Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Gra ze strażakiem

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w strażaka, a Waszym zadaniem będzie rzecz jasna gaszenie ognia. Początkowo plansze będą łatwe, lecz z biegiem czasu zacznie się to zmieniać ponieważ levele gry są coraz wyższe, więc i poziom trudności wzrośnie. Pamiętajcie aby zbierać złote monety, gdyż dzięki nim jest możliwość kupna lepszego sprzętu strażackiego, a ten z pewnością nam się przyda. Sterowanie odbywa się strzałkami na klawiaturze, zaś wężem i wodą sterujemy za pomocą myszki. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Symulator straży pożarnej

Ocena gry

Podoba Ci się praca strażaka ? Chciałbyś wykazać swoją odwagę i zostać strażakiem, pomagać ludziom w wypadkach i gasić pożary domów,biurowców i innych budynków. Jeżeli tak to bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ w tej grze właśnie musisz wcielić się w strażaka i twoim zadaniem będzie kierować wozem strażackim i zawozić wszystkich do wypadków i pożarów, lecz oczywiście ty też bierzesz udział w każdej akcji. W przypadku pożaru, gdy braknie wody już w samochodzie strażackim to musisz wyruszyć do najbliższego hydrantu aby napełnić pojazd wodą i potem znów wrócić na miejsce pożaru.Kieruj za pomocą strzałek oraz spacją hamuj.


Strażak sam dla dzieci

Ocena gry

Strażak sam dla dzieci to gra w której wcielamy się w dobrze znaną postać z bajki, którą jest bohater czyli strażak Sam. Będziemy tak jak w bajce z tym bohaterem jeździli do wypadków i pożarów aby pomagać ludziom czy też gasić właśnie pożary. Musisz jadąc omijać dziury, których nie brakuje na drodze do pożaru.Graj za pomocą strzałek.


Strażak dla dzieci

Ocena gry

Jesteś strażakiem i będziesz gasił pożary w tej grze czyli wypełniał zadania prawdziwego strażaka. Przed tobą wiele plansz w których musisz ugasić pożar.Postaraj się w każdej z rund tej gry ugasić pożar w jak najkrótszym czasie gry. Strzałkami poruszasz się w tej grze oraz myszką komputerową gasisz pożary.



Ugaś pożar

Ocena gry

Poruszasz się strażakiem i twoim zadaniem jest właśnie w tej grze ugasić ogień. Postaraj się w każdej z planszy tej gry dotrzeć jak najbliżej ognia aby ugasić pożar tak aby się nie rozprzestrzenił. Skacz po platformach i ugaś pożar w jak najkrótszym czasie gry.Do grania potrzebujesz strzałek, którymi się poruszasz a także myszki komputerowej którą gasisz pożar.


Gaszenie pożaru wodą

Ocena gry

Gaszenie pożaru wodą to kolejna darmowa gra z serii gry gaszenie ognia wodą w której to grze wcielamy się w strażaka i naszym zadaniem jest ugasić palący się ogień. Strzelaj bańkami z wodą aby ugasić płomienie ognia. Musisz bardzo się postarać aby strzelać dokładnie, ponieważ tylko wtedy ugasić pożar w jak najkrótszym czasie gry.Do grania potrzebujesz myszki komputerowej za pomocą której ustalasz siłę strzału.


Strażak kolorowanka

Ocena gry

Przed tobą w tej grze piękna malowanka, która przedstawia strażaka.W grze masz do wyboru całą paletę kolorów, które możesz używać do kolorowania tej kolorowanki, więc na pewno wybierzesz kolory, które najbardziej Ci się spodobają. Do kolorowania malowanki potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Samochody strażackie

Ocena gry

Wciel się w strażaka i zasiądź za kierownicą samochodu strażackiego. Będziesz musiał tym razem gasić pożary właśnie z samochodu. Między innymi musisz sterować wężem gaśniczym i postarać się lać wodą w takie miejsca, gdzie oczywiście pali się ogień.Musisz w każdej z plansz w tej grze zgasić ogień w budynku.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »

Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie