Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki 672 gier

Statki na kartce

Ocena gry

Na pewno kiedyś podczas lekcji nudziło Wam się i wraz z kolegą postanowiliście zagrać w statki na kartce. Rozgrywka ta zawsze ma swój urok, a dzięki tej grze będziecie mieli okazje sobie o niej przypomnieć. Niestety dużym minusem jest fakt, że nie macie możliwości ustawienia swoich okrętów. Do dyspozycji macie jedynie przycisk, który robi to za Was automatycznie. Gdy już będziecie gotowi do walki, to za pomocą myszki komputerowej wybieracie miejsca, gdzie chcecie posłać swoje pociski, powodzenia!


Klasyczna gra statki online

Ocena gry

W poniższej grze zagracie w bardzo popularną grę jaką są statki. Wasza flota jest bardzo nowoczesna, podobnie jak Waszego przeciwnika, więc walka zapowiada się pasjonująco. Zanim jednak ją rozpoczniecie, to musicie na wybranych polach ustawić swoje okręty. To samo robi Wasz wróg, a gdy będziecie gotowi, to możecie zaczynać. Za pomocą myszki komputerowej wybierać będziecie pola gdzie chcecie posłać pociski i zróbcie wszystko aby zatopić wszystkie statki wroga, zanim on zrobi to samo z Waszymi, powodzenia!


Statki dla 2 osób

Ocena gry

Przed Wami klasyczna gra pt. \"Statki\", w którą na pewno już graliście. Polega ona na początkowym ustawieniu swoich okrętów na wybranych polach. To samo robi przeciwnik, a gdy już obie floty będą gotowe, to można zaczynać walkę. Do tego celu posłuży Wam myszka komputerowa za której pomocą strzelać będziecie z dział. Zróbcie wszystko, aby zatopić okręty wroga, zanim on to samo zrobi z Waszymi. Musicie wykazać się tutaj dużą inteligencją i przewidywalnością, aby odnieść sukces i na pewno Wam się uda.


Statki które się steruje

Ocena gry

Parkowanie zapewne kojarzy Wam się z samochodami, lecz w tej grze to nie nimi będziecie sterować, lecz motorówkami i statkami, które musicie zaparkować w miejscu wyznaczonym na ekranie. Nie jest to niestety takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ port jest bardzo ciasny, a dodatkowo nawet najmniejsze zderzenie z inną jednostką pływającą, czy pomostem zakończy grę. Dodatkowo każda kolejna plansza jest trudniejsza, więc musicie się bardzo postarać, aby osiągnąć swój cel. Do dzieła i powodzenia!Statki samoloty

Ocena gry

Marzyliście kiedyś, aby zasiąść za sterami statku kosmicznego i wyruszyć w intrygującą podróż w kosmos? Jeśli tak, to dzięki tej grze Wasze marzenie może się spełnić, gdyż właśnie to będzie Waszym zadaniem. Gdy już znajdziecie się na miejscu, to Waszym celem będzie strzelanie, aczkolwiek nie do wroga, jak to bywa w takich przypadkach, lecz do kółek na których widoczne są cyfry. Nie jest to trudne, więc na pewno dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Statki niszczenie dla dzieci za darmo

Ocena gry

Zastanawialiście się kiedyś jak jest w kosmosie? Dzięki tej grze będziecie mogli uzyskać odpowiedź na to pytanie, a to za sprawą faktu iż zostaniecie kapitanem statku kosmicznego wyruszającego w niesamowitą podróż. Niestety, lecz na przeciw Wam staną inne jednostki, które należą do wroga. Waszym zadaniem jest je pokonać, lecz musicie dać z siebie wszystko, gdyż przeciwnik ma znaczącą przewagę liczebną, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Statki Multiplayer

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami statku kosmicznego, aby zwiedzać galaktykę. Niestety, lecz na swojej drodze napotkacie wielu wrogów, których musicie zestrzelić. Niestety nie jest to łatwe, gdyż Wasz przeciwnik ma znaczącą przewagę liczebną. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie dacie sobie radę. Pamiętajcie jednak, aby nie zderzać się z innymi statkami, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry. Sterujecie oraz strzelacie za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Statki kosmiczne

Ocena gry

Kosmos skrywa przed nami jeszcze wiele tajemnic, lecz ludzie cały czas starają się go poznawać, a do tego celu służą im min. podróże statkami kosmicznymi. W tej grze i Wy właśnie wyruszyliście na taką ekspedycję, lecz na Waszej drodze stanęły inne jednostki chcące Was zestrzelić. Wy musicie robić to samo, więc klikając spację otwieracie ogień. Statkiem sterujecie zaś za pomocą strzałek na klawiaturze. Pamiętajcie również, że oprócz pocisków wroga należy również unikać meteorytów, do dzieła i powodzenia!


Statki bitwa morska

Ocena gry

Pirackie bitwy morskie na morzach i oceanach dawniej nie były niczym wyjątkowym. Dziś czasy trochę się zmieniły, lecz dzięki tej grze będziecie mieli okazję poczuć się jak prawdziwe wilki wodne z tamtego okresu. Zasiądziecie za sterami statku, którym sterować będziecie za pomocą strzałek na klawiaturze. Do innych jednostek strzelać zaś będziecie przyciskając spację. Pamiętajcie również, aby nie dopuścić do zderzenia okrętów, gdyż to niestety zakończy Waszą grę, a do tego nie możecie dopuścić, powodzenia!


Statki upiorne szukają skarbu

Ocena gry

Oglądaliście filmy pt. \"Piraci z Karaibów?\" Na pewno tak, a dzięki tej grze będziecie mieli okazję zostać kapitanem legendarnej Czarnej Perły. Będzie na Was ciążyła wielka odpowiedzialność jaką jest pokierowanie okrętem tak, aby nie wpadł on na żadne góry lodowe oraz wiry. Wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ płyniecie z dosyć dużą prędkością. Nie martwcie się jednak, gdyż w lewym, dolnym rogu dostępna jest mapka, która pokazuje Wam jakie przeszkody są przed Wami, więc z jej pomocą na pewno dacie sobie radę.


Popularne gry

 • Samochodziki
 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 4830 ocena: 0.00

 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 666 ocena: 0.00

 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 575 ocena: 0.00

 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 514 ocena: 0.00

 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 465 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie