Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Zgaś pożar helikopterem

Ocena gry

Na pewno niejednokrotnie na filmach widzieliście, jak strażacy gaszą pożar śmigłowcami. Przeważnie dzieje się w tak w miejscach niedostępnych dla jednostek naziemnych. W tej grze zasiądziecie właśnie za sterami helikoptera gaśniczego, a Waszym zadaniem będzie walka z ogniem z powietrza. Za każdym razem musicie pobrać wodę z morza do zbiornika umieszczonego na linie, a następnie spuścić ją nad płomieniami. Takie postępowanie musie wykonywać regularnie, aż do momentu całkowitego zażegnania niebezpieczeństwa.


Strażak sam gra po polsku

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać niesamowicie popularnego strażaka jakim bez wątpienia jest Sam, którego znacie z bajek. Waszym zadaniem jest kierowanie pojazdem strażackim i pomaganie mieszkańcom, którzy liczą na Waszą pomoc. Bardzo dużym utrudnieniem są jednak przeszkody na drodze, takie jak: plamy oleju, dziury, czy też kamienie. Pamiętajcie, aby trzymać się od nich jak najdalej ponieważ każde najechanie powoduje spowolnienie auta, a co z tym idzie utratę cennych sekund, bo nie zapominajcie, że misje są na czas.


Strażak sam po polsku do grania

Ocena gry

Sam to chyba najpopularniejszy strażak wśród dzieciaków, a dzięki tej grze macie okazję wcielić się w jego rolę, a Waszym zadaniem będzie jeżdżenie po mieście i pomaganie mieszkańcom. Wydaje się to łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ droga usłana jest licznymi przeszkodami jak np. plamy oleju, ubytki w drodze, czy też kamienie. Każdorazowe najechanie na nie spowoduje zwolnienie pojazdu, a przecież w tej pracy liczy się każda sekunda, w związku z czym dajcie z siebie wszystko. Do działa i powodzenia!


Pożar lasu

Ocena gry

Strażacy bardzo często zmagają się z pożarami lasów, które regularnie wybuchają z powodu suszy lub podpalenia. Jest to bardzo duże zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt zamieszkujących te tereny. W tej grze wcielicie się właśnie w rolę strażaków walczących z tym żywiołem. Od samego początku powodzenie akcji będzie zależało od Was, ponieważ to Wy planujecie trasę dojazdu, a następnie gasicie pożar. Pamiętajcie, aby pilnować poziomu wody w zbiorniku, gdyż w każdej chwili może jej zabraknąć.Samochód strażaków

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kierowcę wozu strażackiego, a Waszym zadaniem będzie dojechanie na miejsce pożaru w jak najkrótszym czasie. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać, ponieważ trasa usłana jest wieloma przeszkodami, jak np. inne pojazdy lub beczki itp. Dodatkowo każda kolejna plansza staje się coraz trudniejsza, w związku z czym stajecie przed coraz większym wyzwaniem. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc nie zwlekajcie i zaczynajcie, gdyż pożar zaczął zbierać już swoje żniwo.


Śmigłowiec strażacki

Ocena gry

Waszym zadaniem w tej grze będzie pilotowanie śmigłowca straży wybrzeża, która ratuje ludzi potrzebujących pomocy na morzu. Bardzo trudne jest utrzymanie maszyny na obranym kursie i wysokości, a zbyt niskie podejście do lustra wody niestety zakończy Waszą grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również, że z czasem zadania stają się coraz trudniejsze, lecz ta praca przecież wymaga poświeceń i wytrwałości, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż wiele rozbitków czeka na Waszą pomoc.


Helikoptery ratunkowe

Ocena gry

Na pewno niejednokrotnie zastanawialiście się jak to jest pilotować śmigłowiec. Grając w tę grę przekonacie się o tym na własnej skórze, ale uwierzcie, że nie jest to łatwe zadanie. Waszym celem będzie ratowanie ludzi topiących się w morzu. Bardzo dużym utrudnieniem jest utrzymanie helikoptera na wybranym kursie, a zbyt bliskie podejście do lustra wody może spowodować zalanie śmigłowca, co skutkuje niestety zakończeniem gry. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek, a linę pomocniczą spuszczamy i wciągamy klawiszami Q oraz E.


Samochód strażacki Finley

Ocena gry

W przedstawionej grze możecie spróbować swoich sił jako kierowca wozu strażackiego, który musi zaparkować pojazd w podświetlonym miejscu, po tym jak dojedzie na miejsce akcji. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest, ponieważ na parkingu każde uderzenie w auto lub inną przeszkodę przybliża nas do zakończenia gry, a plansze z biegiem czasu są coraz trudniejsze. Prawdziwy strażak na pewno da jednak sobie radę, więc nie zwlekajcie i zaczynajcie, gdyż wiele osób czeka na Waszą pomoc. Do dzieła i powodzenia!


Parkowanie wozu strażackiego

Ocena gry

Parkowanie wozem strażackim nie należy do najłatwiejszych zadań, a dzięki tej grze macie okazję się o tym przekonać. Wystarczy tylko, że postanowicie spróbować swoich sił w tej czerwonej ciężarówce. Waszym zadaniem będzie właśnie usytuowanie pojazdu w podświetlonym na ekranie miejscu. Nie jest to jednak takie proste ponieważ musimy uważać, aby na parkingu nie uderzyć w auta lub inne przeszkody, a poza tym każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, ale na pewno dacie sobie radę, więc zaczynajcie i sprawdźcie się w nowej roli.


Gaszenie pożarów wozem strażackim

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w strażaka, którego zadaniem jest czuwanie nad bezpieczeństwem w mieście. Do dyspozycji macie kilka pojazdów straży pożarnej, a po otrzymaniu wezwania wyruszycie jednym z nich do wyznaczonego celu. Pomocna będzie strzałka nawigacyjna widoczna na ekranie. Największą trudnością w grze jest prawidłowe zaparkowanie w wyznaczonym miejscu, lecz na pewno dacie sobie radę. Pamiętajcie również, że każda kolejna misja jest coraz trudniejsza, aczkolwiek prawdziwy strażak nigdy się nie poddaje.


Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie