Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Helikoptery policyjne

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielacie się w przestępcę, którego zadaniem jest zestrzelenie jak największej ilości śmigłowców policyjnych. Zadanie oczywiście nie jest łatwe, ponieważ z helikopterów również wydobywają się strzały w naszą stronę, a z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał, gdyż na ekranie zacznie pojawiać się coraz więcej jednostek powietrznych, więc musicie być bardzo czujni i pamiętajcie, aby nie dać się zabić, gdyż jest to adekwatne z końcem gry. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek, a strzelamy używając myszki.


Helikoptery wojskowe

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w pilota wojskowego śmigłowca, który znalazł się w centrum wojny. Waszym zadaniem będzie niszczenie jednostek naziemnych, jak i powietrznych należących do wroga. Do tego celu posłuży Wam kilka rodzajów rakiet, które obsługujecie klawiszami Z, X oraz C. Maszyną steruje się zaś za pomocą strzałek na klawiaturze. O ile początkowo wydaje się to łatwe, o tyle w późniejszej fazie wrogich celów strzelających do Was zacznie przybywać, więc gra stanie się coraz bardziej zaawansowana.


Strażak i helikopter

Ocena gry

W tej grze jesteście świadkami pożaru na wodze, którego ugaszenie jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą śmigłowca. Za jego sterami zasiądziecie właśnie Wy, a Waszym zadaniem będzie uzupełnianie zbiornika z wodą umieszczonego na linie poprzez jego zanurzanie w wodzie, a następnie zrzucenie zawartości nad epicentrum pożaru. W ten sposób musicie postępować każdorazowo, aż do momentu zażegnania niebezpieczeństwa, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż ogień nie może z Wami wygrać.


Gaszenie pożaru śmigłowcem

Ocena gry

Tym razem zasiądziecie za sterami śmigłowca straży pożarnej, a Waszym zadaniem będzie walka z ogniem z powietrza. Jest to bardo odpowiedzialne, jak i trudne zadanie. Od samego początku wszystko zależy od Was. Musicie napełnić zbiornik z wodą zanurzając go w morzu, a następnie wylać wodę nad płomieniami. Postępować w ten sposób musicie aż do momenty całkowitego zażegnania niebezpieczeństwa. Początkowo nie powinniście mieć problemów, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał, powodzenia!Gaszenie pożaru z powietrza helikopterem

Ocena gry

Tym razem pożar wybuchł w miejscu niedostępnym dla wozów strażackich. W tym celu go walki z nim użyjecie śmigłowca za którego sterami zasiądziecie. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ ilość wody w zbiorniku jest ograniczona, w związku z czym każdorazowo musicie je uzupełniać zanurzając zbiornik w wodzie. Uważajcie jednak, aby podczas wykonywania tej czynności nie zatopić helikoptera. Początkowo powinniście dać sobie radę, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności będzie znacząco wzrastał.


Gaszenie pożaru domu helikopterem

Ocena gry

Pilotowanie śmigłowca to nie jest takie łatwe zadanie, a co dopiero, gdy dochodzi to tego gaszenie pożaru. Właśnie takiemu zadaniu musicie sprostać w tej grze, w związku z czym nie możecie się poddawać. Powodzenie misji od samego początku zależy od Was, ponieważ za każdym razem musicie uzupełnić poziom wody w zbiorniku na linie poprzez zanurzenie go w morzu. Pamiętajcie jednak, że zbyt bliskie zejście do lustra wody może spowodować zatopienie maszyny. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Ugaś pożar helikopterem

Ocena gry

Pożary często wybuchają w miejscach, gdzie wozy strażackie nie mają szansy dojechać. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą śmigłowce, które są wstanie dotrzeć niemal wszędzie. I właśnie o tym jest ta gra. Zasiądziecie za sterami helikoptera, a Waszym zadaniem będzie walka z ogniem z powietrza. Bez wątpienia jest to trudne, aczkolwiek ta praca wymaga poświęcenia i determinacji, w związku z czym musicie być gotowi na każdą sytuację. Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Gaszenie pożaru budynku helikopterem

Ocena gry

Na pewno niejednokrotnie widzieliście na filmach, jak strażacy walczą z ogniem z powietrza, gasząc pożary za pomocą śmigłowców. Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak to jest, to dzięki tej grze będziecie mieli szansę przekonać się o tym na własnej skórze. Bez wątpienia jest to świetny i realistyczny symulator, a najlepszym tego dowodem jest to, że zbiorniki samodzielnie musimy uzupełnić podlatując nad lustro wody. Pamiętajcie jednak aby nie zrobić tego zbyt blisko, ponieważ może zakończyć się to zatopieniem maszyny.


Strażak sam helikopter

Ocena gry

Sam to świetnie znany Strażak wszystkim dzieciom. W tej grze wcielicie się w jego postać, a Waszym zadaniem będzie gaszenie pożarów śmigłowcem. Jest to bardzo nietypowe i trudne zadanie, lecz prawdziwy pogromca płomieni nigdy się nie poddaje, co zapewne widzieliście na bajkach z udziałem tego animowanego bohatera. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynaj, gdyż pożar sam się nie ugasi, a w tej pracy liczy się każda sekunda, która jest na wagę złota. Do działa i powodzenia! Sterujemy strzałkami.


Zgaś pożar samolotem

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w pilota śmigłowca, a Waszym zadaniem będzie gaszenie pożarów. Zadanie to nie jest proste z ziemi, a co dopiero z powietrza, a dzięki tej grze będziecie mieli okazję cię o tym przekonać. Początkowo nie jest trudno, aczkolwiek z biegiem czasu poziomy trudności wzrosną, więc misje staną się coraz trudniejsze. Każdorazowo zbiornik na linie musicie napełnić w morzu, a potem spuścić jego zawartość w cel. Na pewno dacie sobie radę, więc nie zwlekajcie i zaczynajcie, gdyż płomienie muszą zostać pokonane.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »

Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie