Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Jazda strażą do pożaru

Ocena gry

W tej strażackiej grze Wasze zadanie nie będzie polegało tylko i wyłącznie na gaszeniu ognia. Tym razem sprawujecie piecze nad całą jednostką, w związku z czym Wasze decyzje są najważniejsze. To od Was będzie zależało jakie pojazdy udadzą się na akcje, a następnie, to również Wy podejmiecie kluczowe decyzje po dojechaniu na miejsce pożaru. Do wyboru jest kilka rodzajów plansz, więc gra na pewno długo Wam się nie znudzi. Do dzieła i powodzenia! Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gra ze strażakiem samem

Ocena gry

Strażak Sam to jeden z bohaterów dzieciństwa wielu z Was, i dzięki tej grze będziecie mogli wcielić się w jego postać, a na pewno niejednokrotnie o tym marzyliście. Zadnie polega na dojechaniu pod wybrany adres, po otrzymaniu wezwania. Wydaje się łatwe, lecz niekoniecznie takie jest, gdyż trasa usłana jest wieloma przeszkodami, jak kałuże oleju, kamienie, czy też inne przedmioty, po których najechaniu auto spowalnia, w związku z czym możemy nie zdążyć z dotarciem na miejsce. Na pewno jednak dacie sobie radę.


Gra Strażak sam online dla dzieci

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby poprowadzić wóz strażacki wraz ze strażakiem Samem, to mamy coś dla Was. Dzięki tej grze będziecie mieć taką właśnie możliwość, a Twoim jak i Sama zadaniem jest jak najszybsze dojechanie na miejsce zdarzenia, na które zostaliście wezwani. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ na drodze pojawia się wiele przeszkód, jak np. doły, kamienie, czy też plamy oleju, które znacząco nas spowalniają pojazd, a do tego nie możecie dopuścić, ponieważ w tej pracy liczy się każda sekunda.


Strażak sam zgaś pożar

Ocena gry

W tej grze staniecie się strażakiem Samem, którzy rzecz jasna będzie gasił ogień. Wybuchł on w budynkach mieszkalnych, a z każdym następnym levelem będą się one zmieniać, w związku z czym poziom trudności znacznie wzrośnie, ale na pewno nie sprawi Wam kłopotu. Sterowanie wężem strażackim odbywa się za pomocą myszki, poprzez jej ruchy. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, ponieważ płomienie same się nie zgaszą, a mieszkańcy z niecierpliwością czekają na Waszą pomoc. Ruszajcie i powodzenia!Strażak sam fireman

Ocena gry

Strażaka o imieniu Sam na pewno znacie i lubicie, w związku z czym mamy coś dla Was. W tej grze wcielicie się właśnie w postać tego bohatera, a Waszym zadaniem jest oczywiście wygranie z ogniem. Gasić będziecie budynki, aczkolwiek o ile początkowo nie jest to trudne, o tyle w dalszej fazie, wieżowce zmieniają się, podobnie jak i rozmiary pożaru, więc poziom trudności wzrośnie. Nie ma się jednak co poddawać, gdyż prawdziwy strażak nigdy tego nie robi. Sterowanie wężem z wodą odbywa się za pomocą myszki.


Gra z samochodem strażackim

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w rolę kierowcy straży pożarnej, a Waszym zadaniem będzie jak najszybsze dojechanie w miejsce gdzie wybuchł pożar. Jest to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie, więc dajcie z siebie wszystko, tym bardziej, że na przeszkodzie stoją auta, czy beczki. Początkowo z ich pokonaniem nie powinno być problemów, aczkolwiek z biegiem czasu poziom gry będzie wzrastał. Nie ma się jednak co poddawać, gdyż prawdziwy strażak zawsze walczy do końca. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i ruszajcie do akcji.


Samochód strażacki

Ocena gry

Na pewno wielu z Was marzyło aby kiedykolwiek usiąść za sterami wozu strażackiego. Dzięki tej grze macie taką możliwość, a Waszym zadaniem jest przejechanie jak najszybciej w miejsce, gdzie wybuchł pożar. Na przeszkodzie stoją jednak różne miejskie przeszkody, więc nie będzie to takie łatwe, aczkolwiek nie zbaczajcie na nie i dążcie do wyznaczonego celu jak najszybciej, gdyż w tej pracy liczy się każda sekunda. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej i stawcie czoła gorącym płomieniom. Strujemy strzałkami na klawiaturze.


Gra ze strażą pożarną

Ocena gry

Zapewne niejednokrotnie widzieliście jak strażacy pożary na wysokościach zwalczają za pomocą podnośników umieszczonych na dachach ich ciężarówek. I właśnie takie zadanie dostaniecie w tej grze, kiedy już wcielicie się w pogromcę ognia. Tym razem płomienie pojawiły się w środku miasta w zabudowaniach i musicie być bardzo skuteczni w ich gaszeniu ponieważ, ogień może przedostać się na inne budynki, a do tego nie możemy dopuścić, w związku z czym dajcie z siebie wszystko. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Dzień strażaka

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w strażaka na podnośniku, którego zadaniem jest oczywiście ugaszenie pożaru. Pojawił on się w bloku mieszkalnym i każda sekunda zwłoki powoduje jego powiększenie, więc starajcie się mu zapobiec jak najszybciej tylko potraficie. Początkowo nie będzie o to trudno, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc i pracy będziemy mieli coraz więcej. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, a wodę puszczamy lewym jej przyciskiem. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Interno strażak

Ocena gry

Praca strażaka jest bardzo trudna i odpowiedzialna, a dzięki tej grze przekonacie się o tym na własnej skórze. Obejmujecie tutaj rolę dowódcy jednostki, więc presja jest tym większa. Cała akcja rozgrywa się w budynku pełnym przeszkód, a Wasze zadanie polega na ratowaniu uwięzionych tam ludzi. Gdy już odnajdziecie taką osobę należy nacisnąć klawisz Z, aby zjawili się Twoi koledzy i zabrali poszkodowanego. Ty zaś dzięki temu możesz ruszać dalej. Nie jest to jednak proste, ponieważ na przeszkodzie stoją liczne przeszkody, aczkolwiek do ich pokonania użyjemy klawisza X.


Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie