Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki 672 gier

Tank travels

Ocena gry

Wojna bardzo często przyjmuje postać na skalę światową i tak również jest w tej grze. Waszym zadaniem będzie podbijanie kolejnych państw za pomocą czołgu, które jednak bardzo zaciekle się bronią, więc nie jest to łatwe. Dodatkowo ograniczona jest ilość amunicji, a czasami w środku bitwy znajdzie się karetka, której zniszczenie wiąże się ze zwycięstwem rywala. Na pewno jednak dacie sobie radę, gdyż z każdym poziomem przybywać Wam będzie bomb o różnych zastosowaniach. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej.


Czołgi tank killer

Ocena gry

Wojsko jest wzywane do wielu odpowiedzialnych zadań. Tym razem musicie unicestwić atak zombie. Do tego celu posłuży Wam wielkie działo, które usytuowane jest w samym centrum inwazji. Musicie rzecz jasna zabijać potwory, zanim znajda się one w bliskiej odległości od Waszej broni, którą będą chcieli zniszczyć. Pamiętajcie również, że z biegiem czasu liczebność nieprzyjaciół zwiększy się, w związku z czym będziecie musieli wykazać się nie lada sprytem. Bardzo pomocna jest mapka, która lokalizuje potwory, więc warto z niej korzystać.


Tank attaca 3d

Ocena gry

Pracujecie właśnie w wojskowej jednostce. Waszym zadaniem nie będzie na razie walka, lecz parkowanie samochodów, czołgów itp. w wyznaczonych miejscach. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest, ponieważ każde, nawet najmniejsze dotknięcie pobocza, czy też innej przeszkody przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym bądźcie ostrożni i pamiętajcie, że prędkość nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, tym bardziej, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Klasyczne czołgi

Ocena gry

Czołgi i labirynt, to częste połączenie w grach komputerowych i nie inaczej jest tym razem. Wasze zadanie będzie klasyczne, a więc polega ono na tym aby zniszczyć jednostki nieprzyjaciela. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ wróg ma znaczącą przewagę liczebną, co wymaga od Was wiele sprytu. Wykorzystajcie jednak liczne tunele i ściany do zaskoczenia rywala. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś strzelacie klikając spacją. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, wkładajcie mundur i zaczynajcie!Tank cztery

Ocena gry

Czołgi zapewne zawsze kojarzyły Wam się z wojną i strzelaninami, ale czy przyszło Wam kiedyś na myśl, aby się nimi ścigać? Cyba nie, a ta gra daje Wam właśnie taką możliwość, w związku czym warto spróbować swoich sił w nowej roli. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, lecz jest mało precyzyjne i pozbawione czucia. Nie ma jednak co się dziwić, gdyż kierujemy przecież ciężką maszyną wojskową, a nie bolidem Formuły 1. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, siadajcie za stery i bądźcie pierwszymi na mecie!


Tank bat tle city

Ocena gry

W tej grze przyjmiecie bardzo nietypową rolę potwora, który zaatakował miasto. W Waszej inwazji przeszkodzić będą chciały różne jednostki jak np. policja czy wojsko. Liczcie się z licznym ostrzałem różnego typu pociskami, leczy Wy macie broń, która pokona wszystko, a jest nią...zabójczy wzrok. Kierując go na dany cel on po prostu wybuchnie i stanie się tak z czołgami, helikopterami, czy też pociskami lecącymi w Waszą stronę. Pamiętajcie również o zbieraniu jedzenia, które pomoże Wam się zregenerować.


Tan war 1943

Ocena gry

Właśnie znaleźliście się w czołgu na środku pustyni w środku wojny. Niestety jesteście osamotnieni, więc możecie liczyć tylko na siebie. Wasz wróg stara się to wykorzystać i naciera na Was ze wszystkich stron. Waszym zadaniem jest unicestwienie maszyn nieprzyjaciela, zanim do Was dotrą i zniszczą pancerz ochronny. Pamiętajcie jednak, że z każdą planszą poziom trudności wzrośnie w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie jest bardzo proste, gdyż pociski wystrzeliwują się automatycznie, więc Wam pozostało tylko kręcić myszką.


Tank online za darmo

Ocena gry

W przedstawionej grze poprowadzicie czołg, a Wasze zadanie będzie typowe w takich przypadkach, czyli musicie zniszczyć jednostki wroga. Pole bitwy to labirynt ze ścianami, które można niszczyć i warto to zrobić, aby dobrać się do skóry rywalowi. Pamiętajcie jednak, że ma on przewagę liczebną, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko, gdyż każdy trafiony strzał powoduje utratę życia. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek lub klawiszy W, A, S i D, strzelacie zaś spacją, powodzenia!


Wojskowe czołgi

Ocena gry

Jeśli praca w wojsku, to Wasze marzenie mamy coś dla Ciebie! W tej grze powierzona Wam zostanie tajna misja w Ameryce Południowej, a Waszym zadaniem będzie kierowanie czołgiem i zniszczenie wrogich jednostek. Nie przyjdzie Wam to jednak łatwo, ponieważ z każda chwilą maszyn nieprzyjaciela będzie przybywało, a dodatkowo na drodze porozrzucane są liczne miny na które musicie szczególnie uważać. Sterowanie tankiem odbywa się za pomocą strzałek lub klawiszy W, A, S i D. Działem operujecie zaś myszką, którą również otwieracie ogień.


Tank olen

Ocena gry

Gry z czołgami są bardo popularne, lecz w tym przypadku oprócz strzelania Wasza maszyna posiada również inną, mało spotykaną cechę, gdyż potrafi skakać. Warto wykorzystać to do unikania pocisków rywala, lecz pamiętajcie, że najlepszą obroną jest atak, więc musicie cały czas napierać na nieprzyjaciela i zniszczyć daną jednostkę, aby można było jechać dalej. Nie będzie to proste, ponieważ każdy kolejny poziom jest coraz bardziej skomplikowany, w związku z czym dajcie z siebie wszystko. Powodzenia!


Popularne gry

 • Samochodziki
 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 4830 ocena: 0.00

 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 666 ocena: 0.00

 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 575 ocena: 0.00

 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 514 ocena: 0.00

 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 465 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie