Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Najnowsza strażacka gra

Ocena gry

Wielkim plusem tej gry jest bardzo dobra grafika, która zachęca do dłuższej przygody z nią. Wcielacie się tutaj w dowódcę jednostki strażackiej, który zawsze jako pierwszy wchodzi do płonącego budynku. To od Waszych decyzji będzie zależało powodzenie misji. Na Waszych barkach spoczywa min. znalezienie poszkodowanego i wezwanie do niego pomocy. Robicie to za pomocą klawisza Z. Na przeszkodzie staje nam jednak również wiele dziur, aczkolwiek wtedy z pomocą przychodzi nam przycisk X odpowiedzialny za skakanie. Sterowanie zaś odbywa się strzałkami.


Strażacy dla dwóch

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia ze świetną grą, w której mogą uczestniczyć nawet dwie osoby. Waszym zadaniem jest oczywiście gaszenie pożarów. Początkowo jest to bardzo łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, w związku z czym pracy będzie o wiele więcej. Nie ma się jednak co zniechęcać, gdyż prawdziwy strażak nigdy się nie poddaje. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i walcz z ogniem, który nie może wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Nowa gra ze strażakiem

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w rolę prawdziwego strażaka. Nie zapominajcie jednak, że jest to bardzo trudna i odpowiedzialna praca, w związku z czym wymaga ona od Was całkowitego poświęcenia. Waszym zadaniem będzie gaszenie płonących skrzyń i o ile początkowo nie sprawia to problemu, o tyle w późniejszym etapie poziom trudności znacząco wzrośnie, w związku z czym musicie być czujni i skuteczni. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż w tym zawodzie liczy się każda sekunda.


Ochotnicza straż pożarna

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie ratowanie ludzi z płonącego budynku. Wcielacie się w rolę dwóch strażaków, którzy po rozwinięciu trampoliny muszą łapać osoby wyskakujące z okien. Ciąży na Was ogromna odpowiedzialność, ponieważ nie możecie dopuścić, aby ktoś ucierpiał. Początkowo nie jest o to trudno, aczkolwiek z biegiem czasu będzie wyskakiwało coraz więcej postaci, w związku z czym musicie zachować czujność. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej, ponieważ wszyscy liczą na Waszą pomoc, powodzenia!Zawodowa straż pożarna

Ocena gry

Na pewno niejednokrotnie widzieliście jak strażacy za pomocą wielkiej trampoliny ratują skaczących ludzi z pożaru. I właśnie takim zadaniem zostaniecie obarczeni w tej grze. Wcielacie się w postać dwóch strażaków, którzy muszą tak ustawić amortyzującą płachtę, aby wylądowała na niej ofiara pożaru. Początkowo postaci skaczących z okien jest mało, aczkolwiek z biegiem czasu to się zmieni, więc pracy będziecie mieć o wiele więcej. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!


Gra o strażaku

Ocena gry

W tej grze staniecie się najprawdziwszym strażakiem, a Waszym zadaniem będzie gaszenie płomieni, które pojawiły się w budynkach mieszkalnych. Początkowo nie będzie to trudne, aczkolwiek z biegiem czasu sytuacja zmieni się diametralnie, ponieważ płomieni pojawi się coraz więcej, w związku z czym będzie nam coraz trudniej. Dodatkowym utrudnieniem bez wątpienia jest również ograniczona ilość wody, jaka jest przeznaczona na daną planszę. Sterować będziemy za pomocą myszki. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Gra strażak

Ocena gry

Praca strażaka jest bardzo trudna i odpowiedzialna, a najlepszą okazją by się o tym przekonać jest zagranie w tę oto grę, w której wcielicie się w tę właśnie rolę. Waszym zadaniem będzie gaszenie płomieni wężem strażackim, a do tego celu przyda się myszka komputerowa, za pomocą której sterujemy. Początkowo jest łatwo, aczkolwiek z biegiem czasu dostęp do płomieni jest coraz bardziej skomplikowany, w związku z czym musicie wykazać się nie lada pomysłowością, aby być górą. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc zaczynajcie!


Wóz strażacki

Ocena gry

Kolejna gra o tematyce wozu strażackiego. Po raz kolejny naszym zadaniem będzie kierowanie pojazdem i dojechanie do celu. Mimo, że strażacy powinni działać szybko, to tutaj nie jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ droga jest pełna wzniesień i w bardzo łatwy sposób możemy na niej wychlapać wodę, która przecież jest nam bardzo potrzebna do ugaszenia pożaru. Początkowe plansze są łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc musicie dać z siebie wszystko. Sterujemy za pomocą strzałek.


Strażacy wielkie pożary

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę kierowcy jednostki straży pożarnej. Waszym zadaniem będzie dojechanie do miejsca w którym wybuchł pożar. Nie jest to jednak takie proste ponieważ droga jest pełna wzniesień, w związku z czym w bardzo łatwy sposób możemy wychlapać wodę z naszego zbiornika, który uzupełniliśmy po brzegi tuż przed startem. Oczywiście początkowe plansze nie powinny sprawiać kłopotów, aczkolwiek z biegiem czasu będzie coraz trudniej. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i ruszajcie na akcję!


Strażacy akcja ratunkowa

Ocena gry

W tej grze jesteśmy kierowcami straży pożarnej i właśnie dostaliśmy informację o pożarze lub wypadku samochodowym. Naszym zadaniem będzie oczywiście dojechanie tam w jak najkrótszym czasie, aczkolwiek nie tylko to jest ważne, gdyż musimy to zrobić również bezkolizyjnie, gdyż każda stłuczka powoduje niszczenie naszego pojazdu, co w końcowym rozrachunku prowadzi do zakończenia gry, a tego przecież nie chcemy. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Nie zwlekajcie więc i zaczynajcie, powodzenia!


Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie