Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki 672 gier

Jazda na rolkach

Ocena gry

Jazda na rolkach to darmowa gra w której to grze będziemy jeździć na rolkach. Twoim zadaniem jest jechać drogą tak aby dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Postaraj się dojechać do mety bez żadnej wywrotce po drodze, ponieważ jak się wywrócisz to niestety ale zaczynasz grę od nowa. Graj myszką i strzałkami.


Przewożenie towaru

Ocena gry

Przewożenie towaru to darmowa gra z serii gry transport w której to grze musisz wcielić się w kierowcę ciężarówki i będziesz przewoził towar w wyznaczone miejsca. W każdej z plansz w tej grze musisz przewieźć towar w wyznaczone miejsce. Postaraj się w każdej z plansz przewieźć towar w jak najkrótszym czasie gry. Do jazdy używaj tylko strzałek.


Transport węgla

Ocena gry

Wciel się w kierowcę ogromnej ciężarówki i transportuj w tej grze węgiel z kopalni. Na samym początku zanim wyrusz w drogę ciężarówką to musisz załadować węgiel na przyczep. Podjedź w miejsce się trawa załadunek i załaduj ciężarówkę i dopiero potem wyrusz w trasę. Uważaj po drodze aby ładunek Ci nie wypadł z naczepy. Postaraj się przewieźć ładunek w jak najkrótszym czasie gry.Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.


Transport drzewa

Ocena gry

Transport drzewa to gra w której wcielamy się w kierowcę ciężarówki i naszym zadaniem jest właśnie w tej grze przewozić drzewo ciężarówką. Postaraj się i przewieź drzewo w wyznaczone miejsce w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj aby po drodze nie wywrócić ciężarówki, ponieważ jedziesz bo drodze na której nie brakujesz przeszkód oraz bardzo ostrych i stromych podjazdów. Do gry używaj strzałek.Kierowca ciężarówki

Ocena gry

Wciel się w kierowcę ogromnej ciężarówki, która transportuje kamienie i rusz w trasę. Twoim zadaniem bezie przewozić ciężarówką kamienia z jednego miejsca w wybrane drugie miejsce, które jest oznaczone na mapie za pomocą mety. Na samym początku gry wybierz sobie samochód, którym będziesz przewoził kamienie a następnie wyrusz w długą trasę. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Jazda kombajnem

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą kombajna i ruszaj w szaloną podroż przez las. W tej grze twoim zadaniem jest jechać kombajnem przez gęsty las tak aby nie uderzyć w żadne drzewo. Teoretycznie możesz uderzyć kilka razy w drzewa, ponieważ w dolnym ekranie gry masz pasek w którym pokazuje się uszkodzenie pojazdu.Uważaj aby nie zniszczyć całkiem kobajna, więc postaraj się omijać wszystkie drzewa po drodze do mety. Graj używając do gry tylko strzałek.


Monster Truck jazda po nierównościach

Ocena gry

Monster Truck jazda po nierównościach to gra w której wcielamy się w kierowcę ogromnej ciężarówki monster truck i naszym zadaniem jest jeździć po przeszkodach i pokonywać bardzo trudne trasy i ostre podjazdy. Postaraj się przejechać całą trasę w jak najkrótszym czasie gry. Do gry używaj tylko strzałek.


Jazda monster truckiem

Ocena gry

Jazda monster truckiem to darmowa gra z serii gry monster truck w które to jak już pewnie się domyślacie po samej nazwie gry będziemy jeździli ogromną ciężarówką monster truck. Twoim zadaniem jest kierować monster truckiem i w każdej z rund w tej grze musisz dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Jazda Quadem po nierównościach

Ocena gry

Jazda Quadem po nierównościach to gra w której już pewnie po samem nazwie domyślacie się co będziemy robić w grze. Celem gry jest przejechanie quadem jak najwięcej plansz na których nie brakuje przeszkód. Jeździj quadem po nierównościach i pokonuj wszystkie przeszkody, które tylko spotkasz w drodze do mety. Do kierowania quadem potrzebne Ci będą tylko strzałki.


Szalona jazda po nierównościach

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć motorem zwanym krossem po nierównościach. Twoim zadaniem jest przejechać jak największy dystans w jak najkrótszym czasie gry. Musisz jednak uważać na wszelakie przeszkody, którymi są na przykład bardzo strome podjazdy pod które musisz wjechać. Daj z siebie wszystko i zaprezentuj jak najlepiej swoje umiejętności jazdy. Do gry używaj strzałek.


Popularne gry

 • Samochodziki
 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 4830 ocena: 0.00

 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 666 ocena: 0.00

 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 575 ocena: 0.00

 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 514 ocena: 0.00

 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 465 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie