Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

FinLey wóz strażacki dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kierowcę wozu strażackiego, a Waszym zadaniem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem miasta. Po otrzymaniu zgłoszenia musicie w jak najkrótszym czasie dojechać na miejsce wybuchnięcia pożaru i zwalczyć ogień. Po dojechaniu na miejsce największym problemem jest zaparkowanie pojazdu w podświetlonym na ekranie miejscu, lecz jeśli to zrobicie ogień ugasi się automatycznie. Pamiętajcie również o innych uczestnikach ruchu i starajcie się nie spowodować wypadku. Do dzieła i powodzenia!


Wozy strażackie budowane z klocków lego

Ocena gry

Na pewno lubicie klocki lego, a jeśli na dodatek Waszym dodatkowym zainteresowaniem jest straż pożarna, to dzięki tej grze macie szansę połączyć jedno z drugim, gdyż jej tematyka przedstawia straż pożarną w postaci tych właśnie popularnych klocków. Waszym zadaniem będzie dojazd do miejsca pożaru, który w całości zaplanujecie sami oraz oczywiście walka z ogniem. Pilnujcie, aby nie zabrakło wam wody w zbiorniku, którą w każdej chwili możecie uzupełnić z pobliskim jeziorku. Sterowanie odbywa się w całości myszką.


Wozy strażackie lego

Ocena gry

Klocki lego są niezmiernie popularne, w związku z czym da się z nich zbudować praktycznie wszystko. Doczekały się one również wielu filmów i gier, a w jedną z nich macie właśnie szansę zagrać. Tematyka jest ściśle związana ze strażą pożarną i właśnie w taką rolę się tutaj wcielicie. Waszym zadaniem jest planowanie trasy do miejsca pożaru, jak i jego gaszenie. Koniecznie pilnujcie, aby w zbiorniku nie zabrakło wody, lecz jeśli tak już się stanie, jak najszybciej uzupełnijcie ją w pobliskim jeziorku.


Gaszenie lasu

Ocena gry

Pożary lasów są niestety bardzo powszechne i nie trudno by tak owy wybuchł. W tej grze wcielacie się w strażaków, którzy zwalczają tego typu nieprzyjemne sytuacje. Początkowo plansze są łatwe, więc na pewno nie sprawią Wam problemu. Potem jednak poziom trudności znacznie wzrośnie, jednak na pewno dacie sobie radę. Waszym zadaniem jest również zaplanowanie trasy przyjazdu oraz pilnowanie, aby w zbiorniku nie zabrakło wody. W razie takiej sytuacji należy ją uzupełnić w pobliskim jeziorku, powodzenia.Symulator wozu strażackiego

Ocena gry

Marzyliście kiedyś aby usiąść za sterami wozu strażackiego? Jeśli tak, to musicie zagrać w tą grę, która daje takie właśnie możliwości. Waszym zadaniem będzie dojechanie na miejsce pożaru. Z pozoru zadanie wydaje się łatwe, lecz wcale takie ni jest, gdyż uprzednio musicie uzupełnić zbiornik z wodą, a następnie uważać, aby jej nie wychlapać na licznych nierównościach. Początkowe plansze są jednak łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu się to zmieni. Sterowanie pojazdem odbywa się za pomocą strzałek, lecz armatką wodną operujemy już myszką.


Jazda wozem strażackim

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kierowcę straży pożarnej. Przekonacie się na własnej skórze, że ta praca jest bardzo trudna i odpowiedzialna. Waszym zadaniem będzie dojechanie na miejsce pożaru w jak najkrótszym czasie, ponieważ w tej pracy liczy się każda sekunda. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać ponieważ, wcześniej musimy uzupełnić poziom wody w zbiorniku, a następnie uważać, aby jej nie wychlapać na licznych nierównościach po których przyjdzie nam jechać. Nie czekajcie już i zaczynajcie!


Parkowanie samochodu strażackiego

Ocena gry

Parkowanie dużą ciężarówką jest bardzo trudne, a przecież właśnie takim autem jeździ straż pożarna. W tej grze wcielacie się w kierowcę tejże jednostki, a Waszym zadaniem jest zaparkowanie w podświetlonym na ekranie miejscu. Do dyspozycji macie również karetkę i radiowóz, aczkolwiek, to od planszy zależy za sterami czego zasiądziecie. Początkowo jest bardzo łatwo, aczkolwiek z biegiem czasu to się zmienia, więc dajcie z siebie wszystko i uważajcie, aby nie uderzyć w inne auto, czy też przeszkodę.


Jazda strażą

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kierowcę wozu strażackiego i nie tylko. Dysponować będziecie również karetką i radiowozem, a Waszym zadaniem jest prawidłowe zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ na parkingu jak zwykle czeka nas wiele przeszkód, jak np. inne samochody lub też pachołki itp. Początkowe plansze są jednak łatwe i nie powinny sprawić Wam problemu, aczkolwiek z biegiem czasu poziom wzrośnie. Sterowanie pojazdami odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Gra o strażackim wozie

Ocena gry

W przedstawionej grze zasiądziecie za sterami wozu strażackiego. Waszym zadaniem jest jeżdżenie po mieście i zwalczanie ognia, co nie powinno dziwić, bo przecież na tym polega ta praca. Bardzo dużą zaletą jest fajna grafika, a oprócz gaszenia, będziecie również ratować mieszkańców z opresji. Sterowanie pojazdem odbywa się strzałkami na klawiaturze, podobnie jak i drabiną. Armatką wodną operuje się już jednak myszką. Pamiętajcie, że ilość wody jest ograniczona, a misje są na czas. Do dzieła i powodzenia!


Gra z wozami strażackimi

Ocena gry

Ta gra to świetny symulator straży pożarnej, a w dodatku o bardzo dobrej grafice. Waszym zadaniem będzie sterowanie wozem strażackim i jeżdżenie im w miejsca, w które została wezwana Twoja jednostka. Oprócz gaszenia pożarów będziesz również ratował ludzi uwięzionych w budynku, poprzez podanie im drabiny. Następnie użyjesz armatki wodnej, do ugaszenia pożaru. Są jednak pewne utrudnienia, takie jak np. ograniczona ilość wody, czy też to, iż misja jest na czas, więc nie ma na co czekać, tylko zaczynajcie, powodzenia!


Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie