Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki 672 gier

Kierowca dwiga

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie segregowanie odpadów. Posłuży Wam do tego dźwig, którym sterujcie za pomocą panelu widocznego w lewym, dolnym rogu ekranu klikając na niego lewym klawiszem myszki. Nie jest to trudne, a śmieci wrzucacie do pojemników na papier, zielone szkło, brązowe oraz przeźroczyste. Starajcie się nie pomylić i dajcie z siebie wszystko, gdyż segregować odpady powinien każdy, w związku z czym nie czekajcie już dłużej, i zaczynajcie, gdyż butelki i inne przedmioty czekają. Do dzieła i powodzenia!


Praca na dźwigu

Ocena gry

Dźwigi to maszyny, które są odpowiedzialne za przenoszenie różnorodnych, ciężkich przedmiotów. Nie inaczej jest w tej grze, gdzie na transport czekają wielkie kloce. Waszym zadaniem jest je oczywiście przenieść, a celem będzie zielony pasek widoczny na ekranie. Pamiętajcie, że z każdym levelem poziom trudności będzie znacząco wzrastał, a Wy będziecie musieli wykazać się jeszcze większą precyzją, której bez wątpienia wymaga ta gra. Aby zacząć daną plansze od początku wystarczy nacisnąć klawisz R, zaś za zbliżenie magnesu odpowiadają klawisze I oraz O.


Jazda dźwigiem

Ocena gry

W poniższej grze będziecie pracowali jako operator dźwigu. Waszym zadaniem jest przeniesienie danych elementów na zielony pasek widoczny na ekranie. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ musicie to zrobić bardzo precyzyjne, co nie jest łatwe biorąc pod uwagę gabaryty maszyny, więc musicie się postarać. Na pewno jednak dacie sobie radę. Poziom resetujecie przyciskiem R, zaś za zum magnesu odpowiadają klawisze I oraz O. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, powodzenia!


Symulator dźwigu

Ocena gry

Praca jako operator dźwigu jest bardzo trudna, a to za sprawą tego, że mimo gabarytów maszyny trzeba być bardzo precyzyjnym. Ta gra zweryfikuje właśnie u Was tę umiejętność, ponieważ Waszym zadaniem będzie zdejmowanie ładunku z ciężarówki, która jedzie po drodze. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ w ruchu ulicznym uczestniczą również inne pojazdy, a zahaczenie ich niestety powodować będzie utratę punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, wiec dajcie z siebie wszystko, powodzenia!Magnetyczny dźwig

Ocena gry

Dźwigi magnetyczne to jedne z najpopularniejszych maszyn tego typu. Dzięki tej grze będziecie mieli możliwość zasiąść za jego sterami, a Waszym zadaniem będzie rozładunek ciężarówki. Wydawać by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest ponieważ, auto jedzie po drodze publicznej, a zaczepienie innego pojazdu niestety skutkuje punktami ujemnymi. Dźwigiem kierujecie za pomocą strzałek, zaś magnes spuszczacie przy pomocy spacji. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Praca na złomowisku

Ocena gry

Żadne złomowisko nie mogłoby funkcjonować bez dźwigu, który przenosi najcięższe rzeczy, a w tej grze są nimi karoserie starych aut, które muszą trafić do specjalnej prasy, więc Waszym zadaniem jest przenieść je właśnie tam z różnorodnej sterty. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ na samym początku musicie hakiem wycelować w wybrane auto, a następnie upuścić je w wyznaczone miejsce. Jeśli się nie uda to niestety zostaną odjęte Wam punkty, które w końcowym rozrachunku przedwcześnie zakończą Waszą grę.


Dźwig na złomowisku

Ocena gry

W tej grze wcielacie się w pracownika złomowiska, który jest operatorem dźwigu. Waszym zadaniem będzie przeniesie karoserii starych aut na prasę, która je zgniecie. Wydawać by się to mogło łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ w tej pracy liczy się precyzja. Musicie w odpowiednim momencie zwolnić hak, aby złapał on auto, a następnie upuścić je w wyznaczonym miejscu, co niestety utrudnia chwiejąca się łycha. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc do dzieła. Sterowanie odbywa się za pomocą spacji.


Dwig na placu budowy

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie zasiąść za sterami dźwigu i zbudować nowoczesny dom. Do dyspozycji macie trzy wajchy odpowiedzialne za różne funkcje i na początku musicie się do nich przyzwyczaić. Gdy już to zrobicie czas zabierać się do pracy, która wcale nie jest taka prosta, ponieważ poszczególne elementy jest trudno nakierować w poszczególne miejsca. Nie ma się jednak co zrażać gdyż po pewnym czasie na pewno Wam się uda, a najlepszą nagrodą za włożony trud będzie widok pięknego domu.


Operator dźwigu

Ocena gry

Na świecie powstają coraz to nowocześniejsze domy, w których zmienia się praktycznie wszystko. Bez zmian pozostaje tylko jedna rzecz, a jest nią maszyna, która te budowle wznosi, czyli dźwig. W tej grze właśnie za jego sterami zasiądziecie aby zbudować przepiękną posesję. Jest to dosyć trudne, gdyż sprawne operowanie maszyny wymaga trochę wprawy, lecz na pewno się przyzwyczaicie, a końcowym tego dowodem będzie piękne mieszkanie powstałe na miejscu budowy. Sterujecie za pomocą myszki, powodzenia!


Dźwig na budowie

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w operatora dźwigu na budowie. Waszym zadaniem będzie zbudowanie wierzy z klocków tetris do wyznaczonej wysokości. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ liczba elementów jest ograniczona, a na dodatek w bardzo łatwy sposób mogą one spaść, więc bądźcie czujni, gdyż w innym wypadku nie osiągniecie celu, co niestety wiązać się będzie z końcem gry, a do tego nie możecie dopuścić, więc dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Samochodziki
 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 4830 ocena: 0.00

 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 666 ocena: 0.00

 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 575 ocena: 0.00

 • Symulator podnośnika online

  Symulator podnośnika online

  Oglądana: 514 ocena: 0.00

 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 465 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie