Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki 672 gier

Statki elektroniczna gra

Ocena gry

W poniższej grze zagracie w statki, w które na pewno niejednokrotnie już graliście gdyż są one bardzo popularne. Jeśli jednak nie mieliście z nimi styczności, to dzięki tej grze jest okazja, aby te zaległości nadrobić. Zanim jednak przystąpicie do walki, to musicie ustalić pozycję swoich okrętów. Gdy już to zrobicie za pomocą myszki wybierać będziecie miejsca, gdzie chcecie skierować pociski. Zróbcie wszystko aby zatopić wszystkie jednostki wroga, zanim on to samo zrobi z Waszymi, do dzieła powodzenia!


Gra w statki dla dzieci

Ocena gry

Sprawne operowanie motorówkami nie jest łatwe, a jeśli nie wierzycie, to zachęcamy Was do zagrania w tę oto grę. Pracujecie tutaj w porcie wodnym i Waszym zadaniem jest zaparkowanie danej łodzi w wyznaczonym na ekranie miejscu. Początkowo nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie. Uważajcie, aby nie uderzyć w słupki na wodzie i inne środki pływające, gdyż każdy taki incydent spowoduje koniec gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc bądźcie ostrożni i precyzyjni.


Statki wodne

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę poszukiwacza skarbów. Wypłyniecie swoją łódką na morze i za pomocą wędki zbierać będziecie skarby znajdujące się na dnie. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz dostępnych jest wiele poziomów, a każdy kolejny jest coraz trudniejszy, więc dajcie z siebie wszystko. Pamiętajcie również, że za wyciągnięcie na pokład ryby zamiast skarbu grożą Wam ujemne punkty, a do takiej sytuacji nie możecie dopuścić. Łódką sterujcie ruszając myszką, zaś wędką przyciskiem po jej lewej stronie.


Statki jels dla dzieci

Ocena gry

Poniższa gra na pewno nie będzie Wam obca, gdyż zapewne już niejednokrotnie graliście w podobną. Na ekranie wyświetli Wam się kilkanaście kart ze statkami, samochodami i innymi pojazdami, które są odwrócone. Waszym zadaniem będzie odszukać pary. Nie jest to trudne, więc na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Liczyć się tutaj będzie przede wszystkim pamięć oraz inteligencja, którą musicie się wykazać. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Statki pirackie

Ocena gry

O piratach krąży wiele legend. Pewne jednak jest, ze byli oni postrachami mórz i oceanów na całym świecie. Rabowali oraz zatapiali inne okręty, a na dnie wód całego świata do dzisiaj spoczywają nieodkryte we wrakach skarby. Jeśli kiedykolwiek chcieliście się wcielić w rolę wilka morskiego, to dzięki tej grze macie wyśmienitą okazję, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynacie. Modyfikujcie swój statek oraz wytaczajcie najcięższe działa i przejmijcie panowanie na tutejszych wodach, powodzenia!


Gra w statki na kartce

Ocena gry

Statki, to bardzo popularna gra w którą można grać nawet na kartce i właśnie to będzie Waszym zadaniem w tej oto grze. Zanim jednak przystąpicie do walki musicie ustalić pozycję swoich okrętów. Gdy już to zrobicie, to możecie przystąpić do ostrzału jednostek wroga. Starajcie się trafić w jego okręty, gdyż każdy celny strzał przybliża Was do wygranej, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Statki dla dzieci

Ocena gry

Sterowanie statkiem na wodzie to nie jest takie łatwe zadanie, o czym przekonacie się sami grając w tę oto grę. Waszym zadaniem będzie tutaj parkowanie motorówek w wyznaczonych miejscach. Z pozoru wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest ponieważ każdy poziom jest coraz trudniejszy, a warto nadmienić, ze nawet najmniejszy kontakt z innym środkiem pływającym lub brzegiem skutkować będzie końcem gry, a do tego nie możecie dopuścić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Ładowanie koparką

Ocena gry

Zanieczyszczone środowisko to duży problem współczesnego świata i warto dbać o jego czystość. W tej grze właśnie to będziecie robić, a Waszym zadaniem jest posprzątanie brzegu oceanu ze śmieci jakie pozostawili ludzie. Do tego celu posłuży Wam koparka z magnesem na końcu. To za jego pomocą przysysać będziecie pod wodą śmieci. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ robicie to na czas, a każda ryba wyciągnięta przez przypadek z wody powoduje utratę cennych sekund. Dodatkowo każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza.


Ładowanie traktorów

Ocena gry

Traktory to maszyny, które są wykorzystywane nie tylko w rolnictwie, ale i w transporcie, a grając w tę grę przekonacie się o tym na własnej skórze. Zasiadacie tutaj za sterami jednego z nich, a Waszym zadaniem jest przewiezienie ładunku do celu. Od planszy zależy co to będzie, lecz zawsze musicie uważać, aby tego nie zniszczyć. Pamiętajcie, więc, że prędkość nie jest tutaj najlepszym rozwiązaniem, a każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Ładowanie i rozrzucanie obornika

Ocena gry

W tej grze zasiądziecie za sterami traktora, a Waszym zadaniem będzie przewieść wyhodowane warzywa do miasta, gdzie je sprzedacie. Z pozoru wydaje się to łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ trasa wiedzie przez wiele wzniesień i nierówności, gdzie niestety w bardzo łatwy sposób można zgubić naczepę lub ładunek, a do tego nie możecie dopuścić, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry. Nie ma się jednak co martwić na zapas, gdyż na pewno dacie sobie radę. Nie ma co czekać, więc zaczynajcie.


Popularne gry

 • Samochodziki
 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 5018 ocena: 0.00

 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 724 ocena: 0.00

 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 603 ocena: 0.00

 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 531 ocena: 0.00

 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 484 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie