Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki 672 gier

Parkowanie dźwigiem

Ocena gry

Dźwigi to potężne maszyny i manewrowanie nimi, to nie jest wcale taka prosta sprawa, o czym przekonacie się grając w tę oto grę. Wasza praca jest dość, nietypowa gdyż polega na umieszczaniu trumien w wyznaczonych miejscach na cmentarzu. W tym celu często musicie parkować w wąskim miejscu, a dodatkowo musicie uważać, aby w nic nie uderzyć, gdyż poskutkuje to uszkodzeniami pojazdu, a ich większa ilość niestety zakończy Waszą rozgrywkę. Sterujecie strzałkami, zaś podnośnikiem za pomocą klawiszy Q oraz E.


Maniek złota rączka i dźwig

Ocena gry

Kojarzycie Mańka Złotą rączkę, który potrafi wszystko naprawić? Na pewno tak, gdyż jest on bohaterem bardzo popularnej animowanej bajki. Tym razem dzięki tej grze wcielicie się w jego postać, a Waszym zadaniem będzie stworzenie budowli z bardzo ciężkich bloków skalnych. Ich przenoszenie jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą dźwigu i właśnie nim posłużycie się w tym zadaniu. Wsiadajcie więc za jego stery i zaczynajcie, gdyż bez niego nie dacie sobie rady, o czym szybko się przekonacie, powodzenia!


Dźwig wydobywanie złota

Ocena gry

Złoto jest pożądane na całym świecie, lecz jego wydobycie jest bardzo trudne i skomplikowane, o czym przekonacie się grając w tę grę. Waszym zadaniem będzie usiąść za sterami dźwigu, którym będziecie jeździli i spuszczali łychę w głąb ziemi w celu wydobycia tego cennego kruszcu. Sterować maszyną będziecie za pomocą myszki, która przesuwana do przodu i do tyłu wywołuje takie same ruchy na pojeździe. Hak opuszczacie zaś za pomocą lewego jej przycisku. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, wsiadajcie za stery i sprawdźcie się w nowej roli.


Dźwig online

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie stworzenie wielkiego miasta, w którym królować będą wysokie wieżowce. Zadanie z pozoru łatwe, wcale takie nie jest, a przekonacie się o tym na własnej skórze. Na samym początku nie powinniście mieć problemów, gdyż bloki są niskie, lecz z biegiem czasu ich wysokość wzrasta, a wtedy łatwiej o popełnienie błędu. Pamiętajcie aby przyłożyć się do pracy jak najlepiej tylko potraficie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!Gry symulator dźwigu

Ocena gry

Przed Wami bardzo popularna gra o tematyce budowlanej. Waszym zadaniem w niej będzie stworzenie od podstaw wielkiego miasta poprzez tworzenie wieżowców. Na początku zaczniecie od tych najniższych, lecz z biegiem czasu otworzy Wam się możliwość budowania coraz wyższych. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż hak na którym umieszczone są poszczególne elementy bez przerwy się chwieje, co bardzo utrudnia efektywną pracę i może doprowadzić w późniejszej fazie do zawalenie się konstrukcji, a tego na pewno nie chcecie.


Gry dźwigi budowlane

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami dźwigu, a Waszym zadaniem będzie zbudowanie z klocków jak najwyższej budowli. Z pozoru wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest ponieważ jeden niewłaściwy ruch może spowodować zawalanie się konstrukcji, co niestety poskutkuje przedwczesnym zakończeniem gry, a tego na pewno nie chcecie. Z biegiem czasu odblokowywać się będą kolejne elementy, wiec powinno być łatwiej. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, zaś klocki obracacie przy pomocy strzałek na klawiaturze.


Gry dźwigi lego

Ocena gry

Budowa wierzy lub jakiegoś budynku nie może obejść się bez dźwigu, który jest podstawową maszyna przy tego typu przedsięwzięciach. W tej grze zasiądziecie za jego sterami i postaracie się z klocków zwanych tetris zbudować jak najwyższą budowlę. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogło by się wydawać, ponieważ teren jest bardzo pochyły i niestety w każdej chwili konstrukcja może się zawalić, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko, powodzenia!


Dźwig z kulą

Ocena gry

Czasami aby móc zacząć budowę trzeba najpierw zburzyć to, co stoi na przeszkodzie i właśnie takie zadanie w tej grze zostało Wam powierzone. Zasiądziecie za sterami buldożero-dżwigu z wielką betonową kulą, którym będziecie jeździć i niszczyć wszystko co napotkacie. Zróbcie to jak najszybciej, gdyż jeśli maszyna zderzy się z budynkiem, to niestety rozpadnie się, co oznaczać będzie koniec gry, a do tego na pewno nie możecie dopuścić, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko, powodzenia!


Dźwig ostra demolka

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie burzenie budynków, które napotkacie na drodze jeżdżąc dźwigiem z wielką, betonową kulą. Pamiętajcie, aby nie dopuścić do zderzenia maszyny z budynkiem, gdyż wtedy niestety Wasza gra zakończy się. Początkowo nie powinniście mieć z niczym problemów, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a zabudowania staną się coraz bardziej wytrzymałe, co wymagać od Was będzie większego wysiłku. Sterowanie w całości odbywa się a pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Dźwig dla dzieci

Ocena gry

Segregować odpady powinien każdy, a ta gra sprawia, że czynność ta będzie sprawiała przyjemność. Do tego celu posłuży Wam dźwig dzięki czemu śmieci przenosić będziecie do odpowiednich pojemników. Do dyspozycji macie takowe na papier, zielone szkło, brązowe oraz przeźroczyste. Starajcie się nie pomylić, gdyż w innym przypadku będziecie musieli zacząć od nowa, a tego na pewno nie chcecie, więc dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

 • Samochodziki
 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 5017 ocena: 0.00

 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 723 ocena: 0.00

 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 602 ocena: 0.00

 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 530 ocena: 0.00

 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 484 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie