostaną one odwrócone, a Waszym zadaniem będzie znalezienie odpowiedniej pary. Wymagać to od Was będzie inteligencji i dobrej pamięci aczkolwiek na pewno dacie sobie radę, w związku z czym połączcie zabawę z pożytecznym i do dzieła. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Statki strategia

Ocena gry

Wojna wymaga od każdego dowódcy dobrania odpowiedniej strategii. W tej grze wcielicie się w tak owego, który pod swoimi skrzydłami ma łódź podwodną. Waszym zadaniem jest przepłynąć do wyznaczonego celu, lecz nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać ponieważ pod wodą znajduje się wiele skał, które musicie omijać. Dodatkowo na powierzchni wody jest wiele statków, które chcą zatopić Wasz okręt a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej poprzez przytrzymywanie i puszczanie jej lewego klawisza.


Statki 2 player

Ocena gry

Na pewno graliście kiedyś z kimś w statki na kartce papieru. Dzięki tej grze macie okazję to powtórzyć, gdyż możecie w niej spróbować swoich sił wraz z drugą osobą i zmierzyć się z nią w bezpośrednim pojedynku. Niestety nie macie możliwości umieszczenia swoich okrętów, gdyż komputer robi to losowo. Gdy już jednak będzie wszystko gotowe, to możecie zaczynać. Miejsca gdzie chcecie posłać swoje pociski wybieracie za pomocą myszki komputerowej. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, gdyż gra na pewno Wam się spodoba.


Statki wojskowe

Ocena gry

Obecnie wojska całego świata dysponują bardzo nowoczesnymi okrętami. Dzięki tej grze będziecie mogli się wcielić w dowódcę takiej floty, aczkolwiek pamiętajcie, że rola ta wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, ponieważ właśnie wyruszacie na bitwę na otwartym morzu. Zanim jednak do niej przystąpicie, to musicie ustalić pozycję swoich okrętów. Gdy już to zrobicie, to możecie zaczynać. Za pomocą myszki na komputerze wybierać będziecie miejsca, gdzie chcecie posłać swoje rakiety. Do dzieła i powodzenia!


Gra w statki dla dwojga

Ocena gry

Dzięki tej grze przeniesiecie się do czasów, gdy na morzu królowali piraci, a zamiast bomb posługiwano się kulami armatnimi. Staniecie się tutaj dowódcą królewskiej floty, którą czeka bitwa na otwartym morzu. Zanim jednak do niej przystąpicie, to musicie ustawić na wybranych pozycjach swoje okręty. Gdy to zrobicie, to możecie przystępować do walki. Za pomocą myszki komputerowej wybierać będziecie miejsca, gdzie chcecie wystrzelić swoje kule. Zróbcie wszystko, aby jako pierwszy zatopić statki nieprzyjaciela.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1067 68 następna »

Popularne gry

 • Samochodziki
 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 5016 ocena: 0.00

 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 723 ocena: 0.00

 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 602 ocena: 0.00

 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 528 ocena: 0.00

 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 482 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie