Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Jazda wozem straży pożarnej

Ocena gry

Tym razem dzięki tej grze zasiądziecie za sterami wozu strażackiego, a Waszym zadaniem-jak zwykle w takich przypadkach-będzie dojechanie na miejsce gdzie wybuchł pożar w jak najkrótszym czasie. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać, ponieważ trasa usłana jest wieloma przeszkodami, jak np. inne samochody, czy też beczki itp. Jako, że nasz pojazd jest terenowy, możemy to wykorzystać i po prostu przejechać po tym wszystkim. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i ruszajcie, powodzenia!


Wóz strażacki

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek chcieliście usiąść za kierownicą samochodu straży pożarnej, to teraz jest najlepsza do tego okazja, a to wszystko dzięki tej grze. Waszym zadaniem będzie dojechanie w miejsce, gdzie wybuch pożar. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ droga wiedzie przez wiele przeszkód, które pokonanie jest możliwe, dzięki temu iż Wasze auto ma właściwości terenowe. Początkowe plansze nie powinny sprawiać jednak problemu, może to nastąpić dopiero w późniejszej fazie, ale na pewno dacie sobie radę.


Straż pożarna interno

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek marzyliście, aby zostać strażakiem i walczyć z ogniem, to dzięki tej grze macie świetną okazję, gdyż właśnie na tym ona polega. Waszym zadaniem jest gaszenie płomieni, które chcą przedostać się do miasta. Wy jako profesjonalni strażacy nie możecie oczywiście do tego dopuścić, w związku z czym musicie dać z siebie wszystko, aby osiągnąć cel. Sterowanie postacią odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś wodę puszczamy trzymając spację. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż ta praca wymaga poświecenia i oddania.


Interno gaszenie ognia

Ocena gry

W tej grze wcielacie się w postać strażaka, który nie może pozwolić, aby płomienie przedostały się do miasta. W tym celu zwalczacie je na wolnym terenie od zabudowań, a z pomocą przychodzi oczywiście wąż strażacki w wodą. Do sterowania potrzebne będą strzałki na klawiaturze, zaś wodę puszczamy trzymając spację. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż w tej pracy liczy się każda sekunda, więc nie pozwólcie, aby ogień z Wami wygrał, gdyż do tego nie możecie dopuścić. Łapcie za węże i do dzieła!Strażak sam gasi pożar

Ocena gry

Na pewno niejednokrotnie marzyliście aby wcielić się kiedyś w postać strażaka Sama, a dzięki tej grze macie taką właśnie możliwość. Autem steruje się strzałkami na klawiaturze, lecz zanim wyruszycie w drogę koniecznie musicie uzupełnić poziom wody w zbiorniku. Po tej czynności możecie ruszać, lecz utrudnieniem na pewno są liczne wzniesienia, na których łatwo wylać wodę, a do tego nie możecie dopuścić. Wolna jazda również nie jest wskazana, gdyż misja jest na czas. Po dojechaniu na miejsce możecie brać się za gaszenie pożaru, a do tej czynności użyjecie myszki.


Strażak sam gaszenie pożarów

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w strażaka Sama, a Waszym zadaniem będzie dojechanie ciężarówką w miejsce pożaru i oczywiście ugaszenie go. Z pozoru wydaje się to łatwe, lecz wcale takie nie jest ponieważ, droga jest pełna wzniesień i łatwo na niej wylać wodę z naszego zbiornika, który po brzegi uzupełniliśmy na samym początku. Dodatkowym utrudnieniem jest również to, że misja jest na czas, lecz nie ma się co dziwić, gdyż w tej pracy liczy się każda sekunda. Sterowanie odbywa się strzałkami na klawiaturze, a po dojechaniu na miejsce pożar gasimy myszką, nakierowując za jej pomocą strumień wody.


Strażak sam kolorowanki

Ocena gry

Jeśli lubicie strażaka Sama i kolorowanki, to dzięki tej grze możecie połączyć jedno i drugie, ponieważ Waszym zadaniem jest pomalowanie obrazka na którym widoczny jest ten jakże popularny animowany bohater. Zadanie jest bardzo proste, więc nawet małe dzieci powinny dać sobie z nim radę. Sterować pędzlem będziemy za pomocą myszki komputerowej, a wybieranie kolorów odbywa się lewym jej przyciskiem. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Dajcie upust swojej wyobraźni i pokolorujcie obrazek wedle swojego upodobania.


Strażak sam malowanka

Ocena gry

Kolorowanki to nieodłączna część dzieciństwa wielu z nas, a oprócz tych tradycyjnych, czyli papierowych, które musimy pokolorować kredkami są i te wirtualne, a przykład takiej odmiany macie tutaj. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie gaśnicy, jaką posługuje się Strażak e o imieniu Sam, którego na pewno znacie. Jest to bardzo proste, więc nawet najmniejsze dzieci powinny dać sobie radę, w związku z czym nie ma na co czekać, tylko trzeba zaczynać. Sterowanie wirtualnym pędzlem odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Strażacy kolorowanka

Ocena gry

Kolorowanki lubią chyba wszystkie małe dzieci i nie tylko, a jeśli Waszym dodatkowym zainteresowaniem są strażacy, to ta gra jest dla Was po prostu stworzona. Malować będziecie obrazek na którym widoczny jest strażak gaszący ogień. Jak widać praca ta sprawia mu wiele uśmiechu, więc Wam to łatwe zadanie również powinno sprawić satysfakcje, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie pędzlem odbywa się za pomocą myszki komputerowej, a po ukończeniu Wasze dzieło będziecie mogli wydrukować.


Strażacki wóz najlepsza gra

Ocena gry

Na pewno wielu z Was ceni sobie bardzo dobrą grafikę, a w tej grze właśnie taka jest. Wcielacie się tutaj w dowódcę całej jednostki straży pożarnej, a pod swoimi skrzydłami macie kilka ciężarówek, którymi musicie umiejętnie sterować. Za każdym razem, gdy przyjdzie wezwanie na akcję, to właśnie Wy musicie podjąć decyzję jakie auta na nią wysłać. Następnie po dojechaniu na miejsce trzeba koniecznie rozwinąć węże i połączyć nimi wszystkie pojazdy, aby woda ze swobodą między nimi przepływała, powodzenia!


Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie