Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki 672 gier

Statki na trzech graczy

Ocena gry

Od setek lat wojny były toczone na morzu. W tej grze przeniesiecie się do czasów, gdy postrach siały kule armatnie, a okręty były drewniane. Staniecie się kapitanem takiego okrętu, a Waszym zadaniem będzie pokonanie floty nieprzyjaciela. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ wróg ma znaczącą przewagę liczebną, a dodatkowo z biegiem czasu gra staje się coraz trudniejsza. Nie ma się jednak co zrażać gdyż na pewno dacie sobie radę. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz spacji.


Gra w statki dla 2 online

Ocena gry

Dzięki tej grze przeniesiecie się do pradawnych czasów, kiedy to po oceanach pływały różnorodne potwory. Wy zaś będziecie kapitanami statku, który podczas podróży musi stawić czoła wielu przeszkodom takim jak ostrzał wroga i właśnie walka z wodnymi stworzeniami. Do tego celu musicie wytoczyć działa, które pomogą Wam zniszczyć jednostki nieprzyjaciela oraz zabić potwory. Pamiętajcie również, aby omijać góry lodowe, gdyż każde zderzenie z nimi przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić.


Statki simba

Ocena gry

Chyba każdy z Was bawił się kiedyś łódką z papieru. Jeśli nie, to teraz macie świetną do do tego okazję. Na ekranie pojawi Wam się dwóch chłopców po obu stronach wąskiego strumyka, którzy puszczają sobie właśnie statek zrobiony z papieru. Z prądem wody są jednak niesione różne przedmioty, a Waszym zadaniem jest niedopuszczenie ich do zderzenia z Waszą łódeczką, w związku z czym musicie zatykać w odpowiednim momencie usta danemu chłopcu, tak aby siła podmuchu tego drugiego doprowadziła do ominięcia przeszkody.


Statki wojna

Ocena gry

Nasza planeta przez cały czas narażona jest na atak obcych z kosmosu. W tej grze zmierzycie się właśnie z tym problemem, gdyż wrogie jednostki już udają się w jej stronę. Waszym zadaniem jest oczywiście, aby do tego nie dopuścić, i dlatego w tym celu wyruszacie na misje ratowania świata. Sterować statkiem powietrznym będziecie za pomocą myszki. Również za jej pomocą oddajecie strzały. Początkowe plansze są łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu to się zmieni, więc dajcie z siebie wszystko. Powodzenia!Statki wojny

Ocena gry

Kosmos, to przestrzeń w której toczy się wiele wojen, w tym te międzygalaktyczne. Dzięki tej grze weźmiecie udział w jednej z nich. Zasiądziecie za sterami statku powietrznego, który wyposażony jest w dwa rodzaje rakiet. Waszym zadaniem będzie oczywiście zniszczyć jednostki wroga, a do tego celu posłużą Wam przyciski C oraz X. Sterować maszyną będziecie zaś za pomocą strzałek na klawiaturze. Zróbcie wszystko, aby nie dać się trafić, gdyż każdy taki przypadek niestety przybliżać Was będzie do końca gry.


Statki rzymian

Ocena gry

Rzymskie imperium przez lata budowało swoją potęgę i nie miało ono sobie równych na morzu. Dzięki tej grze przeniesiecie się do tamtych czasów, a Waszym zadaniem będzie dowodzenie całą flotą, która musi dopłynąć w wyznaczone miejsce. Oczywiście na drodze napotkacie wrogie jednostki, które musicie pokonać, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Zanim jednak wyruszycie w podróż, to musicie zaplanować przebieg trasy, co robicie za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Statki trafiony zatopiony

Ocena gry

\"Trafiony zatopiony\" - to określenie jest Wam zapewne świetnie znane, a w tej grze obowiązywać ono będzie szczególnie, gdyż właśnie na tym polega, ta oto gra. Wcielacie się tutaj w kapitana floty morskiej na wojnie. Waszym zadaniem jest wyznaczenie pozycji dla swoich jednostek, a następnie rozpoczęcie walki. Do tego celu posłuży Wam myszka, którą wybieracie miejsca, gdzie chcecie posłać swoje pociski. Zróbcie wszystko, aby być pierwszym, który zatopi okręty wroga, gdyż w innym przypadku niestety poniesiecie klęskę.


Statki na dwa komputery

Ocena gry

Jeśli chcielibyście spędzić miło czas, to mamy coś, co może Was zainteresować. Przed Wami bardzo popularna gra statki, w którą na pewno już kiedyś graliście, a jeśli nie, to teraz macie świetną okazję, aby te zaległości nadrobić. Wcielacie się tutaj w dowódcę floty marynarki wojennej i jesteście odpowiedzialni za ustalenie pozycji dla Waszych jednostek. Gdy już to zrobicie, możecie przystępować do walki. Posłuży Wam do tego celu myszka, którą wybieracie miejsca, gdzie chcecie posłać pociski, powodzenia!


Statki dla dwóch klasyczna

Ocena gry

Na pewno graliście kiedyś w statki na papierze. Zawsze ma to swój urok, a dzięki tej grze będziecie mogli powtórzyć swoje wojenne wojaże. Zanim jednak przystąpicie do bitwy, to musicie rzecz jasna ustawić swoje jednostki na wybranych pozycjach. Gdy już będziecie gotowi, to możecie przystępować do rozgrywki. Pamiętajcie żeby zrobić wszystko, aby jako pierwszym zatopić wszystkie jednostki wroga, gdyż w innym przypadku poniesiecie klęskę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do dzieła i powodzenia!


Statki wojenne

Ocena gry

Dawniej wojny pomiędzy piratami były bardzo popularne, a o niektórych z nich krążą już legendy. W przedstawianej grze również i Wy będziecie mogli poczuć ten klimat, gdyż wcielicie się w rolę jednego z kapitanów takiego statku. Waszym zadaniem będzie oczywiście zatopić okręt wroga, co początkowo nie jest trudne. Sytuacja zmienia się dopiero po pewnym czasie, gdyż przechodzicie na kolejne etapy, które są coraz trudniejsze. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Popularne gry

 • Samochodziki
 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 5017 ocena: 0.00

 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 723 ocena: 0.00

 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 602 ocena: 0.00

 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 530 ocena: 0.00

 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 484 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie