Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Spychy i spychacze 18 gier

Spychacz dla dzieci

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z serii gry spychy i spychacze w której to grze wcielamy się w kierowcę spychacza i naszym zadaniem jest pracować jako jego operator na budowie. Musisz transportować ładunki takie jak między innymi skrzynie. Aby je przetransportować w inne miejsce musisz je po prostu przepchnąć spychaczem. Uważaj aby nie jechać zbyt szybko, ponieważ przy zbyt szybkiej jeździe możesz uszkodzić skrzynię. Do grania używaj tylko strzałek.


Symulator spychacza

Ocena gry

Symulator spychacza to gra w której wcielamy się w kierowcę spychacza i naszym zadaniem jest wykonywać w tej grze przeróżne misje takie jak między innymi przepychanie drewnianych skrzynek. W każdej z plansz musisz przepchnąć drewnianą skrzynkę w wyznaczone miejsce, które jest oznaczone kolorem zielonym. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są niezbędne do kierowania pojazdem.


Samochody ciężarowe spychy kolorowanka

Ocena gry

W tej grze do wyboru mamy trzy kolowanki: kolorowankę ze spychaczem,kolorowankę z koparką a także z samochodem ciężarowym.Oczywiście trzy maszyny pochodzą z bajki Bob Budowniczy. Do kolorowania masz dostępną całą paletę barw z której możesz wybrać przeróżne kolory, które Ci się tylko podobają. Do kolorowania malowanki potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Traktor spychacz

Ocena gry

Jesteś operatorem koparko spychacza i twoim zadaniem tym razem jest wydobywać śmiecie z wody. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry wydobyć jak najwięcej śmieci z wody. Operuj koparką używając do gry tylko wyłącznie myszki komputerowej.Jazda spychaczem

Ocena gry

Tym razem będziemy jeździli spychaczem po specjalnie przygotowanym torze na którym nie brakuje przeszkód. Twoim zadaniem w każdej z rund tej gry jest oczywiście przejechać wyznaczony tor przeszkód w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj także na zakrętach aby nie jechać zbyt szybko, ponieważ zbyt szybka jazda może doprowadzić do wywrotki spycha i wtedy będziesz musiał niestety zacząć rundę od nowa.Do kierowania używaj tylko wyłącznie strzałek.


Symulator spycha

Ocena gry

W tej grze będziemy kierowali spychem i poruszali się nim po trasie na której nie brakuje nierówności a także wszelakich przeszkód takich jak między innymi strome podjazdy. Jeżeli zamierzasz wjechać pod stromą górę to musisz starać się jechać dosyć wolno, ponieważ przy zbyt szybkiej jeździe możesz przewrócić spycha do góry nogami a wtedy będziesz musiał zacząć grę od nowa.Do kierowania spychaczem używaj tylko strzałek.


Jazda spychem na budowie

Ocena gry

Jazda spychem na budowie to gra w której jak już się pewnie domyślacie po samej jej nazwie będziemy jeździć spychem na budowie i naszym zadaniem będzie wykonywać różne zadania. W pierwszej rundzie musisz przetransportować drewniane paczki przepychając je spychaczem w specjalnie oznaczone miejsce na zielono. Postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry i uważaj aby nie rozbić paczki przy zbyt szybkiej jeździe. Do kierowania spychaczem potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Jazda spychem

Ocena gry

Twoim marzeniem było zasiąść kiedyś za kierownicą spycha i ruszyć w drogę? Jeżeli tak to właśnie się spełniło, ponieważ w tej grze musisz wcielić się w kierowcę spychacza i pracować jako operator tej maszyny.W każdej z rund tej gry musisz przepychać drewniane skrzynki w oznaczone pola na zielono.Do jazdy potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Gra w spychacz

Ocena gry

Przed tobą gra w której jesteś kierowcą spychacza i będziesz musiał wykonać kilka misji w tej grze,które będą polegały na transporcie skrzynek wykonanych z drewna. W każdej z plansz na zielono oznaczono punkt w który musisz przepchnąć drewniane skrzynki.Postaraj się to oczywiście wykonać w jak najkrótszym czasie gry oraz staraj się jechać dosyć wolno tak aby nie uszkodzić podczas jazdy skrzynki.Do jazdy potrzebujesz tylko strzałek.


Gra o spychu

Ocena gry

Gra o spychu to kolejna darmowa gra z serii gry spychacze dla najmłodszych w której to grze oczywiście będziemy jeździli spychaczem i naszym zadaniem będzie przepychać ładunki takie jak na przykład drewniane skrzynie w specjalnie oznaczone miejsca, które są z dala dobrze widoczne, ponieważ oznaczono je zielonym kolorem.Do kierowania spychem używaj tylko strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Spychy i spychacze
 • Gra w spychacz

  Gra w spychacz

  Oglądana: 464 ocena: 0.00

 • Gra o spychaczu

  Gra o spychaczu

  Oglądana: 334 ocena: 0.00

 • Gra ze spychem

  Gra ze spychem

  Oglądana: 332 ocena: 0.00

 • Symulator spychacza

  Symulator spychacza

  Oglądana: 310 ocena: 0.00

 • Gra o spychu

  Gra o spychu

  Oglądana: 300 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie