Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki 672 gier

Ładowanie drzewa

Ocena gry

Praca kierowcy ciężarówki nie jest łatwa, a dzięki tej grze będziecie się mogli o tym przekonać. Na samym początku załadujecie drzewo na pakę, gdyż to właśnie je musicie przewieźć do tartaku. Wydawać by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest, ponieważ droga wiedzie przez wiele wzniesień na których bardzo łatwo stracić ładunek, a do tego nie możecie dopuścić. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu każda kolejna plansza staje się coraz trudniejsza, powodzenia!


Ładowanie towaru

Ocena gry

W poniższej grze pracujecie w kopalni drogocennych kamieni jako kierowca ciężarówki. Na samym początku będziecie musieli załadować ładunek na samochód, a następnie przewieźć go w wyznaczone miejsce. Wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest ponieważ droga jest wyboista i pełna wzniesień, w związku z czym łatwo na niej zgubić ładunek, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie, więc, że prędkość nie jest tutaj najważniejsza, a dodatkowo każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza.


Ładowanie tira

Ocena gry

Rozwożenie pizzy nie zawsze musi być nudne. W tej grze wcielicie się właśnie w takiego przewoźnika, a ten jakże popularny przysmak wraz z innymi składnikami będziecie transportować tirem. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać ponieważ częściowa utrata ładunku wiąże się z odjęciem cennych punktów, a całkowita z końcem gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również, że każda kolejna plansza stawać się będzie coraz trudniejsza. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Ładowanie wózkiem widłowym

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w operatora wózka widłowego. Poruszać się nim będziecie w porcie, gdzie jest duży ruch, więc na pewno nie będzie to łatwe zadanie, gdyż nawet najmniejszy kontakt z bandą lub innym przedmiotem skutkuje utratą jednego z trzech żyć, a do tego nie możecie dopuścić. Musicie więc bezbłędnie dowieść ładunek do celu i początkowo na pewno nie będziecie mieli z tym problemów, lecz pamiętajcie, że każda plansza staje się coraz trudniejsza, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę.Dźwig lego

Ocena gry

Złoto jest bardzo pożądanym surowcem na całym świecie, a w tej grze jesteście odpowiedzialni za jego wydobycie. Wcielicie się w operatora koparki, która swoje szczypce musi zanurzać głęboko w ziemi w poszukiwaniu tego kruszcu. Początkowo nie powinniście mieć z tym problemu, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a dodatkowo na każdej planszy z góry macie narzucone ile bryłek musicie wydobyć i w jakim czasie trzeba się zmieścić. Nie zrażajcie się jednak na samym początku gdyż na pewno dacie sobie radę.


Dźwig magnetyczny

Ocena gry

Dźwigi magnetyczne to bardzo popularne maszyny budowlane. W poniższej grze wcielicie się w operatora jednego z nich, a Waszym zadaniem będzie rozładowywanie ciężarówek. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ musicie to zrobić na ulicy wśród innych uczestników ruchu, w związku z czym uważacie, aby przez przypadek nie złapać samochodu cywilnego, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry. Sterowanie magnesem odbywa się za pomocą strzałek, spuszczacie go zaś klikając spację.


Zaparkuj dźwig

Ocena gry

W poniższej grze macie bardzo odpowiedzialne zadanie jakim jest praca na lotnisku i transportowanie różnego typu bomb. Do tego celu posłuży Wam wielki dźwig. Sterujecie nim za pomocą strzałek na klawiaturze. Następne podjeżdżając do ładunku używacie klawiszy Q oraz E aby wycelować podnośnik w jego stronę. Po naciśnięciu przycisku T podniesiecie bombę i możecie udać się w kierunku samolotu, po czym musicie położyć towar na wyznaczonym miejscu, a w tym pomogą Wam ponownie klawisze Q i E oraz Y, powodzenia!


Gry dźwigi podnośniki

Ocena gry

Ciuchcia o imieniu Tomek na pewno jest Wam znana z wielu bajek, a tym razem wcielicie się właśnie w nią. Waszym zadaniem będzie zbieranie owoców, które zaczęły spadać ze skrzyń, które podnosi Wasz kolega dźwig. Zadanie jest bardzo proste, więc swoich sił mogą spróbować tutaj nawet najmłodsi i warto to wykorzystać, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż warto sprawdzić się nowej roli. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek prawo-lewo na klawiaturze, do dzieła i powodzenia!


Gry dźwigi za darmo

Ocena gry

W przedstawionej grze Wasze zadanie jest bardzo przyjemne, gdyż polega ono na niszczeniu. Zasiadacie właśnie za sterami dźwiga z betonową kulą, który poruszając się musi niszczyć domy znajdujące się na jego drodze. Początkowo jest to proste zadanie, lecz z biegiem czasu poziom trudności znacząco wzrośnie, gdyż budynki stawać się będą coraz wytrzymalsze, więc w takiej sytuacji musicie wykazać się jeszcze większą determinacją. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Dźwig niszczenie

Ocena gry

Ta gra polega na całkowitej demolce, a Waszym zadaniem jest w niej uczestniczyć. Początkowo za pomocą dźwigu przewozicie bombę na miejsce wyburzania danego budynku. następnie ją podkładacie i szykujecie się na eksplozję. Niestety, lecz potem czeka Was sprzątanie, więc zajmie Wam to trochę czasu. Sterować maszyną będziecie za pomocą strzałek na klawiaturze. Podnośnikiem operujecie klawiszami Q oraz E, zaś podnoszenie przedmiotu następuje po wciśnięciu T zaś opuszczenie po kliknięciu Y, powodzenia!


Popularne gry

 • Samochodziki
 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 5017 ocena: 0.00

 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 723 ocena: 0.00

 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 602 ocena: 0.00

 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 530 ocena: 0.00

 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 484 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie