Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Kucharskie darmowe gry dla dzieci online Smażenie 7 gier

Smażenie jajecznicy

Ocena gry

Jajecznica to bardzo popularna potrawa składająca się z jajek. Nie dość, że jest dobra, to jeszcze dodatkowo bardzo łatwa w przygotowaniu, o czym się za chwilę przekonacie. Pierwszą czynnością jest rozpalenie patelni, a następnie rozbicie jajek i wylanie ich ze skorupki na olej. Po tej czynności to samo robicie również z parówką, która dopełni smaku Waszej potrawie. Uważajcie jednak, aby nic nie przypalić, gdyż jajecznica nie wyjdzie i niestety będziecie musieli zacząć od nowa, a tego na pewno nie chcecie.


Smażenie naleśników

Ocena gry

Naleśniki to przysmak wielu osób, a Waszym zadaniem w tej grze będzie właśnie je przygotować. Nie jest to trudne, a jedyna komplikacją może być to, że robicie naleśniki bananowe. Ta zmiana nie powinna Wam jednak sprawić problemu, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą podpowiedzi, więc na pewno dacie sobie radę. Na samym początku w jednej misce wyrabiacie ciasto, w drugiej zaś miksujecie banany i całość dodajecie do siebie mieszając. Gdy to zrobicie możecie zabierać się za smażenie na patelni i gotowe!


Smażenie frytek

Ocena gry

Praca w restauracji wcale nie jest taka prosta, a jeśli nie wierzycie to zagrajcie w tę grę, a przekonacie się o tym sami. Do Waszych zadań należy przygotowanie czekoladowych lizaków, kawy, soków, frytek jak i innych dań. Róbcie to jednak jak najszybciej, gdyż klienci czekają, lecz mimo to wszystko musicie wykonywać dokładnie. Jeśli się nie uda, to nie martwcie się, zacznijcie po prostu od początku. Z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, gdyż klientów zacznie przybywać, więc do dzieła powodzenia!


Smażenie placków

Ocena gry

Szarlotka to bardzo popularny placek, który uwielbia bardzo wiele osób. Waszym zadaniem w tej grze będzie przygotowanie go. Pomagać Wam w tym będzie Elza, którą na pewno znacie z filmów animowanych. Gotowanie w takim towarzystwie powinno sprawić Wam jeszcze większą frajdę. Na początku musicie obrać i pokroić główny składnik, jakim są jabłka. Następnie urabiać będziecie ciasto. Nie jest to jednak takie proste, gdyż w grze nie ma podpowiedzi, w związku z czym łatwo o pomyłkę, a to skutkuje końcem gry.Smażenie mięsa

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać małej dziewczynki, która za zadanie ma przygotować sałatkę rybną. Na samym początku musicie oczywiście usmażyć rybę na patelni. Następnie ją pokroić i dodać wszelkie składniki. Wydaje się łatwe i takie właśnie jest, aczkolwiek pamiętajcie, aby wykonywać wszystko wedle wskazówek pojawiających się na ekranie, gdyż to właśnie dzięki im danie nie sprawi nam większych problemów. Wkładajcie więc fartuch i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Smażalnia ryb

Ocena gry

Gotowanie to w pewnym sensie sztuka, a dzięki tej grze będziecie mogli się jej oddać. Waszym zadaniem jest usmażenie paluszków rybnych wedle przepisu. Nie jest to jednak takie proste, gdyż musicie uważać, aby czegoś nie zepsuć lub po prostu nie przypalić naszego dania. Przez cały czas towarzyszą nam wskazówki, lecz pamiętajcie, aby nie zwlekać, gdyż cały czas robimy wszystko na czas, w związku z czym musicie być sprawni jak prawdziwi kucharze. Sterowanie odbywa się w całości myszką komputerową.


Smażenie ryby

Ocena gry

Zabaw się w kucharza i tym razem naucz się smażyć ryby jeżeli jeszcze nie umiesz a jeżeli już umiesz smażyć rybę to postaraj się usmażyć i przygotować ją jak najlepiej.Do grania w tą grę potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Smażenie
 • Smażenie frytek

  Smażenie frytek

  Oglądana: 284 ocena: 0.00

 • Smażalnia ryb

  Smażalnia ryb

  Oglądana: 257 ocena: 0.00

 • Smażenie ryby

  Smażenie ryby

  Oglądana: 255 ocena: 0.00

 • Smażenie jajecznicy

  Smażenie jajecznicy

  Oglądana: 224 ocena: 0.00

 • Smażenie naleśników

  Smażenie naleśników

  Oglądana: 222 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie