Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Ścigacze 68 gier

Motory na myszkę

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziemy układali puzzle z rozsypanki. Naszym zadaniem tym razem jest ułożyć puzzle, które widoczne są na ekranie gry. Puzzli jak widać jest dosyć sporo, więc czas zabrać się za układanie. Zasady gry są bardzo proste jak każdych puzzli.Należy ułożyć puzzle tak aby każdy pasował do pozostałych i powstał z nich obrazek. Do układania używaj tylko myszki komputerowej.


Wyścigi motorów na torze

Ocena gry

Wyścigi motorów na torze to gra w której jak już się pewnie domyślasz po samej nazwie gry będziemy brali udział w wyścigach na torze na którym nie brakuje nierówności. Musisz dać z siebie wszystko i zaprezentować się od najlepszej chwili aby wyprzedzić przeciwnika na torze i wygrać wyścig.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Motory ninja

Ocena gry

Wciel się w tajnego wojownika Ninje i rusz do gry. Twoim zadaniem w tej grze jest jechać motorem po torze na którym nie brakuje przeszkód. Musisz w jak najkrótszym czasie gry przejechać wyznaczoną trasę. Podczas jazdy musisz też uważać aby nie wywrócić motocykla do góry kołami, ponieważ wtedy będziesz zmuszony zacząć grę od nowa. Do gry używaj tylko strzałek.


Triki na motorze

Ocena gry

Szybka jazda,wysokie stoki i triki w powietrzu to trzy cechy, które znakomicie opisują tą grę. Zasiądź za kierownicą motora i zacznij wykonywać triki w powietrzu. Musisz w każdej z rundy przeskoczyć wyznaczone pole a także w powietrzu wykonać jak najlepiej punktowane triki.Do grania potrzebujesz strzałek, które niezbędne będą do jazdy motorem a także klawiszy do trików, które zostały opisane w grze.Triki na motorach

Ocena gry

Wykonuj triki na motorach podczas skoków w tej grze. Twoim głównym zadaniem w tej grze jest wykonać podczas lotów jak najwięcej trików, które zostaną jak najlepiej punktowane. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek. Uważaj aby nie wywrócić się podczas wykonywania trików, ponieważ zostaną Ci odjęte punkty.


Motory co robią sztuczki

Ocena gry

Jesteś tym razem kierowcą motocykla, którym będziesz skakał w tej grze i wykonywał sztuczki podczas lotu w powietrzu. Postaraj się wykonywać podczas lotu, czyli tuż zaraz po wyskoczeniu jak najlepsze triki, które zostaną jak najlepiej punktowane. Do jazdy potrzebujesz tylko strzałek a do trików klawiszy A,S,D,W.


Nauka jazdy ścigaczem

Ocena gry

Naucz się jeździsz ścigaczem własnie w tej grze. Na ekranie gry jak za pewne widzisz nie brakuje przeszkód i to właśnie w tej grze twoim zadaniem jest omijać przeszkody, które tylko spotkasz na drodze do mety. Daj z siebie wszytko i naucz się jeździć ścigaczem własnie w tej grze.Do kierowania używaj tylko strzałek.


Kierowanie motorem

Ocena gry

Jak sama nazwa gry wskazuje tym razem będziemy kierowali motorem i naszym celem będzie przejechać przez tor pełen przeszkód nie zaliczając pod drodze żadnego wypadku, ponieważ jak wywrócisz motocykl do góry kołami to niestety ale będziesz zmuszony do rozpoczęcia rundy od nowa. Do kierowania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Gra z motorem

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra z motorem w której to grze będziemy jeździli motocyklem po nierównościach i naszym zadaniem jest przejechać bez żadnej wywrotki przygotowaną trasę gry. Na trasie, którą jedziesz jest bardzo wiele przeszkód, które musisz pokonać i dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj głównie jak będziesz próbował wjechać pod stromą górkę, ponieważ jak się wywrócisz to niestety ale musisz zacząć rundę od nowa. Do grania potrzebujesz tylko strzałek.


Motory enduro

Ocena gry

Wsiadaj za kierownice motocykla przeznaczonego do trailu i rusz w trasę. Twoim głównym celem w tej grze jest przejechać wyznaczoną trasę gry na której nie brakuje przeszkód. Każdą przeszkodę, którą tylko spotkasz w drodze do mety musisz oczywiście pokona tak aby nie przewrócić motoru do góry kołami, ponieważ jak go przewrócisz to niestety ale będziesz musiał zacząć rundę od nowa. Do grania potrzebujesz tylko strzałek, które są niezbędne do kierowania motorem na torze.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Ścigacze
 • Motory Friv

  Motory Friv

  Oglądana: 575 ocena: 0.00

 • Triki na motorze

  Triki na motorze

  Oglądana: 272 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy ścigaczem

  Nauka jazdy ścigaczem

  Oglądana: 261 ocena: 0.00

 • Ścigacze co jeżdzą na jednym kółku

  Ścigacze co jeżdzą na jednym kółku

  Oglądana: 250 ocena: 0.00

 • Wyścigi motocyklowe

  Wyścigi motocyklowe

  Oglądana: 246 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie