Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Pożar 5

Ocena gry

Ta gra to świetny symulator straży pożarnej z bardzo dobrą grafiką. Wcielacie się tutaj w dowódcę jednostki i Waszym zadaniem będzie odebranie zgłoszenia i wysłanie na akcję odpowiednie radiowozy. Po przyjechaniu na miejsce musicie podłączyć węże strażackie i zacząć akcję. Nie pozwólcie, aby ogień z wami wygrał, gdyż wszyscy liczą na Waszą pomoc. Do wyboru mamy kilka plansz, a każda różni się zadaniem. Do sterowanie używamy myszki. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż ogień sam się nie ugasi.


Gra w gaszenie pożaru

Ocena gry

Wozem strażackim jeżdżą najlepsi z najlepszych, a dzięki tej grze masz szansę stać się jednym z nich. Twoim zadaniem będzie dojechanie jak najszybciej do miejsca w którym wybuchł pożar. Z pozoru wydaje się to łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ trasa usłana jest licznymi przeszkodami, a na dodatek z każdą kolejną planszą poziom trudności znacznie wzrośnie przez co osiągniecie celu będzie coraz trudniejsze. Nie można się jednak poddawać, gdyż na pewno dasz sobie radę, wiec nie czekaj ani chwili dłużej i zaczynaj!


Gaszenie budynku

Ocena gry

Tym razem zasiądziecie za sterami prawdziwego wozu strażackiego. Tym samym podejmujecie się bardzo odpowiedzialnej pracy, gdyż to od Was będzie zależało czy strażacy dojadą na czas do wyznaczonego miejsca, aby ugasić pożar. Nie będzie to jednak takie łatwe, gdyż droga usłana jest licznymi przeszkodami i wzniesieniami, co tylko utrudnia jazdę. Nie zwracajcie jednak na to uwagi, gdyż dojechanie do celu jest najważniejsze. Jeśli Wam się uda należy wcisnąć spację, która odpowiedzialna jest za puszczenie wody.


Gaszenie ognia

Ocena gry

Ta gra to świetny i bardzo realistyczny symulator straży pożarnej. Wcielamy się tutaj w strażaka, a naszym zadaniem będzie uratowanie uwięzionych ludi oraz oczywiście pokonanie ognia. Jest to bardzo trudne, gdyż na każdym kroku czeka na nas pułapka, która niestety może zakończyć naszą grę. Do sterowanie używamy strzałek, jak i klawiszy Z-odpowiedzialny za ratowanie oraz X, dzięki któremu możemy skakać. Cyframi od 1 do 5 używamy rzeczy potrzebnych do poskromienia płomieni. Do dzieła i powodzenia!Gaszenie pożarów 1

Ocena gry

Dzięki tej grze będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi strażacy. Właśnie taką rolę tutaj obejmiecie, a Waszym zadaniem będzie nie tylko gaszenie ognia, ale również ratowanie uwięzionych ludzi. Jest to bardzo odpowiedzialna i ciężka praca, więc dajcie z siebie wszystko, gdyż wszyscy liczą na waszą odwagę i pomoc. Sterować postacią będziemy za pomocą strzałek na klawiaturze. Skaczemy X, zaś ratujemy klawiszem Z. Przyciski od 1 do 5 służą nam do korzystania z rzeczy znajdujących się w naszym ekwipunku.


Gaszenie pożarów 4

Ocena gry

Jeśli chcieliście kiedykolwiek być kierowcami straży pożarnej, to teraz macie ku temu najlepszą okazję. W tej grze właśnie to będzie Waszą rolą, a zadniej jest oczywiście dojechanie do wyznaczonego celu i ugaszenie pożaru. Droga wiedzie jednak przez wiele przeszkód i konieczne musicie sobie z nimi poradzić, aby na miejscu pożaru być jak najszybciej. Gdy już tam dojedziecie należy wcisnąć spację, dzięki której zacznie lać się woda i nasza misja dobiegnie końca, dzięki czemu będziemy mogli przejść na kolejny poziom.


Ugaś pożar

Ocena gry

W tej grze wcielacie się w kierowcę wozu strażackiego i Waszym zadaniem jest dojechanie do miejsca pożaru i ugaszenie ognia. Z pozoru wydaje się to łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ na drodze czeka nas wiele przeszkód jak np inne auta itp. Najlepszym sposobem na ich pokonanie jest...przejechanie po nich, więc nie zważajcie na nic i gaz do dechy, gdyż pożar sam się nie ugasi. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek, zaś puszczenie wody z auta zawdzięczamy spacji. Nie zwlekajcie już i zaczynajcie.


Gaszenie pożarów z powietrza

Ocena gry

Bycie strażakiem to nie taka łatwa sprawa, a jeśli tak kiedykolwiek myśleliście, to po zagraniu w tę grę na pewno zmienicie zdanie, gdyż przekonacie się jak ciężki jest to kawałek chleba. Waszym zadaniem jest oczywiście gaszenie pożarów. Tym razem ogień pojawił się w kamienicy, a Wy musicie szybko mu zapobiec. Spieszcie się, gdyż płomienie szybko przedostają się na sąsiednie budynki, co tylko utrudni Wam efektywną akcję. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki. Nie zwlekajcie więc dłużej i zaczynajcie.


Gaszenie bloku

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w strażaka, którego zadaniem będzie gaszenie pożaru bloku. Na podnośniku będziecie przesuwać się wzdłuż zabudowań i likwidowali ogień. Początkowo będzie to łatwe, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc i my będziemy mieć więcej roboty, gdyż ognia będzie coraz więcej. Spieszcie się z jego gaszeniem, gdyż szybko się rozprzestrzenia i przechodzi na dalsze budynki. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, a wodę z węża puszczamy lewym jej przyciskiem.


Gaszenie ognia wodą

Ocena gry

Praca strażaka wymaga poświęcenia i jest bardzo trudna. Dzięki tej grze będziecie się mogli o tym przekonać na własnej skórze, gdyż wcielicie się właśnie w jego postać. Do dyspozycji jest bardzo wiele plansz, lecz jak zwykle w takich przypadkach zaczniemy na najłatwiejszej, by następnie próbować swoich sił w coraz to bardziej wymagających zadaniach. Pamiętajcie aby zbierać złote monety, które później umożliwią nam kupno lepszego sprzętu, a tej pracy jest on niezbędny i niejednokrotnie może uratować życie.


Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie